SPORT-Opšta tema

Cesto puta me stavljas u koutekst da smo mi uhapsili Dzaju. Ja nisam sigurno, nije ni Savija kao ni jedan pravi navijac sa severa. Pisao sam samo ti slabo citas. Uhapsio ga je Milorad Veljovic, a u dogovoru sa Miroslavom Miskovicem da bi njegov sin usao u upravu, da se sve pita da bi eventualno kupio zemljiste oko Marakane. Mi uzivamo u beton ligi, a vi patite. Patnja nije laka. IZDRZITE.
 
Sto se tice Dzaje on je trebao 2008 i da zavrsi sa svojom misijom u Zvezdi i ponosio bi se uspesima koje je ostvarivao ali u pravu je MIKSAN ono bauljanje sa SNS bagrom mu nije trebalo pogotovo sto u bilo kakvom planu za buducnost kluba ili neki povratak on nebi mogao da se vrati ni blizu onih funkcija koje je imao mogao bi da bude na sirem spisku za slikanje ali samo to glavne fotelje su popunjene a sto se tice patnje koju pominje COCI064 pa bio bi najveci necovek kada bi vam pozeleo da u buducnosti nastavite sa ovakvim uspesima koje sada ostvarujete nego zanima me jedna stvar ali iskreno da mi odgovoris DALI BI VOLEO DA SE KLUB PRIVATIZUJE ILI JE PO TEBI BOLJE DA OSTANE OVAKVO STANJE
Cesto puta me stavljas u koutekst da smo mi uhapsili Dzaju. Ja nisam sigurno, nije ni Savija kao ni jedan pravi navijac sa severa. Pisao sam samo ti slabo citas. Uhapsio ga je Milorad Veljovic, a u dogovoru sa Miroslavom Miskovicem da bi njegov sin usao u upravu, da se sve pita da bi eventualno kupio zemljiste oko Marakane. Mi uzivamo u beton ligi, a vi patite. Patnja nije laka. IZDRZITE.
 
Jako je povezano sa sportom. Preminula je Milka Babovic uz Mladena Delica naj poznatija Hrvatska sportska komentarttorka u Jugoslaviji.
 
Kakvu sam danas srecu doziveo pa to ni Hickok nemoze da rezira. Krenem da odigram nesto i sretnem komsiju a inace velikog simpatizera Crvene Zvezde a baja je za kosarku ekspert kao Tegeltija .I pita me on sta ces da igras a ja odgovaram samo laganice necu da forsiram i krenem da nabrajam kad ja rece IGOKEA ZVEZDA 2 kad on skoci kao oparen NEEEE TO NI SLUCAJNO NE IGRA LOJD A TIM NEMA HEMIJU TOTALNO SU POGUBLJENI a ja zbunjen MA DE POGUBLJENI IGRAJU EURO LIGU kad on SLUSAJ STA TI KAZEM NE CACKAJ TO i spasio me covek .Igokea je vodila 30 razlike posle trece cetvrtine a oni crnci bruka sodoma i gomora PA DA JE IGRAO NAS SEJDUBA SUMA ODIGRALI BI BOLJE. Neka cepanica od centra Brajant onakvu lopatu jos nisam imao prilike da gledam a onaj indijanac Walden pa bog nas je pogledao sto ga je Zvezda preuzela od Partizana ceo tim bez hemije a vrh ledenog brega je KOLON to je jedan vremesni debeljuskasti plej a igra onu mrtvu kosarku iz 60 tih godina proslog veka sa mnogo tapsanja usporeno i prevazidjeno i ako bog da da ovaj tim ostane na okupu ETO NAMA POVRATKA NA VELIKA VRATA :veseljak::
 
"On je veliki zvezdaš, ali ne pita me ništa niti sugeriše. Jedan lep poziv uputio je posle Genta, posle pobede. Pozdravio je momke, čestitao jer smo uradili veliku stvar, kako za Zvezdu tako i za srpski fudbal i celu zemlju. To je bila njegova velika čestitka"

За мог земљака Морнара са поруком да се не нервира следећих ''Х'' година јер ће да се зна ко ће бити шампион ове диндонг лиге.
А можда Скантанаћо завреди и место селектора. Само да се потроши ''преподобни свети'' Саво па буде још једна фарса око избора селектора.
Јбг. не може и титула и Звездаш за селектора. Евентуално Лалата.
 
''Bogdan Bogdanović doživeo je povredu desnog kolena tokom druge četvrtine sinoćnje utakmice u Šarlotu i nije se vratio na teren. Nakon magnetne rezonance ranije danas u Sportskom medicinskom kompleksu Emori, dijagnostikovan mu je avulzijski prelom desnog kolena sa povezanim zapaljenjem mekog tkiva i modricom kostiju. Plan njegovog lečenja se preispituje i biće objavljen tokom sledeće nedelje'', navodi se u zvaničnom saopštenju objavljenom na sajtu NBA lige.

Штета за Богија. Ако је прелом озбиљан онда ће завршити сезону. Иначе авулзијски прелом значи да се неки лигамент откинуо од кости или тако нешто (мало информисао на интернету).
 
Uf, nezgodno, ali mi se cini da je vec imao nekih problema sa tim kolenom jer mu je bilo bandazirano. Izgledao je lak dribling i promena kretanja i KRC puce. Steta.
 
Te operacije se neodlazu.Ja sam imao problem sa loklanim doktorima prave se ludi, nece da te salju na operaciju nego bi me ostavili sa istegnutim ligamentom.Kao nije ti nista pa sam malo povredio i prednji rog meniskusa, zbog tih kretena mora da ih molis da ti daju uput za dalje a i nepregledaju te kako treba.
 
Мислим да ће бити брже на терену. Биће прави за олимпијаду. Има ту сада разних вежби са роботима, електорстимулација, ултразвучних којечега... Он је упоран као магарац и вратиће се пре прогноза. Да није раскинуо са Даниловићком сад би имао и разоноду овако ће морати да ради са оним афроамериканцем што га гура отпозади.
 
Necu da kazem da sam skeptik, ali te povrede kolena kod kosarkasa su veoma nezgodne jer kolena tu dosta trpe prilikom skokova i ceste promene ritma. Secam se Nemanje Aleksandrova velikog talenta koji je trebao da bude prvi ili drugi pik na NBA draftu, ali povredio je ukrstene ligamente kolena i godinu i po se oporavljao. Nikad vise nije bio ni blizu onom kvalitetu pre povrede. Probao malo u Zvezdi pa u Olimpiji i za njega se vise nije culo.
 
Мислим да ће бити брже на терену. Биће прави за олимпијаду. Има ту сада разних вежби са роботима, електорстимулација, ултразвучних којечега... Он је упоран као магарац и вратиће се пре прогноза. Да није раскинуо са Даниловићком сад би имао и разоноду овако ће морати да ради са оним афроамериканцем што га гура отпозади.
Ako mu rade rekonstrukciju moze i posle 4-5 meseci, ali to nije dobro.Mora proci 8-9 meseci za pun oporavak.Ja sam poceo da trcim pravolinijski dal posle mesec ili tri nisam siguran verovatno posle tri.


Sto se tice Aleksandrova verovatno je problem bio psiha odnosno strah da se povreda neponovi.Jednostavno imas blokadu da das maksimum.Oslobodio sam se posle 2-3 meseca.Samo da nerazmisljas o tome ako razmisljas, nece biti dobro.Kod mnogih je to problem pose te povrede, dok ko prevazidje tu blokadu nastavlja po starom.
 
Jbte , dal sam toliko star . . .

jos se secam ovih igraca i ovakvih utakmica . . .


mance , varga , cava-dimitrijevic , jesic.................... braca vujovic , sliskovic , prekazi , gudelj...................

Slucajno naleteh na pomenutu utakmicu ( skraceni snimak 50-tak min ) i sa apetitom je odgledah

Verujte nije bitan rezultat vec kvalitet igre 2 kluba tada iz velike 4 od pre 36 god. jbte pa to je u to vreme bilo na

nivou Engleske lige a sada mi je muka da u tv-dnevniku istrpim da pogledam golove iz ove kucece ( ding-dong ) lige

Nije cudo sto se mladi sada okrecu americkom ragbiju spoju snage-brzine i hrabrosti koji je atraktivan

i kao po pravilu neizvestan do kraja .

Inace u to vreme sam obozavao Blaza Baku Sliskovica i smatram da je jedan od najvecih igraca i dzentlmena

sa ovih Balkanskih prostora .
 
Poslednja izmena:
Bila je velika cetvorka, ali je Sarajevo te sezone bilo prvo. Hadzibegic,Jozic, Pasic, Musemic su mi ostali u secanju. Moji su tada bili debelo zaostali. Mislim cak 12-13 bodova.
 
Nazad
Vrh