Subvencija za mehanizaciju

ovo sve planski se radi,strajkuje i posta cak.rekli mi mozes da posaljes pismo preko nas ali u Bg-u kad stigne ko zna kad ce da se isporuci na adresu...jaooo i ja posaljem preko brze poste,ovo ti je cist lopovluk
 
Štrajk u pošti, nema nikakve veze sa ovim pošiljkama, ako ti misliš. Ljudi štrajkuju jer su nezadovoljni svojim platama koje su smešne naspram obima posla. Kao i zbog manjka ljudstva. Malo pročitajte neke od nezavisnih novina. Štrajkuju ne samo pošte, već i carinarnice...
Svoju dokumentaciju mozes odneti lično, ili nekom od kurirskih službi.
 
Ne kazem ja zbog ovog konkursa,u pomoravlju radi posta stize nama na kucne adrese ali BG strajkuje..Sve je to slucajnost da u isto vreme se to desava sad mada mozda i nije..poslao sam brzom postom a citam da se ljudi zale bas zbog toga sto sada da strajkuju

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
 
Ne štrajkuju ni u Bg sve pošte. Tako je u celoj Srbiji, ali veći deo štrajkuje. Nikakva slučajnost, niti ima veze sa ovim konkursom, jednostavno prekipelo ljudima...
Želim im da istraju u tome, a sad zbog ovih suspenzija, što je vid zastrasivanja za ostale, samo da ojačaju protest i istraju do kraja!
 
Ako smem da dodam da štrajkuju i zbog 13 plate ili dobiti ,tako nešto,jer je pošta u velikom plusu i od pošte se uzima zarada koja nije mala ,da se puni budžet.
I još nešto,pošto čuvam ovce pa malo razmišljam,oko onog sa zadrugama,sad meni nije jasno,ako sam ja jedan od osnivača zadruge kojoj je poljoprivredna proizvodnja delatnost ja oda više nisam polj. gazdinstvo već zadruga i kao takav valjda više nemam pravo da konkurišem ka pg već samo kao zadruga,odn. konkuriše se za šta je zadruga odlučila na upravnom odboru ili čemu već,jel to tako ili ne vidim čemu zadruga služi samo da se uzmu pare i deo vrati u stranku.
A šta ću kao privatno lice kupiti za svoje pare to je moja stvar,normalno.
 
Nije tako. Zadrugu gledaš kao d.o.o. Tebi ostaje tvoje polj. gazdinstvo. Zadruga ne može imati registrovano poljoprivredno gazdinstvo. Uglavnom možeš i zadrugom da učestvuješ na konkursima.
 
I da poljoprivrednu zadrugu može da osnuje bilo ko. Ne mora da ima veze sa poljoprivredom ni najmanje.
Inače stigo odgovor iz Uprave. Samo čisto uverenje o porezu, ako ima dugovanja zadruge, d.o.o., čiji je osnivač taj neko ko će da učestvuje na konkursu odbijaju.
 
I opet opleti po Vojvodini

Klasicno zastrasivanje. Uspece ljudi jer imaju svi isti cilj. Sta imas da izgubis? 30-40k dinara platu? Za te pare ces raditi u bilo kojpj firmi ako te otpuste iz poste.
 
Ja danas bio u ministarstvu da predam konkurs,poslali me upravu za agrarna plažanja,oni nemaju pisarnicu pa me poslali u ministarstvo u Nemanjinoj.Tamo devojka primi koverat opali pečat i pozdravi me,ja pitam gde mi je dokaz da sam predao ona kaže za UAP ne izdaju one prijemnice-Pitam kako ću da dokazujem ako nešto ne bude u redu,kaže nikako.
 
Ja sam poslao preko brze poste naveo adresu i gde treba i stigla mi je poruka da je dostavljen paket moj

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
 
Pa gde trebao sam da sednem u auto i odem direktno do Bg-a u ministarstvo i predam,to bi bilo bas bzvz..valjda stiglo u prave ruke

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
 
Meni odobrili povrat za sspremac i poslali resenje. Jedino od novaca ni traga ni glasa, danas pokusavao na one info telefone 2 sata i zauzeto non stop.
 
Nazad
Vrh