Subvencija za mehanizaciju

Ja uvek šaljem preporučeno sa povratnicom. Povratnica je dokaz o uručenju (roze kartončić). Stoji da su banda...
 
Ehh,sad mi je lakse,stigao mi odgovor iz uprave da moj paket stigao i prosledjen na obradu

Sent from my Lenovo A536 using Tapatalk
 
Ja sam preko brze poste poslao i pratio posiljku sve dok nije stigla na adresu,zatim sam screenshot-ovao da imam crno na belo gde pise da je dostavljeno i u koliko sati

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
 
Jedino mi nije jasno jer broj predmeta mi pise pa /2018-2 a 2018 nisam nista slao

Sent from my Lenovo A536 using Tapatalk
 
Ministar je pozdravio sve clanove poljoinfo foruma i rekao da forumasi znaju neke stvari pre od njega i da su bolje obavesteni nego on. :osmeh:

 
Pozdrav za Ministra uz poruku, nije tacno da posle resenja o odobrenoj subvenciji placate za 15-20 dana, meni je proslo mesec od izrade resenja a preko 3 nedelje od prijema tog istog resenja. :riba:
 
Baća jel bilo sendviča? :D
Ejj baca skroz spontana situacija,mi bili na seminaru Mk grupe o secernoj repi,izasli na pauzu,kada ono ispred nas ministar i ostala pratnja. reko hajde kada smo ga vec sreli da iskoristimo priliku da nesto pitamo kada je vec covek gledao ka nama. :osmeh:
Mada bila je kompletna delegacija na celu sa premijerkom,nesto su sastancili gore u sali hotela.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh