SPORT-Opšta tema

Znaci navijate za Hrvate??
Evo nek Milojica odgovori. Što se mene tiče , puca mi nešto u daljini ko će da pobedi, izgubi ili nerešeno....., nego onako gledamo fudbal malo, za promenu od ABA, Eurolige u košarci, i mastiljara nepismenih novinarčića za po 10 evra članak, da prže narod ko će gde da pređe i ostala nagadjanja....

Tj nisu nagađanja, nego smišljeno provociranje navijača iz oba tabora, ne bi li bilo više klikova..... saberite samo kolko ste potrošili vremena na ovakve stvari umesto nešto korisno da ste uradili.

Ovde mislim na one upecane, po raznim sajtovima, poljoinfo je još dobar jbte, a ne na one kojima je ovo poso ....
 
Poslednja izmena:
I šta ti ovo govori Zorane?
 
Znaci navijate za Hrvate??
Navijam za Srbiju i Belgiju .
Za Hrvate sam samo realan .
Verujem da su i oni svesni da je " dvanaesti cas " da će krenuti ozbiljno , podići formu , ubrzati ritam i brzo postići jedan pa i drugi gol . Albanci će nasrnuti da smanje , pojuri će napred i primiče i treći . Kakvi su ( fudbalski ) nepismeni rasice se skroz , pa će im uleti i četvrti . U toj jurnjavi možda jedan i nabodu kad to više i ne bude važno .
 
Samo malo, posto kao i obicno izvrcete cinjenice. Jel Naneli na utkmici krenuo divljacki da ga hvata za vrat?? Gde se vidi da ga je Lazarevic provocirao?? Da li ste zaboravili da je Naneli nasrtao i na publiku?? Da li ste videli ili culi da je Lazarevic nekog udario ili imao verbalni duel?? Tako da mozete da spustite loptu i vratite se realnost jer realnost je 8-0
Sta je trazio u tunelu kod Nanelija?Naneli nasrtao na publiku? :)

Pa udario mosu onim vasim pavijanima koji su usli na teren koji ce kao da nasrnu na igrace.

Uzivaj u navijanju za privatan klub db soneta.
 
Pise se o nasim odlascima da bi se skrenula paznja sa njihovih pojacanja, pa ce posle biti kmee kmeee nas budzet je mali...
 
Nazad
Vrh