Subvencija poljoprivredi za 2012. godinu

Po hektaru ili kilogramu ?

  • Obečanih 14000 din po ha

    Glasovi: 185 84,1%
  • Dobijenih : Dizel i avans oko 5000 din

    Glasovi: 35 15,9%

  • Ukupno glasača
    220
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Kaze ministar na pinku da nece menjati misljenje o subvenciji dok je on ministar.A mi takodje necemo menjati misljenje samo da poradimo do 25 tog

Lepo i otvoreno je rekao u prevodu da je podmazan i uslovljen da takvu uredbu donese od strane ... zna se koga !
 
Da nam nema Padinaca i Kovacicana i mi bi bili kao Omoljica i Starcevo i ona sela iza njih, pozdrav za prave ljude iz nase opstine.
 
nemoj slucajno da nekom padne na pamet da blokira put 25,tad mi krece sezona nosim povrce za bg,a ako ne budem mogao propascu...Zato pamet u glavu.....
 
Pa i ti si bio jedini iz Samosa, bilo ih je 5 ili 6 iz Crepaje, koliko ja znam.
Slobo ne brini, ti ces kao uvazeni clan foruma biti propusten, izdace ti se poseban ausvajz :haha:
 
bi bili kao Omoljica i Starcevo i ona sela iza njih, pozdrav za prave ljude iz nase opstine.[/QUOTE] Pa izvini Dusane A ipak je Omoljica izasla i izacice opet i to u duplo vecem broju jer se niko neslaze sa ovim uredbama.
 
Sada svi podizu naftu i vozaju se jeftino, a sad ce i podici pare koje daju kao avans, a mi radimo njihovu zemlju u zakup.
Zivo me interesuje koju ce robu da predaju na kraju ti zakupodavci u vreme zetve,ili da prikazu odvage ili sta vec bude trebalo ako ostane to po kg,pa kad im budu lupili kazne cesace se i gde ih ne svrbi.
 
Danas dobio informaciju da pumpa kod nas jos danas daje gorivo na bonove,od sutra prekidaju. Informacija od sefa pumpe.
Videcemo ko od nasih bude imao kvarljivu robu omogucicemo prolaz ali ce morati malko da se ceka bar 1 h, kao sto bi trebalo da prodju kamioni sa mlekom i hlebom posle cekanja od 1 h,jer zaustavljanjem njih cemo sebi skakati u stomak.I dobijati negativan uticaj okoline. to je pocetak a posle cemo stezati kais kako oni odbiju tako mi rupu vise. Jer ako ispucamo adute odma padamo kao u kartama, moramo imati sa cim da trgujemo i pokazujemo dobru volju . a ne da nas opljuju po medijima a ljudi koji su na blokadama netreba da im pomazu u tome, nego da se ljudima objasni sta se trazi i da se ljudima koji zure pomogne . A ne da nas svi omrznu to gospoda i zele i verovbatno ce pokusavati sa svojim ljudima da to ostvare i prikazu nas u najgorem mogucem svetlu.
 
Poslednja izmena:
Ma kakvo trgovanje,kakve blokade,registrovani traktori i probijanje blokade i svi ispred skupstine...Ko tako hoce idemo ko hoce da pijanci i da izigrava vlast neka ne dolazi .ili proboj i svi traktori ispred skupstine ili nista...
 
Hoces li ti biti sa registrovanim traktorom na celu te kolone i probijati blokade? Koliko znam najavljena je blokada Vojvodine ili se nesto menja?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh