Subvencija poljoprivredi za 2011 godinu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
neznam koji misnistar dolazi a izgleda nezna niko ali u sredu cu ici pa cu vam javiti sta je bilo i o cemu se pricalo...... :sta:
 
:cao: moze li mala pomoc kolege , trazim po forumu da li je neko nesto pisao o maticenju, uvodjenju u registar stoke, da li se neko time bavi , mislite li da ce biti ovih subvencija od famoznih 25.000,00 dinara po junici umaticenoj? Da li postoji vec otvorena ova tema? Hvala unapred :ppozdrav:
 
dipl.seljanka je napisao(la):
:cao: moze li mala pomoc kolege , trazim po forumu da li je neko nesto pisao o maticenju, uvodjenju u registar stoke, da li se neko time bavi , mislite li da ce biti ovih subvencija od famoznih 25.000,00 dinara po junici umaticenoj? Da li postoji vec otvorena ova tema? Hvala unapred :ppozdrav:
Ako mislite da ih sada umaticite i dobijete pare, grdno se varate.
 
Zoran Kostović je napisao(la):
Nema na čemu. Voleo bih da u struci nadjete uhlebljenje i zaradite puno para pa ako i na teret našeg skromnog budžeta. :cao:

znam, znam da je u ovoj drzavi uvek i uvek na teret seljaka i seljackog budzeta, jer smo za tu istu struku i skolu i diplomu od seoskih para davali dok se studiralo i ucilo za tu struku....sta bih sad drugo , ne znam :sta: jer mi je dosta bilo spedicija, komercijale, hamburgerija i prodavnica a raditi se mora.
 
u aprilu subvencije . obecali i za traktore 20% ko je kupio nek necepa pripremljenu dok. (promocija ministra) videcemo ko i koliko lagi
:bravo:
 
mi je napisao(la):
u aprilu subvencije . obecali i za traktore 20% ko je kupio nek necepa pripremljenu dok. (promocija ministra) videcemo ko i koliko lagi
:bravo:
bilo bi stvarno dobro da bude tih 20 posto
 
mi je napisao(la):
u aprilu subvencije . obecali i za traktore 20% ko je kupio nek necepa pripremljenu dok. (promocija ministra) videcemo ko i koliko lagi
:bravo:

Sutra je i kod nas u opštini valjda ta promocija pa će mo valjda čuti? Ako bude tako za 20% ima da me nema uz :veseljak:: ::vino:: :veseljak:: :veseljak:: :veseljak::
 
Jbt sta ti je matematika/vlasti/puste pricu da nema subvencije tako da kada je smanje mi svi srecni pa ovo je vasar zivi :haha: :haha: :haha:
 
Pre neki dan kupljen case jxu 105. daj boze da bude subvencije za traktore. :cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh