Subvencija poljoprivredi za 2011 godinu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Attila je napisao(la):
I ja sam čuo da neće biti subvencije na zemljište koji je u zakup ali videćemo.

to se stalno prica, i predhodnih godina se pricalo, nema potrebe za brigu, bice sigurno podsticaja i za zemlje u zakupu. Neko pustio laznu pricu i nema potrebe da se hvatate za te gluposti.... :cao:
 
Sacekacemo uredbe ali mislim da ce biti i za uemlju u zakup pa cak i za drzavno zemljiste.Samo nemojte da ovo uzmete za sigurno to sam cuo u SSP u Pozarevcu. :ppozdrav:
 
Ne bi nas iznenadilo da min polj izdje sa takvom uredbom gde bi pravo na subvencije imali samo vlasnici zemlje, ali ako pogledam oko sebe onda kod mene u mom selu to pravo bi ostvarilo jako malo poljoprivrednika zbog toga sto su sva sitnija gazdinstva prebacena na ugovore. Ta nemojte se sekirati dobicemo i mi ugovorasi subvencije, samo da se udeuze milosavljevic dragin i mis---ic.
 
Ja sam dobio pismeno obavestenje iz trezora da ce postupak za subvencije biti kao i za 2010 godinu.

Ako bude, dobro je, ako ne bude, gledacu da se snadjem i da ostvarim sto vise povracaja mogu.
Ne vidim razlog da nagadjam i da se nerviram. Nisu male pare u pitanju ali na zalost nije u mojoj moci da tu ista uradim, pa ne vidim razlog za nagadjanje
 
Registrovo sam gazdinstvo 25.februara dali racuni za naftu mogu biti od rnije znaci pre 25 februara:haha:?znaci nisam obnavljo nego sam prvi put registrovo.
 
kad si ti zorz u pitanju i ta riba sto je drzis mislim da je kupljena u ribarnici a ne upecana ,toliko o postenju,sto se tice cirilice kome smeta ne mora da cita
 
U emisiji utisak nedelje su zaključili da će biti neko treći, ako sam ja dobro razumeo. :sta:
 
sandbarst je napisao(la):
kad si ti zorz u pitanju i ta riba sto je drzis mislim da je kupljena u ribarnici a ne upecana ,toliko o postenju,sto se tice cirilice kome smeta ne mora da cita
Ako je to bitno za temu o subvencijama onda svaka ti cast ti si sigurno posten kao i tvoj drug provac takozvani predsednik asocijacije koji je veliki poljoprivrednik i branilac poljoprivrede.Samo bih upozorio urednike neka obrate paznju ko ovde stalno skrece sa teme. A sad sto se tice subvencija juce cuo da ce biti ove nedelje doneta uredba sa nekim prosirenjima :D ali i sa nekim uskracenjima. ::lose::
 
sandbarst je napisao(la):
kad si ti zorz u pitanju i ta riba sto je drzis mislim da je kupljena u ribarnici a ne upecana ,toliko o postenju,sto se tice cirilice kome smeta ne mora da cita
Jako lep način komunikacije!!
Pročitaj temu i vidi ko je zamolio da se piše latinicom ,naglašavam zamolio ne naredio ili se bunio.
Ako nisi znao vojvodina je multinacionalna sredina gde se u školama na manjinskom jeziku uči ćirilica kao drugo ili treće pismo!! Zato je ljudima lakše a o komšijama da i ne komentarišem.
:cao:
 
paorpaor je napisao(la):
Izgleda ce biti Dragin.

nazalost nece biti :nono: dobili smo nekog novog ministra, neka bradonja.....nista mu ne zameram samo ovako cu ga razpoznavati

za danas najavili predavanje ministra u vezi subvencije u Adi, prvo su rekli da ce poceti u 11 h, pa prebacici u 13 h, a na kraju odkazali, .... ::lose:: nesto se i tamu kuva , a nama manje od mesec dana do setve, a o uredbama niko konkretno ne kaze samo se nagodja sve i svasta........ovakvo ponasanje prema paorima bas NEVOLEM (nije vikanje)

poz.
 
Uredba mnogo kasni. Plasim se da nesto kuvaju, a ta corba samo da ne bude od pokvarenog mesa sto me ne bi zacudilo. A sto je jos gore nece biti dovoljno vremena a mozda nece biti uopste da nesto ispravimo pre isteka roka za obnovu gazdinstva.
 
Mute jer nemaju novaca za poljoprivredu i to malo nemogu da daju.Ja cu gledati da dostavimo racune na vreme u aprilu a oni neka kampuju nevredi se nervirati sve u zadnji cas se zna kod nas.Skoro pola budzeta EU se izdvaja za poljoprivredu a sta je ovo kod nas ja neznam.Doce jos jedared da traze glas na izborima :zli:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh