Subvencija poljoprivredi za 2012. godinu

Po hektaru ili kilogramu ?

  • Obečanih 14000 din po ha

    Glasovi: 185 84,1%
  • Dobijenih : Dizel i avans oko 5000 din

    Glasovi: 35 15,9%

  • Ukupno glasača
    220
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Dali je neko od vas detaljno pročitao uredbu?Zahtevi se podnose od 30.10 2012 do 30 10 2013!! fali jedna godina.Sem ove zajebancije od goriva za ovu godinu ništa nije ni planirano da se plati.NEMAM A DA I IMAM ODAKLE MI??
 
pa kako nedobijaju? pancevci nece placati tezge na pijacama 4 meseca jel izjavljeno juce?
 
Dali je neko od vas detaljno pročitao uredbu?Zahtevi se podnose od 30.10 2012 do 30 10 2013!! fali jedna godina.Sem ove zajebancije od goriva za ovu godinu ništa nije ni planirano da se plati.NEMAM A DA I IMAM ODAKLE MI??

Da trosenje novca iz budzeta za premiju po kilogramu predvidjeno je tek budzetske 2013 ali posto nekim asocijacijama odgovara ovaj sistem neka onda cekaju kad nece da nas podrze sledecu godinu subvencije ova je godina gratis za drzavu.
Evo i zbog cega http://www.b92.net/info/izbori2012/vesti.php?yyyy=2012&mm=03&dd=31&nav_id=596136
 
za nas para nema a za kampanju DS ima 10 milijardi iz budzeta.sramota na sta se trosi novac iz drzavne kase!
 
Sad slušam ovog degenerika Milovanovića na B92 kaže biće subvencionisani i proizvodi koje stočari skladište i hrane stoku,pa na šta će to da liči baš me zanima ,kako će da znaju ko je koliko skladištio kući, ,na šta su sve spremni da urade da bi dobili sve više glasova ,ovu bagru treba rasterati što pre.
 
Svaka laž ,100 puta ponovljena ,pretvara se u istinu.
5 .X su prvo jurišali na TV ,zbog čega ?
 
Ovom uredbom su jednim potezom pera izbrisani svi povrtarski usevi, semenska proizvodnja, lucerka...pomocicemo stocarima, dacemo im 30l nafte po ha. Ovo vam je prijatelji moji ocigledan dokaz da ljudi koji su ovo pisali nemaju pojma sta raste na nasim njivama. U medijima se spominje kako smo "dobijali" po povrsinama koje posedujemo, kao da se zemlja kupuje u poljoapotekama za kusur. Molim vas da ne nasedate na provokacije i bacanje koske izmedju malih i velikih, stocara i ratara, pricajte medju prijateljima istinu o ovoj sramoti i sprdnji, jer u suprotnom ce od nas napraviti veleposednike i lezilebovice, a svi vi znate kakvu muku mucite. I ne bi mi bilo zao i da ukinu ovu sramotu od subvencionisanja, samo da se vise ne hvale kako nam dobro misle i dobro rade. Ne dozvolite da se na vama skupljaju jevtini politicki poeni, budimo slozni jer dolaze teska vremena za poljoprivrednike, ne zato sto nema vise subvencija, vec zbog toga sto smo jedino jos mi preziveli ovu tranziciju. Budite vredni kao i do sada, a budite obazriviji vise nego ikada.
 
Treba bojkotovati predaju zitarica robnim rezervama i tajfunima i cuvati u svojim ambarima koliko ko moze i cekati prolece i bolju cenu. A drzava kad nema psenicu i kukuruz u rezervi nece moci da intervenise i da obara cenu. ja cu tako uraditi sa svojim viskovima pod uslovom da rodi solidno. pa ce na prolece kukuruz biti 23-25din a psenica i skuplja od toga.
 
Po ovim uredbama, ne samo vi, nego NIKO od poljoprivrednika neće dobiti ništa od subvencija, osim ove koske od jeftine nafte.
 
Ako im fali para, neka preusmere sve pare od onog projekta za uredjenje atarskih puteva. 800 miliona za nepotrebnu aktivnost, je cista glupost
Uredjenje puteva treba raditi na nivou mesnih zajednica, npr svake subote prepodne je skup, svako moze da odvoji par litara nafte i malo vremena, a za traktor da zakaci sta ima na raspolaganju, tanjiracu, drljacu, setvospremac. Za par nedelja bi bili bili uredjeni svi putevi kao piste besplatno
 
Sad slušam ovog degenerika Milovanovića na B92 kaže biće subvencionisani i proizvodi koje stočari skladište i hrane stoku,pa na šta će to da liči baš me zanima ,kako će da znaju ko je koliko skladištio kući, ,na šta su sve spremni da urade da bi dobili sve više glasova ,ovu bagru treba rasterati što pre.

Može lako da odredi.Zna se koliko jedno grlo prosečno može da pojede.Brojno stanje je zavedeno samo koliko bi to bilo merodavno.Ja već par godina samo prepisisvam a imam više od navedenog.Ali i to se reši jer veterinari imaju kroz program mera sve podatke.
 
Po ovim uredbama, ne samo vi, nego NIKO od poljoprivrednika neće dobiti ništa od subvencija, osim ove koske od jeftine nafte.
kako nece niko? a kostic?a miskovic? a matijevic? oni ce ove godine sa ovim subvencijama imati mega prinose!

---------- Poruka napisana u 14:47 ---------- Prethodna poruka je at 14:45 ----------

Može lako da odredi.Zna se koliko jedno grlo prosečno može da pojede.Brojno stanje je zavedeno samo koliko bi to bilo merodavno.Ja već par godina samo prepisisvam a imam više od navedenog.Ali i to se reši jer veterinari imaju kroz program mera sve podatke.
ma daj molim te sad cemo i da brojimo zrna kokoskama!?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh