Subvencija poljoprivredi za 2012. godinu

Po hektaru ili kilogramu ?

  • Obečanih 14000 din po ha

    Glasovi: 185 84,1%
  • Dobijenih : Dizel i avans oko 5000 din

    Glasovi: 35 15,9%

  • Ukupno glasača
    220
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pa baš te zato i pitam ,pročitaj šta si napisao citiram" Minđušar nisi ti u PDV-u jer si pošten" Znači li to da je nepošten?
Molim te nemoj o PDV-u i ja sam u njemu i poznato mi je šta je sve zakonska forma.
 
Ja ni jednog momenta nisam rekao da je on neposten,i nemoj da izvrces stvari.Rekao sam figurativno to,da njegovo postenje nije jedini razlog sto je u PDV.
 
Ok ,onda sam pogrešno razumeo ili ne znam čitati. U svakom slučaju imaš opciju uredi poruku pa malo preformuliši da te neko ne shvati pogrešno kao ja.:ppozdrav:
 
ajoojjjj....,pa ovo je strasno ovo je takvo"vrzino kolo"da kad jednom covek udje vise nema nazad,citao sam dosta ranijih postova u ovoj temi i ne mogu da shvatim koliko zlobe i zavidnosti ima u pojedinim ljudima,licno ni sam dobio nikad subvenciju ali boze moj sta da se radi idemo dalje,ovde je toliko ostrascenih ljudi koji kao da imaju"OGLAV" na glavi i ne vide dalje od nosa,u dosta slucaja ima i iznesene istine sa obe strane ali ovo je ruglo,katastrofa,razumem da se svi borimo za parce hleba(nekom manje nekom vise)ali dajte maslo kulture u svemu ovome pa ovo i jeste cilj mocnika koji su ovo i izmislili dfa se sami zatremo i olaksamo im posao
 
Žao mi je što u ovoj verziji foruma ne postoji onaj grafikon i tajming prisustva kao na SMF-u. Tek tada bi se videlo ko i koliko radi.
Ima članova kojima se danima ne gasi zelena lampica iznad avatara.
 
ajoojjjj....,pa ovo je strasno ovo je takvo"vrzino kolo"da kad jednom covek udje vise nema nazad,citao sam dosta ranijih postova u ovoj temi i ne mogu da shvatim koliko zlobe i zavidnosti ima u pojedinim ljudima,licno ni sam dobio nikad subvenciju ali boze moj sta da se radi idemo dalje,ovde je toliko ostrascenih ljudi koji kao da imaju"OGLAV" na glavi i ne vide dalje od nosa,u dosta slucaja ima i iznesene istine sa obe strane ali ovo je ruglo,katastrofa,razumem da se svi borimo za parce hleba(nekom manje nekom vise)ali dajte maslo kulture u svemu ovome pa ovo i jeste cilj mocnika koji su ovo i izmislili dfa se sami zatremo i olaksamo im posao

U potpunosti se slažem sa tobom.Tema ide cik-cak sa jednog problema na drugi i dolazi do prepucavanja.
Glavni razlog tome je što se ne gleda istini u oči i mnogi gledaju samo svoj interes pa ne možemo da se složimo ni oko jedne stavke jer nema mišljenja da svima bude dobro nego samo meni.
Pokušaću da kanališem ovu temu,ako uspem ali ne verujem.

-da li je činjenica da su uspeli da nas posvađaju,jeste,to im je bio cilj da bi lakše manipulisali u budućnosti
-da li je činjenica da je PIO uveden iz razloga što nemaju para i za podešku gore navedenog.
-da li je činjenica da se ne rešavaju gorući problemi (pisaću uopšteno da ne bih detaljisao.
-da li je činjenica da bez obzira na gore navedeno mnogi podržavaju ovakav vid subvencionisanja dok bude trajao ne obazirući se na gore navedeno i najviše zbog ovoga dolazi do polemike
Ukidanjem subvencija koje se najavljuje će nas vratiti naprve 3 stavke jer će se posele ukinuti
-da li je činjenica da se subvencije isplaćuju iz nerealnih izvora i da će nam to kad tad doći na naplatu


Imenjače,nije to merilo ko koliko radi,ja sam neki put prijavljen po ceo dan ali ne sedim uvek za komp.ja se javljam ujutro i oko podne po nekih pola sata i onda uveče,uglavnom uvek posle muže krava:ppozdrav:
 
I sad će Kostović da ti odgovori:"Nisam ja mislio na tebe već na........znam da ti...".I tako eto opet povoda da se opali dvadesetak postova jer će se naći neki i u toj priči.
 
Danas sam bio u trezoru da izvadim neku potvrdu i malo popričao sa direktorom trezora u Alibunaru, spremaju se za novu obnovu po nešto promenjenom sistemu a šta i kako ni oni neznaju.
 
Prvo moraju da razrade rupe u zakonu da bi se moglo valjano muckati jer smo bar po tome poznati.Ona engl. serija je za nas priravnik.Samo i ovi nasi sto registruju sve i svasta traze sve moguce nacine da doskoce a verujem da hoce.I vodice se jos duga i bezpostedna borba isto kao i na ovom forumu "samo da meni bude dobro".
 
Zato treba doneti takvu uredbu da se podstiču ciljno porodična gazdinstva,koja se bave ISKLJUČIVO poljoprivredom, za koje će podsticaj značiti,tj da se usmeri tako da se netroši na letovanja i kupovinu auta i sl,i da se isključi što veći vid mućki,i da se isključe svi novopečeni bogataši,a ko tako nešto izmozga,ja ću ga predložiti za NOBELOVU NAGRADU


slažem se za ključ
 
Zato treba doneti takvu uredbu da se podstiču ciljno porodična gazdinstva,koja se bave ISKLJUČIVO poljoprivredom, za koje će podsticaj značiti,tj da se usmeri tako da se netroši na letovanja i kupovinu auta i sl,i da se isključi što veći vid mućki,i da se isključe svi novopečeni bogataši,a ko tako nešto izmozga,ja ću ga predložiti za NOBELOVU NAGRADU


slažem se za ključ

Da necete i stare vlasnike drz. polj. parcela nazvati novopecenim bogatasima ;-) ?

http://poljoinfo.com/showthread.php?5417-Podno%C5%A1enje-zahteva-za-restituciju
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh