SPORT-Opšta tema

Minus u dzepu ili minus napolju? Kod nas pada sneg, ali se brzo topi. A kod vas? Ha, ha, znam na sta ciljas. Bili smo te sezone cetvrti ili peti. Ima tu jedna zackoljica. Zvezda i Sarajevo su igrali u zadnjem kolu u Sarajevu i Sarajevu je trebala pobeda za titulu. Tako je i bilo, a odmah u prelaznom roku Musemic prelazi u Zvezdu. Sledece sezone desio se Sajber. Od devet utakmica mi opet sa Sarajevom sest ili sedam je bilo namesteno iz raznih razloga pa je poslednje kolo ponisteno pa u ponovljenom Partizan nije hteo da igra, Zvezda postala sampion, ali svi debelo kaznjeni oduzimanjem bodova pa je zbog toga sledece godine sampion bio neko sasvim deseti. Zaboravio sam ko. Etooo.
 
Tim Crvene Zvezde iz 84 izuzetno dobar tim velikog potencijala predvodio ih je iskusni Gojko Zec medjutim u odbrani nekoliko praznina u zadnjem redu a golman jedan od losijih u istoriji CZvezde. Sto se tice Hajduka izuzetno uigran tim koji je dugo igrao zajedno i koji je trebao da osvoji kup uefa koji je uzeo Totenhem ali nijanse su bile u pitanju i nedostatak sportske srece. Te godine jak Zeljo harao Evropom, jako Sarajevo, jak Partizan ,jak Radnicki i iz Nisa, standardan Dinamo Z, Vardar sa tatom i sinom Ringov i Pancev ma igrali svi i drugoligasi a tada je druga Srpska liga bila u rangu danasnje prve lige
 
Minut cutanja za Indiru Gandi 84 godine. I posle Tita Tito. Sudeci po huku sa tribina imao je Hajduk dosta navijaca u Beogradu. Imali su i dosta brojan klub navijaca u Bg. Ne znam za tatu i sina Ringov u Vardaru. Znam jedino za Vasila Ringova koji je ponikao u Partizanu pa nastavio u Vardaru.
 
Poslednja izmena:
Minus u dzepu ili minus napolju? Kod nas pada sneg, ali se brzo topi. A kod vas? Ha, ha, znam na sta ciljas. Bili smo te sezone cetvrti ili peti. Ima tu jedna zackoljica. Zvezda i Sarajevo su igrali u zadnjem kolu u Sarajevu i Sarajevu je trebala pobeda za titulu. Tako je i bilo, a odmah u prelaznom roku Musemic prelazi u Zvezdu. Sledece sezone desio se Sajber. Od devet utakmica mi opet sa Sarajevom sest ili sedam je bilo namesteno iz raznih razloga pa je poslednje kolo ponisteno pa u ponovljenom Partizan nije hteo da igra, Zvezda postala sampion, ali svi debelo kaznjeni oduzimanjem bodova pa je zbog toga sledece godine sampion bio neko sasvim deseti. Zaboravio sam ko. Etooo.
Vardar al u stvari nije...
 
Ta liga je imala apsolutno sve jedina stvar koja je nedostajala po meni je kondiciona priprema tu smo kaskali za Nemcima i Holandjanima a verovatno i neki Nemacki ili Italijanski trener. Zeljo je morao da osvoji kup UEFA ali neki bezvezni kiks minut pre kraja ih je sprecio da udju u finale kupa uefa i da ga osvoje. Nastup olimpijske reprezentacije na olimpijadi u Los Andjelesu i osvojena bronza a i tu nismo bili daleko od zlata i finala a tim savrsen. Doduse te godine debakl na evropskom prvenstvu ali uvek su novinari imali bolji i jaci tim od selektora
 
Kosarka PARTIZAN TRENTO Igraci Italijanskog tima postigli u drugoj cetvrtini 4 POENA. Pa tu treba ostaviti igrace Trenta da idu kuci autobusom ili auto stopom a skauta koji je doveo igrace ili spustiti u bunar da prenoci ili ga obesiti za jaja. Vidjao sam cudne i senzacionalne rezultate i preokrete ali ovako nesto prvi put :sta:
 
Da mi je pre 20 godina neko rekao da će ljudi navijati za Fmp stvarno ne bih verovao, mislio sam da jedino može Zeka da navija za limenke...Da nisi ti Coci Zeka? :haha: :haha: :haha:
 
Poslednja izmena:
Sto se tice pobede Zvezde u Madridu lepa vest ali to nije nikakvo iznenadjenje jer je Real zadnjih 20 dana ostao neplanirano bez 3 igraca svetskog kalibra bez Rendolfa ,Kampaca i Ljulja a bez ova tri mega formata tim Reala koji je pred pocetak eurolige vazio za jednog od najozbiljnijih kandidata za osvajanje evrolige sada je prosecna ekipa koja je ostala bez tri pozicije koje su pravile tu prevagu na terenu u odnosu na druge. Real ce morati da popuni ove praznine u koliko misli da se umesa u borbu za naslov prvaka a sto se Zvezde tice vratio se vrhunski trener koji je i otisao iz kluba zbog razilazenja stavova sa Covicem trener koji ima rezultate i koji je vratio domace igrace koji su kod njega briljirali ali su njegovim odlaskom bivali zapostavljeni .Vratice Radonjic i hemiju u timu to je sigurno ali sto se tice ulaska u top 8 mozda je malo kasno stigao .Kako god bilo bez Lojda ovaj tim Zvezde drukcije izgleda na terenu a za plej of ABA lige Zvezda ce morati da udje sa 200 posto kapaciteta jer je liga ove sezone dosta ujednacena .Sto se tice prvog coveka KK Zvezde jedan ne smesan vec mnogo ZALOSTAN CLANAK koji odslikava verno GDE SMO I STA SMO :sta: https://www.kurir.rs/sport/kosarka/3605369/nebojsa-covic-filip-petrusev-kosarka-crvena-zvezda
 
Nazad
Vrh