SPORT-Opšta tema

Pa kad je igrao, kad su on i Braduljica igrali? Kako vasa moze u Sarlot da da 18 poena i 9 asistencija
 
Emigrant je 100% u pravu.Od miloševića i Dačića je sve i počelo (čitaj demokratija ).
Kad ti zatekneš praznu kasu,šta možeš da uradiš.Žuti su male mace za ove.
Socijalisti su samo uništili PIK Kikinda,PIK Čoka,2 giganta u mesnoj industriji-da ne bežimo dalje od poljoprivrede a primera koliko hoćeš.
Istina ostavili socijalisti praznu kucu i prazan frizider i poljski wc bez toalet papira A ZUTI PRODALI I KUCU I FRIZIDER I POLJSKI WC I IZVORE VODE I BULJU A OVAJ PSIHO PREUZEO PROGRAM OD ZUTIH I DOVRSIO PRODAJU DO KRAJA
A inace mnogo se povecao broj narkomana, kockara i depresivnih ,mortalitet je rekordan optimizma nema abortusi i kancerogena oboljenja prvi u Evropi .Nijedna grana privrede ne radi drzava prezaduzena rekordno .To je statistika zvanicna a ti bata Zoki230 nista vise ne mozes da kupis sada za penziju nego penzioner u doba socijalista samo je razlika sto ti nikada niko u istoriji nije trazio da mu se zahvaljujes a ovaj to trazi od prvog dana jahanja nad ovim nebeskim narodom
 
Nisi izmislio, to je bilo zlatno doba partizana kada nas demokrata tadic ugasio kk kada svi partizanovci zale za tim vremenom. Vama se to nikad nije desilo koliko god kukali i pravili se zrtvom svakog sistema....
Ako ti je za utehu i Partizan je najvece uspehe napravio u doba komunizma i ne vidim sta je tu problem da skaces i da se nerviras bespotrebno i hteo to neko da prihvati ili ne mnogo bolje i uspesnije vreme je bilo za celokupan nas sport .Bolje se radilo bolje se selekcioniralo bolji strucnaci i treneri bolja hemija u ekipi bolji kvalitet i prepume tribine i jak otpor na svim Evropskim utakmicama klanje do zadnjeg minuta a ovo ponizavanje i bunarenje zadnjih 20 godina necu da komentarisem
 
On da napise?? Ne seca se sta je zadnje ruco.
A STA TI KAZES KO JE NAJVISE RUINIRO SOCIJALISTI ZUTI ILI NAPRDNI ⁉️ .Tvoj zema veruje da je Djindjic ostao da bi ovo bila drzava u kojoj bi svi ziveli do kraja zivota srecno i bericetno i bilo bi mnogo ljubavi kao u jehovinim svedocima i jahali bi delfine umesto da se vozimo brodom IDEALIZOVAO GA MAKSIMALNO A JA SE CUDIM KAKO PSIHO VLADA SA 3 MILIONA LJUDI .................................NEBESKI NAROD DA NEMA GDE GRDJE ::lose::
 
Samo cu ti opet reci da lupas i da nemas pojma. Zna se sta su najveci uspesi i Zvezde i Partizana i oni nisu ostvareni u vreme komunizma.
 
I taj komunizam je bio nakaradan sistem, samo je bilo uspeha u sportu veci br stanovnika vise konkurencije....
 
A STA TI KAZES KO JE NAJVISE RUINIRO SOCIJALISTI ZUTI ILI NAPRDNI ⁉️ .Tvoj zema veruje da je Djindjic ostao da bi ovo bila drzava u kojoj bi svi ziveli do kraja zivota srecno i bericetno i bilo bi mnogo ljubavi kao u jehovinim svedocima i jahali bi delfine umesto da se vozimo brodom IDEALIZOVAO GA MAKSIMALNO A JA SE CUDIM KAKO PSIHO VLADA SA 3 MILIONA LJUDI .................................NEBESKI NAROD DA NEMA GDE GRDJE ::lose::
A što mi večito izvlačiš reči iz konteksta❓Kad sam spomenuo Đinđića❓Pa ja stalno pišem da je ovo najgora vlast.Da me nisi zamenuo sa nekim.
 
Bolje se pokrij usima po tom pitanju. Tudjman je bio veoma kratko vreme pocasni predesdnik.

Znas koja su tri komunjarska zlotvora osovanli zvezdu, jedan od njih streljao Drazu ali to cutite jer ste vi "veliki" srbi.




Lepo reko covek fmp.
Verovatno znas da pocasni predsednik znaci dozivotno pocasni predsednik. Vasi osnivaci Peko Dapcevic i Koca Popovic i Tempo takodje su bili komunisti. Da rezimiramo i nasi i vasi osnivaci su bili komunisti. Zvezda je prva osnovana i vojska je morala da odgovori i da ima svoj klub pa je sest meseci posle Zvezde po naredjenju osnovan SD Partizan. Pokupljeno da ne kazem mobilisano sve sto je iole valjalo i dovedeno u vase SD. Tudjman je dozivotno bio pocasni predsednik Partizana i nikad mu niste ukinuli tu titulu. Ja cu se pokriti usima ako treba, a ti nemoj lupati gluposti kao vas vodja sa foruma.
 
I šta sad opet merimo čiji je veći ko deca?
U vreme komunizma formirana dva SD zamislite od strane komunjara pa neće valjda od strane četnika.
Onda posle 70 godina ise rasprava ko je koga osnovao stvarno su ljudi za posmatranje, i ovi što negiraju da je Tuđman bio to što je bio u Partizanu, ime mu se ne bi pominjalo da nije bilo sranja 90ih, da se odvajanje država završilo mirno niko ne bi Tuđmana uzimao u usta.
Kako beše Zvegdu osnovali/bili viđeniji ljudi koji su bili protiv Srba ili su to bili ljudi u upravi Partizana?

Sent from my M2012K11AG using Tapatalk
 
Samo cu ti opet reci da lupas i da nemas pojma. Zna se sta su najveci uspesi i Zvezde i Partizana i oni nisu ostvareni u vreme komunizma.
ZNACI TI USPESI ZVEZDE I PARTIZANA NISU OSTVARENI U DOBA KOMUNIZMA NEGO U DOBA KAPITALIZMA :sta::haha:
NE MLATI VISE PRAZNU SLAMU I NEMOJ DA SE STIDIS PROSLOSTI /i nikada nemoj da zaboravis iz kog blata si izrastao i koju si jeo poparu i kacamak jeo .Tada smo se jos zvali DRUGOVI I DRUGARICE ZAR TI NIJE MILO OKO SRCA A TI SE STIDIS KAKAV SI TO COVEK :ppozdrav:
 
A što mi večito izvlačiš reči iz konteksta❓Kad sam spomenuo Đinđića❓Pa ja stalno pišem da je ovo najgora vlast.Da me nisi zamenuo sa nekim.
Ne DRUZE ZOKI ne izvlacim ti nista iz konteksta ali mi se ucinilo na momenat da su komunisti sve upropastili a onda je dosao Ceda narkoman i krenuo da spasava sta se spasti moze .Ucinilo mi se kao da si na momenat idealizovao zute demokrate po fazonu kratko su trajali a imali su toliko toga da kazu i da daju nasem napacenom narodu .
A svima nama je irekcija mnogo bolje radila u doba socijalizma to su prelepe uspomene a ovog psihopatu kada vidim ja ne mogu ni veliku nuzdu da obavim kako treba dozivim sok (n)::pomoc:;
 
ZNACI TI USPESI ZVEZDE I PARTIZANA NISU OSTVARENI U DOBA KOMUNIZMA NEGO U DOBA KAPITALIZMA :sta::haha:
NE MLATI VISE PRAZNU SLAMU I NEMOJ DA SE STIDIS PROSLOSTI /i nikada nemoj da zaboravis iz kog blata si izrastao i koju si jeo poparu i kacamak jeo .Tada smo se jos zvali DRUGOVI I DRUGARICE ZAR TI NIJE MILO OKO SRCA A TI SE STIDIS KAKAV SI TO COVEK :ppozdrav:
Stvarno pises glupe postove, ali ovaj je u vrhu. Dodje me sramota sto komuniciram sa takvom budalom. Moze lako da se desi da budes prvi na ovom forumu koji ce u ignor. Prvi sam i za komunikaciju i za salu i za prepucavanja, ali ovo sto ti pises nema veze sa mozgom.
 
Stvarno pises glupe postove, ali ovaj je u vrhu. Dodje me sramota sto komuniciram sa takvom budalom. Moze lako da se desi da budes prvi na ovom forumu koji ce u ignor. Prvi sam i za komunikaciju i za salu i za prepucavanja, ali ovo sto ti pises nema veze sa mozgom.
Tebi lakse ulazi u dzibuki nego u labrnju i sto se vise trudim da ti ukazem da se ne ponasas kao seljacka pudlica landara CIM NAIDJES NA NEKOGA KO JE INTELEKTUALNO I MENTALNO MNOGO SUPERIORNIJI ODMAH ZANEMOCAS I POCINJES DA VREDJAS FORUMASE NICIM IZAZVAN . ::lose::
Ovo nije tema o zitaricama i detelini pa da se siris sa tvojih XX hektara i da cvilis kako slajfujes i bunaris se a sve si odradio po PE- ES -U OVO JE TEMA ZA RAZBIBRIGU u koju su slucajno zalutali neki ljudi iz sveta fudbala i to ljudi koji su duboko u materiji i kada naletis na takve eksperte mozes samo da voajerises i da upijas jer ti jedino mozes da se pohvalis kako si treso sipku na severnoj tribini kako si palio gume i cupao stolice 🚾ALI NAPOMINJEM ALI OVO NIJE TEMA ZA HULIGANE VEC ZA LJUDE KOJI VOLE ISTINSKI SPORT I KOJI ZARKO ZELE DA SE SPORT VRATI TAMO GDE MU JE MESTO I DA SE ODVOJI OD SVEGA NEGATIVNOG I PONOVO POSTANE NESTO STO OPLEMENJUJE DUSU I CINI ZIVOT LEPSIM ::suncanje::
 
Ne DRUZE ZOKI ne izvlacim ti nista iz konteksta ali mi se ucinilo na momenat da su komunisti sve upropastili a onda je dosao Ceda narkoman i krenuo da spasava sta se spasti moze .Ucinilo mi se kao da si na momenat idealizovao zute demokrate po fazonu kratko su trajali a imali su toliko toga da kazu i da daju nasem napacenom narodu .
A svima nama je irekcija mnogo bolje radila u doba socijalizma to su prelepe uspomene a ovog psihopatu kada vidim ja ne mogu ni veliku nuzdu da obavim kako treba dozivim sok (n)::pomoc:;
Kako može da ti se učini kad ja ove naprdne nemam oči da vidim.Veliki sam jugonostalgičar.Ko god je živeo u tom vremenu gledajući te snimke-nije mu sve jedno.Današnja omladina to ne može shvatiti jer joj se prezentuje neka druga istorija i neke druge vrednosti koje nam servira Zapad.
 
Postujem svacije godine i iskustvo, i bilo je uspeha u sportu i staroj jugi, ali nemojte molim vas da idealizujete komunizam jer nije bio ni blizu toga. Setite se samo golog otoka, naseljavanje albanaca na kosovo, otimanje zemlje i formiranje zadruga, zaposljavanje koje cega po tim zadrugama, komiteti, skoj, ozna i sve ostale gluposti. Koliko je samo ucenih i pametnih ljudi stradalo od tog blagostanja zvanog komunizam. Najvise Srba.
 
Nazad
Vrh