Subvencije poljoprivredi za 2013 godinu

nasoj poljoprivredi je odavno menjac zaglavljen u rikvercu. niti ko zna niti hoce da otkloni kvar...a ambis sve blizi...
 
Evo sada ce da nam stignu "mehanicari" u liku seika sa bliskog istoka...oni ce da odglave menjac...valjda...
Prosto nemogu da verujem da postoji neko ko veruje da će šeik pomoći Srpskom seljaku. Šeik ulaskom u Srpsku poljoprivredu samo može dodatno da snizi cenu poljoprivrednih proizvoda i dodatno učini poljoprivredu neisplativu za Srpskog seljaka. Nemojte da se nadate da Srpski seljak može da bude konkurencija šeiku.
 
Propascemo mi ove jeseni ako cene poljo. proizvoda budu kao sto se prica... psenica 15 din, kukuruz 13 din, suncokret 35 din, soja 35 din...
 
Prosto nemogu da verujem da postoji neko ko veruje da će šeik pomoći Srpskom seljaku. Šeik ulaskom u Srpsku poljoprivredu samo može dodatno da snizi cenu poljoprivrednih proizvoda i dodatno učini poljoprivredu neisplativu za Srpskog seljaka. Nemojte da se nadate da Srpski seljak može da bude konkurencija šeiku.
Hajde zivota ti tvog,pa zar nisi prepoznao ironiju u mom postu.Mislim,daj...koji seici,koja poljoprivreda...
 
Ko je pravi poljoprivrednik on ce opstati,ali pod uslovom da u zadnje vreme nije bio halav pa se prezaduzio na ovaj ili onaj nacin.
Za te prave poljoprivrednike se najviše i plašim da neće opstati. Opstaće samo oni novokomponovani poljoprivrednici a prave srpske seljake će uništiti kolko država ono Evropa.

- - - - - - - - - -

Hajde zivota ti tvog,pa zar nisi prepoznao ironiju u mom postu.Mislim,daj...koji seici,koja poljoprivreda...
Izvinjavam se
 
na sajtu agroservisa ima neki clanak sa Knezevicem, kaze umanjili nam budzet za 3.5 milijardi dinara, zbog rebalansa budzeta i da debelo kasne sa isplatama...on neveo da je najveci razlog ministarstvo finansija.....:
 
Nazad
Vrh