Subvencija poljoprivredi za 2011 godinu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
без обзира шта ко писао ја ћу увек писати ћирилицом јер је службено писмо владе републике србије ,,ћирилица ,, а коме се не свиђа жао ми је, ви кад одете било где, у било коју земљу у свету прилагођавате се законима те земље тако да ја поштујем закон земље у којој живим .а између осталог када пошаљеш писмо министарству ако није на ћирилици они га не признају ваљда сте читали у новинама,,.е да сада појаснимо неке ствари које су се лагано али сигурно отпаковале саме.Е па колега из Пожаревац сам си рекао да уживаш све благодети и да си задовољан садашњим радом и министром е , видиш вас је 90.000, хиљада а колико је незадовољних то вас не занима , ја сам лепо рекао пре неколико постова да постоје људи који гледају само свој интерес а и очигледно је да вас пар, зато и подржава садашње стање јер је вама добро ,, чист ЕГОИЗАМ, то је оно што вама боде очи јер ако се промени власт и уредбе онда ће добијати сви поштени пољопривредници јер је и од вас 90.000 бар 90% добило некоректно а најкоректније би било по све у овој земљи да се све паре деле како смо ми предлагали по биљци , по стварно засејаном х, по стварно пуној штали и по стварно оствареном пројекту за унапређење пољопривредне производње а не да се деси као што сам и писао човек лепо добије субвенције а 700х стоји у корову , или ти даса посади 10.000,00 (словима десет хиљада ) садница јабука јер није могао да их прода а видео да министарство субвенционише али нигде не пише колико биљака иде по хектару и лепо човек извуче своје паре а шта је после било ,,,кога је то брига у овој земљи,, тако да ти који се буне имају пуно право али то треба ако сте поштени људи отворено и да кажете а не да нас нападате зато што смо за промене али не за милосављевића и ту клику већ за корените промене.
 
miroslav k je napisao(la):
malo u off,
sto se tice cirilica ili latinica meni konkretno sve jedno ali ima clanova i iz susednih drzava pa njima verovatno predstavlja problem


To si u pravu. A ima ljudi koji misle samo na sebe ili možda ne zna latinicu.
Koliko ja znam ima blizu 7000 registrovanih članova svi su mogli da se drže toga kako je početo samo ti poseban.
 
немојте да терате тему у офф јер није у реду, а ја ћу да пишем како год ја хоћу јер ја кад се накачим на словеначки или македонски форум не могу њих натерати да пишу српски! према томе немојте придавати важности неважним темама и понашати се као да сте ви сада неки душебризници кобајаги што би рекла деца.ти кад одеш у немачку ти поштујеш намачко писмо у америци америчко итд
 
Ovaj nije da nezna nego se pravi pametan ali neka tolerisu ga ljudi jos uvek,ali ja mislim da ce zbog tekvih biti sve manje ljudi na forumu a pogotovo iz susednih drzava.Izvinjavam se postenim seljacima(tu provac ne spada) i necu vise da smetam jer ocigledno njemu bi odgovaralo samo "njegovi" partijski prijatelji da pisu o smeni vlade.
 
srdjuanzorz je napisao(la):
Ovaj nije da nezna nego se pravi pametan ali neka tolerisu ga ljudi jos uvek,ali ja mislim da ce zbog tekvih biti sve manje ljudi na forumu a pogotovo iz susednih drzava.Izvinjavam se postenim seljacima(tu provac ne spada) i necu vise da smetam jer ocigledno njemu bi odgovaralo samo "njegovi" partijski prijatelji da pisu o smeni vlade.

Ja znam ćirilično pismo a ne volim da se pametujem.
Bolje da se vratimo teme jer smo se dosta udaljili dok nas ne opominju urednici.
 
Ova tema je u :off_topic: od trece stranice...ali ovo oko pisma je definitivno kljuc za katanac na ovu temu...
 
ja sam uvek za bolje nevaljaju ovi promenicemo ih,nevaljaju drugi promenicemo i druge,tako da narod mora da shvati da mora sam da se bori za bolje nista ne pada sa neba.izvinjavam se za temu malo odlutao.
 
Hvala na informacijama. Bio sam u direkciji za poljoprivredu danas oni kazu ne mora, kad sam se vracao kuci svratim u mesnu kancelariju oni kazu da mora, pa reko da pitam sta ste vi culi.
 
Nemora, ako si već imao ove parcele prijavljene na svoje gazdinstvo, samo napraviš ugovor.
Ako su u katastru nešto menjali, sređivali onda mora.
 
Kad ce vise uredbe,jel zemlja u zakupu i dalje ima pravo na subvenciju?!Svasta se prica,navodno sta sam cuo,mozda od ove ako ne od sledece sigurno samo za vlasnistvo...Sta vi znate?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh