SPORT-Opšta tema

Ako gledamo samu igru, Englezi imaju vise razloga za nezadovoljstvo jer sem dobre kontrole lopte i brzine Sake nisu nista pokazali. S druge strane mi potcenjujemo svoju igru, a pojedinci tipa Tadic razbijaju atmosferu. Sa Slovenijom ce mozda biti i teze jer ce se napaliti kao i svi okolo kada igraju protiv nas.
Pre svega morate shvatiti da je turnament u pitanju i da Englezi nakon 1:0 gledali su samo u ta 3 boda i mislili samo na neku kontru pa da nas dokusure.
Da su odigrali kako su poceli nas ne bi vise bilo na terenu i sigurno bi postigli jos par golova. Ovako su se zadovoljili sa tim.
Zar stvarno mislite da taj posed lopte kod nasih je njihova zasluga ili je to plod onoga jer su se Englezi sabijali da sacuvaju 3 boda? I jos jedna stvar je to sto iako smo imali taj posed lopte vecinom na sredini terena osim Vlahovicevog suta apsolutno vise ni jedne sanse nismo imali.
Totalno ne zreli i iako su se donekle borili, ne znanje ipak dolazi do izrazaja pa makar mi koliko zeleli veci uspeh oni jednostavno su nemocni.
Tadic je dao odlicnu loptu Jovicu koji nije jednostavno bio sposoban da je prmi i realizuje sansu, to retko ili nikad se ne desava kod drugih gol igraca.
Sa Slovencima i Dancima bice mnogo teze.
 
Meni samo nije jasno bilo sinoc sto su mitrovic i tadic uopste dodavali te dve lopte saigracima, prvi u prazno nikom a drugi jovicu koji nije umirio loptu kako treba
Nalazis se na ivici 16 metara, na nogu kojom sutas, imas prostor i mesto za sut.
Opali je brate mozda i udje u gol, ovako nista duplo golo od sanse hocemo da se usetamo u gol....
 
"Kako smo se nadali dobro smo se udali "
Ako bi birao dve reprezentacije koje su za sada najviše podbacila igrom to bi bili Hrvati i sinoć Englezi .
Videćemo u narednom periodu koji su njihovi stvarni dometi .
Nešto više nisam siguran da će Englezi dobaciti mnogo dalje od drugog kruga .
 
Pre svega morate shvatiti da je turnament u pitanju i da Englezi nakon 1:0 gledali su samo u ta 3 boda i mislili samo na neku kontru pa da nas dokusure.
Da su odigrali kako su poceli nas ne bi vise bilo na terenu i sigurno bi postigli jos par golova. Ovako su se zadovoljili sa tim.
Zar stvarno mislite da taj posed lopte kod nasih je njihova zasluga ili je to plod onoga jer su se Englezi sabijali da sacuvaju 3 boda? I jos jedna stvar je to sto iako smo imali taj posed lopte vecinom na sredini terena osim Vlahovicevog suta apsolutno vise ni jedne sanse nismo imali.
Totalno ne zreli i iako su se donekle borili, ne znanje ipak dolazi do izrazaja pa makar mi koliko zeleli veci uspeh oni jednostavno su nemocni.
Tadic je dao odlicnu loptu Jovicu koji nije jednostavno bio sposoban da je prmi i realizuje sansu, to retko ili nikad se ne desava kod drugih gol igraca.
Sa Slovencima i Dancima bice mnogo teze.
Ti si ubeđen da su Englezi toliko dobri kao što se priča.Nisu nešto pokazali sinoćZbog toga sui dobili utakmicu što su se naši usrali i tek posle gola su poćeli da igraju neku bolju igru.Do gola nismo 3 pasa mogli da sastavimo.Videćeš sa Dancima pa čak i Slovencima,još sad kad su videli da ništa veliko nisu pokazali.Danci melju.Ja se više plašim Danaca od Engleza jer nam Englezi tradicionalno leže.Zato se Piksi i čudi
 
Pored naših volim da gledam ( pa i navijam ) za Belgijance a evo i oni se muče ?
Dodjem mi da navijam za Nemce i da ih izbaksuziram .
Inače Belgija - Slovačka komentator je kriminalan
 
Prosto cudno kako ovde na forumu postoje ljudi koji se dive i uzdizu jedno odvratno siledzijsko ponasanje u sportu. I sto je najgore od svega, nema stida ni srama ni malo.
Ako zelimo svi da nam bude bolje, ne smemo barem decu ovako vaspitavati jer sve to polazi od kuce.
Sport je divan, uce se nove vrednosti, timski duh, da nauce i da gube i da pobedjuju. Da se utakmica pobedjuje mnogo pre nje tj na treningu. Ali se kod nas stalno vrsi negativna selekcija i promovise bahacenje i nasilje. Zato nam je i tako kako nam je ....
 
Vidim da bas pratite sta se deseva kod nas. Ko ce sada da vam mlati igrace, odose Ledey i Naneli ?
Stvoriće ga Paprika jer mu treba za prljave stvari ne bi li na bilo koji način dobio utakmicu.Mislim da je Rumenoglu sve pokazao za 3 godine sa jakim ekipama.Mislim da je to,to.Da li će dobiti sad budžet koji mu je potreban a otišao skoro ceo roster,ostaje da se vidi jer on ne ume da igra sa igračima koje je zvezda dovela prošle godine.
 
Što se ti brineš za to? Već smo rekli da on je naš i može biti dokle on hoće jer je on nas zadužio.
To je razlika u odnosu na vaš klub.
 
Jao bre ljudi, ajde manite se više košarke i Obradovića i Čovića i inih. Igra se evropsko prvenstvo u fudbalu. evo sad za koji sat igraju Hrvati i Albanci, jel gledamo sport il se .... preseravomo ovde. A i ovi naši igraju sutra, sutra u 15h svi ostaju na poslu gledamo zajedno utakmicu. Kupili smo dovoljnu količinu suvih maramica 😂
 
Партизан - Динамо Кијев

Надам се да ће Партизан проћи даље...
 
Jao bre ljudi, ajde manite se više košarke i Obradovića i Čovića i inih. Igra se evropsko prvenstvo u fudbalu. evo sad za koji sat igraju Hrvati i Albanci.......😂
Amin .
To više nije navijanje , prešlo je u bolest .
Nego , što se tiče Hrvata i Albanaca neka moja prognoza je 4 : 1 .
 
To si trebao covektu da kazes, pre nego sto je poslao onog pavijana da provocira Nanelija.
Samo malo, posto kao i obicno izvrcete cinjenice. Jel Naneli na utkmici krenuo divljacki da ga hvata za vrat?? Gde se vidi da ga je Lazarevic provocirao?? Da li ste zaboravili da je Naneli nasrtao i na publiku?? Da li ste videli ili culi da je Lazarevic nekog udario ili imao verbalni duel?? Tako da mozete da spustite loptu i vratite se realnost jer realnost je 8-0
 
Nazad
Vrh