Subvencija za mehanizaciju

Kad si to konkurisao druze? Posle koliko odgovaraju dal si dobio ili ne?

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
 
Predao drugi dan konkursa u maju ili kad je vec izasao. Masina kupljena u januaru 2019. Odgovor stigao posle 6 meseci i jace
 
Pa nisi bas malo cekao resenje da ti stigne,ne znam za ovaj sto jos uvek traje za koliko ce javiti ko je prosao i dobio.

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
 
Imaju me evidentiranog na ulazu ko u Pentangon da sam ušao,tri puta me proveravali-
Ja kad sam isao trazio sam da mi lupe pecat na jednoj od fotokopija prijave, i na njemu se lepo video i datum kad je zaprimljeno. Ta verovatno ne zna pa se onda frlja tako..

Послато са SM-A310F помоћу Тапатока
 
Kod nas podnosilac zahteva za konkurs dobija besplatno a inače se plaćaju 680 dinara+troškovi.Nisam hteo da priložim originale jer su trajni.
 
Ja kad sam isao trazio sam da mi lupe pecat na jednoj od fotokopija prijave, i na njemu se lepo video i datum kad je zaprimljeno. Ta verovatno ne zna pa se onda frlja tako..

Послато са SM-A310F помоћу Тапатока
Nisam imao fotokopiju,bilo je kovertirano pre nekog vremena je poslato pošto,uspeo sam da je dobijem i da nosim lično.
 
Evo ga mail
89295da4498f66526bf48121f22be4ba.jpg


Sent from my moto g(6) play using Tapatalk
 
Danas dobijem odgovor od UAP na pitanje dokle se stiglo sa mojim predmetom što se tiče subvencija za tanjiraču bomet:



Papire sam poslao 1.jula a njima je na osnovu popratnice preporučenog pisma dostavljeno 2.jula.




Šta sad ovde raditi?
 
Ja bih pismeno poslao primedbu, i tražio da mi pismeno odgovore šta je sa predmetom. Naravno uz blago podsećanje da ćeš svoja prava potražiti na sudu.
 
Poslao sam preporučeno. Sve sam im ovo mail om poslao i čekam odgovor.
Ne znam kako su mogli da prime predmet a njega sad nema?! Našli su moj predmet iz 2018.g u pitanju je plug ali je to sve završeno.
Ovog predmeta iz 2019.g za tanjiraču nigde ga nema.
 
Ma to je banda,rekao sam vam ja .....mi poslali dopunu (bespotrebnu) 03 juna a oni zaprimili 04 oktobra i posle 20 dana negativno rešenje ,oni na koga se navete teško će dobiti subvenciju!
 
Auuu,ja sam poslao 30 jula.moracu i ja da vidim sta je sa mojim predmetom,a isto samo preporuceno sam poslao


Sent from my Lenovo A536 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh