SPORT-Opšta tema

Mi sa ovakvom igrom iz drugog poluvremena i možemo da se nadamo prolasku dalje.
Samo da se sada neraspadnemo

Sent from my M2012K11AG using Tapatalk
 
Englezi nisu veceras igrali . Kao amateri su izgledali i po meni su se obrukali . Ili smiruju svoju javnost od najvecih ocekivanja . Bice zeznuto sa Slovenijom ali i tu sta bude imacemo sanse za cetiri najbolja tima od treceplasiranih protiv Danaca .
@Lule28 - jbg. izbaksuzirao sam ti ali trebao si da budes manji zapadnjik 😊
 
Pade mi nesto na pamet dok gledam. Sto nebi neka reprezentacija , npr Srbija , napravila neki novi klub ,od mladih igraca juniora ,slobodnjaka ,ili od podmladka klubova ,koji bi imali ugovor da cijelu karijeru igraju za taj klub , i oni bi komplet bili reprezentacija . Kakvi su takvi , igraju non stop , i prvenstveno se spremaju za nastupe za reprezentaciju . Sta mislite o tome , i jel ima takav slucaj negdje ,nekad?
Било то у неким државама бившег Совјетског савеза... Цска-ови из Русије или Бугарске... Руменске полицијске Стеауе и онај други војни клуб... У рукометима је то било и у одбојкама више заступљено...

Ова утакмица нит смрди нит мирише... Ако енглези овако лоше играју онда ће нама требати две победе а ако су играли колико треба онда можда и можемо са 4 бода...
Ако киксну енглези против Данаца ето нам закувавања...
Углавном биће забавно а још увек се не надам превише....
 
Енглези победили јер их је било више од наших бар у првом полувремену.Наше сам избројао из прве али Енглезе никако. Стално су трчали тамо- вамо, горе- доле, лево- десно и мислим да их је било више од наших.Игра оних који су нас претстављали гора него на пољанчету.Ако грешим нека ме неко исправи,без свађе.
 
Каквих смо издања имали
ово је врло коректна утакмица.

Све сем пролаза у други круг било би равно катастрофи.

Тадићева
изјава кад јој време није ,
пред две одлучујуће утакмице .
 
Каквих смо издања имали
ово је врло коректна утакмица.

Све сем пролаза у други круг било би равно катастрофи.

Тадићева
изјава кад јој време није ,
пред две одлучујуће утакмице .
Mozda mu je pukao film i zna vise od nas sta se desava i nece da savije kicmu i da cuti .
 
Morao je Tadića ubaciti bar na poluvremenu.Ja da sam na njegovom mestu ne bi ni igrao.Samo što nije trebao dati izjavu.Koja crna taktika.Zna da se mnoge utakmice rešavaju kada se postigne gol u ranoj fazi.On je zauzeo kazneni prostor i šta možeš očekivati.Šta su mu u taktici predstavljali i SMS i Vlahović i Mitrović a on izbaci Živkovića koji se najviše trudi pored Pavlovića.Luki daje minute na kašikice.Mladenović dobar.Englezi su bili loši ili su se igrali.To neće biti slučaj sa Dancima koji lako mogu da ih preslišaju.
 
Ako gledamo samu igru, Englezi imaju vise razloga za nezadovoljstvo jer sem dobre kontrole lopte i brzine Sake nisu nista pokazali. S druge strane mi potcenjujemo svoju igru, a pojedinci tipa Tadic razbijaju atmosferu. Sa Slovenijom ce mozda biti i teze jer ce se napaliti kao i svi okolo kada igraju protiv nas.
 
penal cist kao i crveni karton


danas ako piksi odluci da napadne engleze ocekujem katastrofu

licno sam igrao engleska daje 3+ 2.90 kvota

od ostalih meceva danas sobzirom da je palo 16 gola na 4 meca,danas ocekujem mec slovenija-danska do 3gola a holandjanima ako se otvori i oni mogu do 3 gola lagano da uvaljaju poljacima
Pogodio sve osim ovih nasih papana

Iskreno englezi mislim da nisu igrali ni 40%
 
Nazad
Vrh