Subvencija poljoprivredi za 2011 godinu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Da li ima subvencija za vučena tanjiraču?
 
ču sam da ima neki konkurs za poljoprivrednike ali niko ništa ne zna, koliko treba racune da predam po ha na primer gorivo,veštački itd kako to izračuna??
 
imre je napisao(la):
Uredba za 2011 izlazi tek za 15 dana
Jel se ti to salis pocece i setva kada se smisle uredbe a mozda i zetva :haha: :haha: :haha:,stvarno je ovo vrhunac pa kad izadju kad pocnu izmene tek onda smo gotovi :zli: :udri:
 
imre je napisao(la):
Uredba za 2011 izlazi tek za 15 dana
Od koga si cuo:haha:? ako si zvao ministarstvo i oni ti rekli da zoves za 15 dana.... tako su i meni rekli pre nekih mesec dana!!!!! ::lose::
 
Cekamo onda.... Jel si cuo mozda nesto u vezi traktora:haha:? da li ce biti ove godine povracaj:haha:?

P.S
(sto ubacuje ove smajlije bez veze samo od sebe:haha:?)
 
Mislim da para nece biti dovoljno da subvencionisu kupovinu traktora i da im je ove godine cilj da pomognu i te kako posrnulu stocarsku proizvodnju...sto donekle ima smisla....ali i tom stocaru treba traktor tako da samo u vrzinom kolu....
 
bas tako lord ogy,vi u ratarstvu ste kolko toliko obnovili mehanizaciju, ali kod nas u stocarstvu je izuzetno lose stanje.izvinite za :off_topic:
 
A i mali je broj stočara koji će dobiti pare,tako da im je to slab izgovor vadeći se na stočare
 
i ako na to za isplatu stocarima dodamo sitan detalj iz uredbe

....Исплата подстицаја из члана 8. тачка 2) ове уредбе врши се у висини од 50% од прописаног износа подстицаја, а исплата остатка подстицаја извршиће се у зависности од прилива расположивих средстава намењених за ове подстицаје.

:sta:
 
priliv raspoloživih sredstava može da bude i u sledećem veku-oni su time skinuli odgovornost sa sebe što znači da će stočari dobiti istu sumu kao i prošle godine (ko je dobio a ima ih i koji nisu)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh