Subvencije poljoprivredi za 2013 godinu

Danas me pitap jedan stariji komsija da li su svi morali predati zahteve za subvencije i nisam znao da mu kazem pa pitam vas ako neko zna da mi kaze?
Da,svi koji hoce da dobiju subvencije po ha,moraju predati zahtev za subvencije.
 
Ja cu samo kratko...onako s nogu...

Da li ste vi svesni kako su te pare ( subvencije ) smesno i bezobrazno male ?

Da li ste svesni koliko nam je svima stalo do gore pomenute bede?

Dakle - odavno smo propali...samo nam to jos nisu javili...

Cekamo 6000 din /Ha ko ozebo sunce a svi smo u hektar ulozili bar tri puta vise...ne racunajuci rad.

Izem ti subvenciju...onaj bivsi predsednik ( Zivkovic ) napravi zakon o vinarstvu i dodeli sebi subvencije i kupi zemlju i svasta nesto...

A mi ne mozemo da se slozimo oko stranke seljaka - E PA MORACEMO !
 
prijatelju ti ocigledno ne radis zemlju

Radim prijatelju radim, a kazi ti meni da nisu te subvencije da li bi radio i dalje? Ti naftu u svakom slucaju moras da kupis da obradis zemlju, a zasto to mora biti bas 15. a imao si 2 ipo meseca da to kupis.
A ovo je veoma dobar post:
Ja cu samo kratko...onako s nogu...

Da li ste vi svesni kako su te pare ( subvencije ) smesno i bezobrazno male ?

Da li ste svesni koliko nam je svima stalo do gore pomenute bede?

Dakle - odavno smo propali...samo nam to jos nisu javili...

Cekamo 6000 din /Ha ko ozebo sunce a svi smo u hektar ulozili bar tri puta vise...ne racunajuci rad.

Izem ti subvenciju...onaj bivsi predsednik ( Zivkovic ) napravi zakon o vinarstvu i dodeli sebi subvencije i kupi zemlju i svasta nesto...

A mi ne mozemo da se slozimo oko stranke seljaka - E PA MORACEMO !
 
Dokle je rok za kupovinu nafte? Do 14. u ponoc, ili do 15. u ponoc??
Zemljace 15ti

daca85,
sta tu nije jasno, da nema te subvencionisane nafte kupuju ljudi kad im se cefne-po potrebi i kad imaju::novac::
sad ima ova jeftinija al su ljudi ograniceni sa vremenom i treba skupiti lovu za 2-3meseca unapred da bi je kupili, a neko se unovcuje jednom ili dva puta mesecno, tako da mnogima ne odgovara kupovati unapred a neznaju bas koliko ce im trebati za taj period, a opet nebi voleli da ispustimo priliku kad je jeftinija nego redovno.

ja sam sad kupio svu kolicinu,a u jesenjem delu verovatno necu, nego samo koliko mi treba, nebi da je gomilam preko zime.
 
Da,mislim da moze jos uvek da podnese zahtev.

- - - - - - - - - -


Imaju pravo i penzioneri,je l PIO nije vise uslov za ostvarivanje subvencija.
kod mene ima par penzionera koji su u trezoru dobili odgovor da nemaju pravo na subvencije !

- - - - - - - - - -

kod mene ima par penzionera koji su u trezoru dobili odgovor da nemaju pravo na subvencije !
svi su poljoprivredni penzioneri!
 
kod mene ima par penzionera koji su u trezoru dobili odgovor da nemaju pravo na subvencije !

- - - - - - - - - -


svi su poljoprivredni penzioneri!
Koliko znam i penzioneri imaju pravo na subvencije,pogotovo poljoprivredni.Neka ti ljudi,koji su odbijeni a poljoprivredni su penzioneri odu u trezor ponovo i potraze nacelnika i traze od njega odgovor.

- - - - - - - - - -

kod mene ima par penzionera koji su u trezoru dobili odgovor da nemaju pravo na subvencije !

- - - - - - - - - -


svi su poljoprivredni penzioneri!
Samo,da se nisu izjasnili kao nekomercionalno gazdinstvo.
 
Moj tata je polj. penzioner od pocetka ove godine i dobio je subvenciju, to zavisi od toga da li je aktivan ili pasivan status gazdinstva, tj komercijalno ili nekomercijalno.
 
Polj.penzioneri nemaju pravo na subvenciju.Par stranica unazad sam postavio ovo pitanje(slucaj mog kolege)on je bio u trezoru i licno pitao,pa su mu rekli da nema pravo,jedino ako bude onih 40.000 din.jednokratna pomoc.Dusan A,ovaj moj kolega to jest njegova majka ima aktivan status.
 
Ako se izjasnio kao nekomercijalno gazd. onda nema , u suprotnom ima sva prava kao i ostali.
Ocev stric ima 79 godina polj. penzioner juce je dobio subv. po hektaru.
 
Nazad
Vrh