SPORT-Opšta tema

zavisi od ucesca u e ligi koja je i dalje upitna

dosao je lakic iz zadra,bivsi igrac zvezde
on nije pojacanje za e ligu

otisao panter,ledey,kaminski,jaramaz....za nanelija i pj doziera se cuti i dalje


vrlo je gusto jos uvek

ne zna se situacija i sad je nevolja
 
Ево Пантић каже да је лимар претио и спречио Миротића да дође у Партизан.
Партизан је сам себи довољан.... не треба му ''помоћ'' од других у рушењу самог себе...
 
Сутра почиње првенство у фудбалу. Хајде да се изјаснимо и прогнозирамо победника првенства и пласман Србије.
Када се заврши групна фаза онда ћемо мало детаљније.

Ево моје (навијачке) прогнозе:

1. место Француска
Србија пролази групу а можда и следећу фазу.
 
Šuplji smo ko Švajcarski sir.Piksi ne zna gde udara.Zvezde treba držati malo na klupu.Bolje da je pokupio iz naše lige.ima dobrih momaka.
 
Nemamo bekove, od Ivanova, Baneta Jovanovica i Rukavine nemamo uopste nazad bekove, sto je meni prosto neverovatno, ako se doro secam ZIvkovic mu igrao na Svetskom malo krilo malo beka sto on fizicki ne moze da izdrzi.
Mozemo da damo go ali ce primimo 2
 
Ево Пантић каже да је лимар претио и спречио Миротића да дође у Партизан.
Партизан је сам себи довољан.... не треба му ''помоћ'' од других у рушењу самог себе...
Ako uspemo Slovence da dobijemo i to je znak pitanja.Pa sad sabiraj koji ćemo biti.
 
Nemamo bekove, od Ivanova, Baneta Jovanovica i Rukavine nemamo uopste nazad bekove, sto je meni prosto neverovatno, ako se doro secam ZIvkovic mu igrao na Svetskom malo krilo malo beka sto on fizicki ne moze da izdrzi.
Mozemo da damo go ali ce primimo 2
Ajd me podseti koji su to bili fudbaleri Ivanov i Bane Jovanovic?? Za Rukavinu znam.
 
Mislim da sam citao negde da i 3 iz grupe najbolji prolaze, to je nasa sasnsa za prolaz grupe, to je mozda i jedna pobeda tj 3 boda...
 
Engleska će biti pobednik prvenstva .
Mi prolazimo grupu tako što ........
Gubimo od Engleske ....................
Dobijamo Dance ...........................
Remi sa Slovenijom ......................
Za dalje videćemo , zavisi od protivnika
 
sto rece jedan pametan covek sa nasih prostora

citiram

Konj je konj,trka je zbrka,zivot je maskenbal !


nas su svedjani razvalili igrom ali smo mi dobili 3-0
porediti mec zvezda partizan otprilike

ako malo neimali srece,ugazice na svako
 
Eno Duljaj se buni sto golman Jovanovic i Bazdar nisu otisli na EP.
Ma sad je kasno ali treba u tom pravcu razmišljati ali nema ko.Golmani su OK i Rajković i Vanja a i Jovanović i Baždar imaju potencijala.Još se nusu dočepali para pa bi izgarali za reprezentaciju ali ovi što su se nafatirali baš se nisu ubili od trčanja naročito protiv Austrije.A ništa bolje neće biti ni na EP.Tu izuzimam Pavlovića koji stvarno daje sve od sebe i možda još par njih ovo ostalo kao da gledam Partizan.
 
Nazad
Vrh