SPORT-Opšta tema

Тачно се види да се офанзивни фудбал до последњег тренутка исплати.
Ево Пољаци хтели да држе 1:1 и изгубили.
Немце ако "убрзају" могу далеко али према мојим прогнозама ми их чекамо ако будемо други.
Мени Шпанија има сличну игру као Гвардиолин Сити.
Рвати су слабији али имају тим и имају играче. Могу даље и мораће да закувају... А то значи да ће морати да следећу утакмицу да напуне противника.

Ми смо прежаљени, ако енглезе усере брзи гол... Али испоставило се и кад фаворит добије први гол може да се врати... Италија, Холандија... То само показује колико је јака екипа...
Нисам сигуран и ако убодемо нешто да ће да нас стисну у шеснаест...
Ипак... Можда уз срећу и залагање можда можемо до доброг резултата.
 
Poslednja izmena:
Do sada sve očekivani rezultati .
Nema nekog iznenađenja ako izuzmemo slab otpor Hrvata Špancima .
Imamo šansu večeras da budemo prva reprezentacija koja je poremetila ustaljene šablone kladionicama !
Ili očekujem previše ?
 
Na kraju prenosa reporter zaključi da nama odgovara ovaj nerešen rezultat ?
Znači , ako čuknemo Engleze prvi smo u grupi ?
 
Citam definitivno Vlahovic i Mitar u spicu. Bojim se da je to suvise ofanzivno. Nisu trkaci kao ni Sergej, a ni Tadic. Treba igrati pa sta bude ipak su utakmice sa Slovencima i Dancima u fokusu i tu treba traziti prolaz. Ipak ako odbrana bude na visini mozemo necemu da se nadamo, a ako izgubimo nije tragedija.
 
Slovenija uskraćena za penal u 52 minutu.
Što se nas tiče Danci bi trebalo da nam vrate jer su umesto nas 92 osvojili EP.Englezi su nama uvek ležali i u klupskom takmičenju.Mora Piksi igrati napadački jer će nam u suprotnom Englezi napuniti mrežu.Ali imamo veliki problem a to je kondicija,uvek naš najveći neprijatelj.Treba nam samo mnogo sreće pa možda iznenadimo.
 
@Lule28 najpametniji . Ne razmislja o patriotizmu i uzece lovu na 3+ Eng. a ja na poklon kvotu od 1,5 .
Cekam i ja cistu dvojku . Kada sam video kvotu moralo je da se odigra .
 
Нама треба Тадић али у годинама које има Влаховић.
После првог гола или Енглези играју чекалицу или стварно и нису неки тим.
Мада мислим да нема потребе да се умарају...
Највећи хендикеп код нас је тренер.
 
Da i meni zanimljiva igra Eng. Dozvoljavaju nam da igramo i ne izleda lose dok ne padne njihova kontra .
 
Pade mi nesto na pamet dok gledam. Sto nebi neka reprezentacija , npr Srbija , napravila neki novi klub ,od mladih igraca juniora ,slobodnjaka ,ili od podmladka klubova ,koji bi imali ugovor da cijelu karijeru igraju za taj klub , i oni bi komplet bili reprezentacija . Kakvi su takvi , igraju non stop , i prvenstveno se spremaju za nastupe za reprezentaciju . Sta mislite o tome , i jel ima takav slucaj negdje ,nekad?
 
Naša je izgleda šansa da nam Englezi daju manje golova nego ostalima .
Ili možda da 15-ak min pre kraja udje i Tadić , krenemo napadački i možda damo gol za izjednačenje ?
 
Jedino što mi imamo je Vlahovićev mini val.Po meni on je možda čak i igrač ispod proseka.Ko daje tolike pare za njega.Gledamo utakmicu MS-Zvezda s tim što je u zvezdinom napadu bilo ko da da gol.Na žalost nemamo da zamenimo te velike zvezde i Piksija koji ne vidi da im svi napadi idu preko desne strane.Nadam se da će Tadića odmah uvesti,mada mi i on ne uliva poverenje.NE TRČE i zato nema rezultata.Po meni je napad najbolja odbrana ali nema ko.Samo sreća može da nas spase.Imam neki osećaj ali bolje da ćutim.
 
Ne znam zašto bilo kome smeta Vlahović pored Sergeja, Sergej nas usporava u svakoj utakmici koju igra, šalje lopte u prazno (uglavnom protivniku), hoda po terenu kao maneken. Vlahović je mala maca za Sergeja koji nam je najslabija tačka i pored toga što nemamo bekove (po strani).
 
Nazad
Vrh