SPORT-Opšta tema

Pa naravno da nece da igraju namestenu ligu. liga koja spada u vlasnistvo klubova, nije pod kss. Otkrivene velike namestalje, pokrenuta istraga fibe.
 
Мени је феномен Недовић... чини ми се да не подноси притисак кад је главни играч. А у овој екипи он мора да буде главни без обзира што има још добрих играча. Тео је пензионер и он само помаже екипи...
Али Неда мора да има сваку утакмицу 25+ кошева. Мора да даје са дистанце, мора да има продоре...

Такође и Ханга... Ја сам га мало пратио прошле године кад је играо у Шпанији јер се зове слично ка Канга па ми је упадао у очи... У Барселони је растурио како је добро играо...

Сад је пред крај треће четвртине... Можда Неда изненади у четвртој...
 
Samo mi nije jasno ovo majmunisanje igraca. Imas sigurna 2 poena ti bacas pas igracu da sutira za 3. Naravno promasi. Na 5.5 min do kraja utakmice.
 
Zakopa nas Panter na kraju.
Пантер је једини лошије одиграо после Недовића... а и Ханга је припомогао...

Могло је да се закува на крају... Да је свирана техничка због игре са шест играча... Мада није трајала игра...
Јбг.... против Партизана мораш са шесторо....
 
Nista novo u kosarci, zvezda opet pobedila. Kako kazu dzaba vam novci moji sinovci, i najtrofejniji trener zvezda vam talicna nesto ove sezone.😀 Samo nemojte strucne analize sudija nas pokrao, nismo hteli da igramo, i ostala proseravanja....
 
Nista novo u kosarci, zvezda opet pobedila. Kako kazu dzaba vam novci moji sinovci, i najtrofejniji trener zvezda vam talicna nesto ove sezone.😀 Samo nemojte strucne analize sudija nas pokrao, nismo hteli da igramo, i ostala proseravanja....
Niste vi zvezda, vi ste klub iz predgradja. Cestitam panteri.
 
Zvezda loša u zadnjoj četvrtini a mi još lošiji, malo je i umor učinio svoje ipak je zvezda imala juče lakšu utakmicu. Ali opet nema opravdanja ono što je draž utakmica je bila neizvesna do samog kraja.
 
Panterovu igru ne moze nsita da opravdava i njegovo divljanje.

Cestitke na osvojenom kupu
Na dalje u EL borimo seko ce imati manje poraza ako ovako obe ekipe nastave da igrau
 
Nazad
Vrh