SPORT-Opšta tema

Ako se po jutru dan poznaje biće ovo baš efikasno prvenstvo .
Posle 2 odigrana meča prosek po utakmici je 5 .
Nadam se da će u tom pravcu produžiti Hrvati i Španci .
 
Videli smo Nemce , Talijane i Špance , još da vidimo Engleze ( danas ) i to bi bio prvi krug favorita .
Naravno , pitaju se i Portugalci a mislim da ni Hrvati nisu još sve rekli .
Za Italijane ne verujem da će biti u samom vrhu .
 
Ataman sa Panatom uzeo i grcku ligu iako je gubio 2-0


Janakopulos mu doveo 12 novih izuzetno skupih i dobrih igraca,otislo 11

cisto da neki ljudi shvate kako je jedan trener postao najtrofeniji u istoriji evrolige
 
Eto Hrvati se mnogo hvalili pa i nas potcenjivali i dobiše 3 komada.I penal nije postojao ali je pravda zadovoljena.
Rodri je zasluzio crveni karton i nikako zuti.
Penal ko dobar dan! Niko normalan ne bi iscenirao penal u momentu kad je samo mogao gurati loptu u gol.
Ali sve je to nebitno bilo za rezultat, sve u svemu jako losa partija Hrvata!
 
penal cist kao i crveni karton


danas ako piksi odluci da napadne engleze ocekujem katastrofu

licno sam igrao engleska daje 3+ 2.90 kvota

od ostalih meceva danas sobzirom da je palo 16 gola na 4 meca,danas ocekujem mec slovenija-danska do 3gola a holandjanima ako se otvori i oni mogu do 3 gola lagano da uvaljaju poljacima
 
Bilo je kontakta taman toliko da ga poremeti da sprovede loptu levom nogom u gol. Cim je osetio nesigurnost za gol, svalio se jer nema druge osim penala.
Automatski znaci i crveni karton Rodriu!
Dalji tok takmicenja vidim tako sto Nemci ce dogurati do finala, Englezi solidni ali nesigurni, isto i Spanci, dok Francuzi imaju isto jako dobar tim!
Hrvati ako prodju grupu risetovace se pa ce isto dogurati do polufinala!
Ovo je neko moje vidjenje, ostaje da se vidi!
 
Poslednja izmena:
.......................

danas ako piksi odluci da napadne engleze ocekujem katastrofu.........
Nije on toliko blesav .
Može da napadne u nekim pojedinačnim intervalima , na kratko , kad su ukaže momenat , ali da konstantno u dužem periodu forsira , pritiska i podigne visoko zadnju liniju to je prosto neizvodljivo .
Ni kad je jedan na jedan Bukajo Saka ne usporava a tek kad vidi livadu ispred sebe . . .
 
Nije on toliko blesav .
Može da napadne u nekim pojedinačnim intervalima , na kratko , kad su ukaže momenat , ali da konstantno u dužem periodu forsira , pritiska i podigne visoko zadnju liniju to je prosto neizvodljivo .
Ni kad je jedan na jedan Bukajo Saka ne usporava a tek kad vidi livadu ispred sebe . . .
Ma ugazice nas ako krenemo nesto ofanzivnije

Gledaj protiv svedske,igrali na kontre kod njih lopta i sanse a mi davali golove
 
Nazad
Vrh