SPORT-Opšta tema

Ja sam odavno rekao da je dobar trener ali da ga crnci ne zarezuju dva posto. Bitnge su to velike....
Зато је Дуда Ивковић имао само два црнца у екипи. Он је тврдио да кад их је тројица и више онда дтварају клан против осталих.

Али Обрадовић је закон у Партизану.... Он би могао да промени и Пантера нико му не би реч рекао...
 
Pa naravno da nece da igraju namestenu ligu. liga koja spada u vlasnistvo klubova, nije pod kss. Otkrivene velike namestalje, pokrenuta istraga fibe.
Ako se ne varam ti si kupio dugacke makaze LOWE 69080 sa zakrivljenim secivom i dalje se nisi oglasavao .Voleo bih da cujem utiske jer se lomim izmedju njih i LOWE 70100 sa ravnim nozem a jedini nedostatak bi eventualno mogao da bude da je duzina seciva malo kraca ali ja mislim da su vrhunske i da zasluzuju investiciju .Oceni ih po tvome
 
Zeljko se bas izblamirao na konferenciji za stampu. Sto ste se grobari uzjebali, ovo je naj manje vazan trofej. ABA ligu ko osvojio odradio je naj veci posao u ovoj sezoni. Ovi ostali trofeji su luk i voda, ali pobeda je ipak slatkaaaaaaaaaaaaaaaaa.
jel ja to dobro gledam i slusam da je zeljko juce na konferenciji popljuvao Danilovica i KSS zbog trojice sudija koji su sudili?

bog te tvoj koliko je covek sujetan to je ne gledljivo postalo,nece prihvatit poraz i da ga je neko pobedio na parketu pa to ti je

mislim da polako otvara oci i nekim partizanovcima kakav je kao covek i sta se zaista desavalo 2005-te pa i svi trofeji kako su osvajani u panati,feneru(pun roster 10+2 igraca da ih vrtis citav dan)
da se ne lazemo zeljko je u najboljim godinama za trenera 64godine

ovo je zaista bila jos jedna sramna konferencija za novinare
 
Ako se ne varam ti si kupio dugacke makaze LOWE 69080 sa zakrivljenim secivom i dalje se nisi oglasavao .Voleo bih da cujem utiske jer se lomim izmedju njih i LOWE 70100 sa ravnim nozem a jedini nedostatak bi eventualno mogao da bude da je duzina seciva malo kraca ali ja mislim da su vrhunske i da zasluzuju investiciju .Oceni ih po tvome
Ništa te brate ne razumem.
Slažem se.Po meni Panter je usrao utakmicu,što se tiče Partizana.
Ja se ne bih složio.Koliko je postigao koševa?Krivite pogrešnog čoveka.Sigurno je dobio zeleno svetlo od vaše ikone.Najlakše je baciti ljagu na igrača.Nije Rumenoglu imao živaca da polako sustiže i tako malu razliku nego je hteo trojkama kao u nekom stilu pa pojeo govno.
Zvezda je samo bila strpljiva.Koliko je Nedović promašio,šta je Jago uradio,Hanga...Iako je Zvezda bila loša,zapitajte se kakav je bio Partizan.Dajte Grku Pantera i ne bi Partizan znao gde je levo.Radi odbrane je Zvezda u jednom napadu igrala bez igrača koji može da da koš.
 
Mani se kolega Pantera nek ostane tamo gde je ,dobro nam je ovako kako je.Bice prvi plej nase reprezentacije valjda je to zelja vecine.Ako vam nije tesko objasnite mi da je KSL vlasnistvo klubova a ne saveza,citao sam statut pa ne nesto ne razumem
 
ma svi napadaju pantera koga zeljko svaku utakmicu tera da igra 35+ minuta,i da odlucuje svaki mec

pa pogledajte sajt koji sam postavio i razlike izmedju partizana i zvezde-minute igraca

zeljko je bukvalno igrao gotovo sa 5 igraca--PJ,Panter,Ledey,Naneli,,Aleksa a Kopriva i Kaminski su se menjali i podelili minutazu(7 igraca)

Andjusic i Tristan se nisu ni skidali tako reci a Jaramaz jedva minut ipo da je igrao

na drugoj strani janis bukvalno sa 9 igraca(bolomboj najvise) a epizodne uloge su imali jos i Ilic i Lazarevic po 3 minuta
 
Rumenoglu se sramotno ponašao na konferenciji.Prvo mu sudije nisu bile dobre i nema običaj da komentariše suđenje a šta je uradio :unsure: .Grešaka je bilo na obe strane-to je sigurno i uvek će biti.Ali su bili bolji od Javora i Puklice."Pristojnost mu nalaže da čestita protivniku".Sve će okriviti za poraz.Iz "pristojnosti" okrivljuje sebe.Mnogo je dvoličan.Lule je sve napisao o minutaži.Toliko o tome koliko misli o zdravlju igrača.To treba da ode kod Grka na časove.On čak I Gilespija uvodi po cenu da rezultat bude lošiji da bi odmorio igrača.Naravno da sa umorom opada koncentracija-to se desilo i Panterukoji je mnogo manje promašio od svih Zvezdinih igrača ponaosob.Mislim da je Smailagić kkrivac što nije igrao.
 
Ako se ne varam ti si kupio dugacke makaze LOWE 69080 sa zakrivljenim secivom i dalje se nisi oglasavao .Voleo bih da cujem utiske jer se lomim izmedju njih i LOWE 70100 sa ravnim nozem a jedini nedostatak bi eventualno mogao da bude da je duzina seciva malo kraca ali ja mislim da su vrhunske i da zasluzuju investiciju .Oceni ih po tvome
Cista 10, mozes da strojis koga hoces sa njima.
jel ja to dobro gledam i slusam da je zeljko juce na konferenciji popljuvao Danilovica i KSS zbog trojice sudija koji su sudili?

bog te tvoj koliko je covek sujetan to je ne gledljivo postalo,nece prihvatit poraz i da ga je neko pobedio na parketu pa to ti je

mislim da polako otvara oci i nekim partizanovcima kakav je kao covek i sta se zaista desavalo 2005-te pa i svi trofeji kako su osvajani u panati,feneru(pun roster 10+2 igraca da ih vrtis citav dan)
da se ne lazemo zeljko je u najboljim godinama za trenera 64godine

ovo je zaista bila jos jedna sramna konferencija za novinare
Sta je pogresio 2005, sta je trebalo da izbaci 5 igraca iz selekcije? Muku je video da ih pomiri i da ih unoramali.

Ko se zapita u trenersko znaje Obradovica samo nek se seti prosle sezone kada je je dlaka falila za f4. Glupost Pantera i pokvarenost igraca Reala su odlucili.Oni su hteli ponistenje ili suspenziju igraca , naravno imaju 15 kvalitetna igraca, Partizan 7-8 max.


Timu fali inteligencije, dobar play i da otera ove sto ga neslusaju.

Umesto Egsuma dobili smo Jaramaza i Smita.
 
Sta je pogresio 2005, sta je trebalo da izbaci 5 igraca iz selekcije? Muku je video da ih pomiri i da ih unoramali.

Ko se zapita u trenersko znaje Obradovica samo nek se seti prosle sezone kada je je dlaka falila za f4. Glupost Pantera i pokvarenost igraca Reala su odlucili.Oni su hteli ponistenje ili suspenziju igraca , naravno imaju 15 kvalitetna igraca, Partizan 7-8 max.


Timu fali inteligencije, dobar play i da otera ove sto ga neslusaju.

Umesto Egsuma dobili smo Jaramaza i Smita.
Ne treba zaboraviti da je real u play ofu prva 2 meca igrao bez vrlo bitnog igraca za njih a to je Tavares zbog kojeg su i dobili ostale meceve

po da imao je zeljko i Exuma i Papapetrua prosle
sad kad ima jaramaza,tristana,andjusica,smita njih ni ne koristi

daj mu 8-9 igraca koje moza da bira ko ce mu biti petorka svaki mec pa kad jednog ne ide ubaci sledeceg,osvojice nesto opet
 
Kaže Arena se daje ispod cene, one pare što su skupljali navijači ni para nije otišla za porez, verujte mi na reč.

Ništa ja njemu ne verujem

Sent from my M2012K11AG using Tapatalk
 
Kolege sta je sve danas izjavio predsednik na tv Prva, pa gde su zavrsile donacije.Porez zamislite nije placen a di su novci?Opet netacni podaci?
PREDSEDNIK IZJAVIO ⁉️ za 30 godina ti nisi od njega cuo ni jednu jedinu normalnu i istinitu informaciju a masu izjava je sam pljunuo i polizao i ti pratis njegovo izlaganje .Namece se pitanje dali ti u tvom mestu nemas neki drugi televizijski kanal da pogledas ili si kao ovi penzosi pratis te umnobolne performanse sa dramaticmim zavrsecima🚾
.NJEGA VISE NE ZOVU ACA LAZOV NEGO ACA ISTINA :sta::haha:
 
Kaže Arena se daje ispod cene, one pare što su skupljali navijači ni para nije otišla za porez, verujte mi na reč.

Ništa ja njemu ne verujem

Sent from my M2012K11AG using Tapatalk
Ono sto on mora da odgovori je KAKVA JE NJEGOVA ULOGA U SD PARTIZAN STO SE TICE OVIH SILNIH NESTALIH LJUDI STO SE TICE DISTRIBUCIJE BELOG ,BATINJANJA ,REKETIRANJA ,MASAKRIRANJA a ko nije znao sta se dogadja ONDA JE NESPOSOBAN DA VODI ZEMLJU ako je znao a nije odreagovao MORA DA OBJASNI ZASTO a ako je sve znao i sve organizoveo ONDA MI NIJE JASNO KAKO JE ON I DALJE NA CELU OVE JADNE DRZAVE ONDA SMO MI CRKLI KAO NACIJA I KAO DRZAVA ONDA JE OVO HAVARIJA NESAGLEDIVIH RAZMERA (n)🚾
 
Обрадовић на конференцији за новинаре баца коске... Те државни пројекат, те судије, те ово, те оно...
У ставари не може да исконтролише ове црнце... неће да га слушају... Он је главни у Партизану... Нека мења играче.... Нека купи шта му треба а не да кука и тражи оправдања...
Znam samo da se Panatenaikos spasio sto je izvisio za Pantera i doveli su Nana igracinu a ove sezone ubedljivo najgori igrac Partizana je Panter onako nesto ja nisam video nikada a odgledao sam milion utakmica .Niko ga ne krivi ako nije u formi ali to silovanje nekih frljoka iz nemogucih situacija preko bloka bez ikakvog razloga a cesto pri vodjstvu Partizana to nije trenerska zamisao covek ima mentalni problem i to ozbiljan .U trecoj cetvrtini posle 2,5 minuta Zvezda izasla iz bonusa i umesto da se gura sve pod kos i da se ide na iznudu faulova i bacanja to se frlja daj boze da ovaj nije na nekim sintetickim drogama ovo nema objasnjenja ovolika gomila nebuloza cele sezone (n)
 
Nazad
Vrh