SPORT-Opšta tema

To je strašno koliki im je bol u k kada igraju za reprezentaciju.
Dal u klubovima njihove nedostatke pokrivaju saigrači bem li ga pa se u repr vidi koliko su nekvalitetni.
Ranije sa onim strašnim na papirima igračima kao 1998. pa i ranije nikad ništa.
Sergej je meni misterija toliko hvaljen kao Lacio 100mil a Muslin ga nije hteo u reprezentaciju ja od njega nisam video ništa posebno.


Sent from my M2012K11AG using Tapatalk
 
Ti doživiš fijasko na SP i budeš poslednji i ideš sa tom istom ekipom na EP.Da li je to ljudi normalno.Neka da Bog da neki od nas ovde greše ili nas isprati neka luda sreća.
 
Kako god mi bolje nemamo. U ovoj repezentaciji je desetak igraca koji su bili omladinski prvaci sveta na Novom Zelandu.
 
Ma nema ništa pd Hezonjw čim se pravi ovolika galama oko njega verujem da se nametno puštaju spinovi a da se s ako zna kime pregovara


Sent from my M2012K11AG using Tapatalk
 
Zvezda će zadržati okosnicu a Partizan ostaje bez dosta igrača.Da li će Oskar opet dati para za amerikance ostaje da se vidi.
 
Neko ce dati para mora tribina da se drzi koliko toliko pod kontrolom, skoro sam cuo od nekh Grobara da je pevanje Vesni ustvari kontra i skretanje paznje sa Vucicu pederu i da to rade ovi njegovi placenici. Kolko je tacno bem li ga ali bila je slicna situacija u Cairu gde smo nas 5,6 kada su poceli da pevaju Vesni krenuli Vucicu pederu i onda ans stisavali oko nas, stariji ljudi kazu momci manite to ima da dodju ove budale da nam naprave prblem a budale bile 10ak m levo od nas.
Gledao sam deo gostovanja Duleta Vujosevica koji prica da je video kada su krenuli navijaci da pevaju Covicu pederu Vsnu koja se okrenula ka navijacima i pokazala srednji prst sto je najnormalnija reakcija zene cijeg supruga neko vredja.
Kao on misli da je od tada krenuli to skandiranje Vesni protiv koga je on
 
Neko ce dati para mora tribina da se drzi koliko toliko pod kontrolom, skoro sam cuo od nekh Grobara da je pevanje Vesni ustvari kontra i skretanje paznje sa Vucicu pederu i da to rade ovi njegovi placenici. Kolko je tacno bem li ga ali bila je slicna situacija u Cairu gde smo nas 5,6 kada su poceli da pevaju Vesni krenuli Vucicu pederu i onda ans stisavali oko nas, stariji ljudi kazu momci manite to ima da dodju ove budale da nam naprave prblem a budale bile 10ak m levo od nas.
Gledao sam deo gostovanja Duleta Vujosevica koji prica da je video kada su krenuli navijaci da pevaju Covicu pederu Vsnu koja se okrenula ka navijacima i pokazala srednji prst sto je najnormalnija reakcija zene cijeg supruga neko vredja.
Kao on misli da je od tada krenuli to skandiranje Vesni protiv koga je on
Вујошевић је само обијаснио стару народну изреку:''Кога треба да кумиш немој да га љутиш!'' Лепо је рекао заборавите скандирање против имате за кога да навијате.
Гледао сам разговор и штета што је човек онако пропао... али и он је био у истој ситуацији као ћоки да спроводи и чисти све пред собом и да не гледа ништа осим успеха са политиком за леђима.
И поред тога Партизан је могао да добије Звезду али је Обрадовић сам одлучио да се стави испред навијача а против управе и инвеститора... И то први пут на Купу па онда и пред аба лигу и прве утакмице а и после прве утакмице наше лиге а поготово кад је прекинуо утакмицу јер није послао екипу на терен. Утврђено је да је он главни кривац и да је због тога кажњен.
У Партизану је узео улогу да ведри и облачи а треба да само да буде тренер и да даје сагласност на предложене играче, да води тим и да добија утакмице и да победи Евролигу. (Ако већ Звезда не може да добије онда нека добије Партизан.)

У прописима јасно пише чланови породице и политика итд... не пише учесници догађаја тако да је као нормално да се скандира против учесника... ја бих за прелазни период увео да се празни трибина када се скандира против наших бивших и садашњих играча и тренера репрезентације а следеће године против свих играча и учесника. И да то буде без пардона и да се уведу нумерисана седишта и да се уведе забрана за навијаче који скандирају...
За два месеца би била апотека на спортским догађајима... али то су оскарови навијачи... сви до једног...
 
Вујошевић је само обијаснио стару народну изреку:''Кога треба да кумиш немој да га љутиш!'' Лепо је рекао заборавите скандирање против имате за кога да навијате.
Гледао сам разговор и штета што је човек онако пропао... али и он је био у истој ситуацији као ћоки да спроводи и чисти све пред собом и да не гледа ништа осим успеха са политиком за леђима.
И поред тога Партизан је могао да добије Звезду али је Обрадовић сам одлучио да се стави испред навијача а против управе и инвеститора... И то први пут на Купу па онда и пред аба лигу и прве утакмице а и после прве утакмице наше лиге а поготово кад је прекинуо утакмицу јер није послао екипу на терен. Утврђено је да је он главни кривац и да је због тога кажњен.
У Партизану је узео улогу да ведри и облачи а треба да само да буде тренер и да даје сагласност на предложене играче, да води тим и да добија утакмице и да победи Евролигу. (Ако већ Звезда не може да добије онда нека добије Партизан.)

У прописима јасно пише чланови породице и политика итд... не пише учесници догађаја тако да је као нормално да се скандира против учесника... ја бих за прелазни период увео да се празни трибина када се скандира против наших бивших и садашњих играча и тренера репрезентације а следеће године против свих играча и учесника. И да то буде без пардона и да се уведу нумерисана седишта и да се уведе забрана за навијаче који скандирају...
За два месеца би била апотека на спортским догађајима... али то су оскарови навијачи... сви до једног...
Zlazem se taj folklor skandiranja igracima sadasnjim i penzionisanim je sramota i nedopustivo.

Pricao je Luka scenu iz Arene kako je onaj PR menager Partizana zbacio lika na finalu ABA lige, sedeo do terena i vredjao igrace Zvezde ili nekog iz strucnog staba kada izlazili iz svlacionica na pocetak drugog poluvremena, kaze ozbiljan stariji lik, ovaj priso reko kako te nije sramota i izbacio ga.
To je recept, neka vrdjaju politicare oni to medjusobno rade na TVu, u skupstini ali igrace pa cak i gradjanstvo(novinare, glumce itd) je sramota.
Kako su nas vozace uveli u red, 6 meseci nam stavljali radare po bulevarima u Nisu i sada znamo gde mogu da stoje i vozimo po ogranicenju, vezujemo pojaseve.
 
Cek, zar niste najavljivali astronomski budzet Partizana. Hezonju, pa jos neka jaka pojacanja ?
To ste vi najavljivali.Hezonja je otpao.Sad se loži za Monekea kao zamenu za Ledeja.Ali svi znate da ja mrzim tog orangutana Ledeja ali mu Moneke nije ni do kolena.Alena vrbuje Baskonija i izgubićete pravog borca.
 
Nazad
Vrh