SPORT-Opšta tema

Cestitke na osvojenom kupu. Ocekivao sam ovako nesto kao i u predhodne dve utakmice ulazite sa vecom motivaciom od nas. Sudjenje je bilo korektno sto se mene tice. Ovo je 5-ta ja mislim egal zavrsnica u kojoj nas je Panter upropastio.
 
auuu bruke

ovo se bas nisam nadao

vidim da pisete o panteru
gledam statistiku
PJ se opet nije video
Aleksa 0od4 za tri

Jel to dobro vidim da panter svih 20 poena dao u prvom poluvremenu?
 
Da da Panter samo u prvom, Ledej pokiao kako odigrao, jeste nekoliko puta izasla lopta iz kosa Panteru, ali daje direkt Nedovicu loptu u ruke , pre toga nekoliko napda uzatopno Panter masi a Zvezda jedva tablu pogadja, onda Panter daje Nedovicu u ruke i bam zakucavanja +5 i to je to.
 
Обрадовић на конференцији за новинаре баца коске... Те државни пројекат, те судије, те ово, те оно...
У ставари не може да исконтролише ове црнце... неће да га слушају... Он је главни у Партизану... Нека мења играче.... Нека купи шта му треба а не да кука и тражи оправдања...
 
Jok, bole ce vas dugo. Imacemo opet nizove decenijske.
Sanjaj mali decace nije zabranjeno. Samo nemoj da se razocaras pa da padnes u depresiju. Mislim da je resenje da oterate trifunovica i koprivicu i da dovedete jos pet crnaca iz nba. 🤣🤣🤣🤣
Abu morate da dobijete jer ce u suprotnom biti lose po zdravlje grobara...
 
Обрадовић на конференцији за новинаре баца коске... Те државни пројекат, те судије, те ово, те оно...
У ставари не може да исконтролише ове црнце... неће да га слушају... Он је главни у Партизану... Нека мења играче.... Нека купи шта му треба а не да кука и тражи оправдања...
Ja sam odavno rekao da je dobar trener ali da ga crnci ne zarezuju dva posto. Bitnge su to velike....
 
Znači mi uzimamo ABA ligu.Kaže Zoki da je takva podela. :ppozdrav:
U svakom slučaju čestitke Ciganima na pobedi i osvojenom kupu.
Tačno tako.Zvezdi kup i KLS a Partizanu ABA.Jedino ako ne igrate finale EL onda Zvezda dobija i EL.Kada bi Zvezda dobila i ABA ligu morali bi da tražite drugog trenera a Rumenoglu je vaš 6 igrač.Diskutuje sa sudijama,izvlači čelendže...
 
Ocigledno ne moze da kontrolise Pantera, na nase igrace se redovno dere, oke to je radio i DUle na made igrace, ali vreme je da se poprica sa Panterom
Ti si najrealniji od Partizanovaca na forumu.Ali dobar je bio Ledej.Pa ne može Panteru svaki dam da ide.Šta bi mi trebalo da kažemo,koliko vam je lopti poklonjeno i promašeno.
 
Ti si najrealniji od Partizanovaca na forumu.Ali dobar je bio Ledej.Pa ne može Panteru svaki dam da ide.Šta bi mi trebalo da kažemo,koliko vam je lopti poklonjeno i promašeno.
4 lope su izalse ali cekaj, ne ide ti pa majke mu ga daj loptu nekomm igracu, znas da je skauting i odbrana na tebi ako imas malo intelekta, znas da ce tebe da brane daj loptu, nece te daj, navlaci igraca na sebe ali daj loptu nemoj da srljas. Jedan ajde dva napada ali 4 je mnogo. 3 minuta ZVezda vola ne moze da ubode, Hanga mnogo lose u 4/4 i to se neiskoristi, ali nije prvi put.

Aleksa je kriminalan povadi malo na kraju ali mnogo srlja covek, mnogo davi loptu.
Ide napad Ledej u seriji i aleksa njemu nije dao loptu a sam pa zasto.
Udje Teo, ja kao gledalac znam ide neki pas ludacki, kako to samo on zna, ide trojka sa 9 metara, on uradi svoje i jos dize publiku.

Partizan nema protok lopte, mnogo se davi lopta i to mi s ene svidja
 
Ne mogu vise da zadrzim bol,
ne pomazu ni tablete ni sav alkohol 😭😭😭
Nego nema nam vodje navijaca, mornara, sta se dogadja jel ziv covek, se cuo neko sa njim? 😁
 
Zeljko se bas izblamirao na konferenciji za stampu. Sto ste se grobari uzjebali, ovo je naj manje vazan trofej. ABA ligu ko osvojio odradio je naj veci posao u ovoj sezoni. Ovi ostali trofeji su luk i voda, ali pobeda je ipak slatkaaaaaaaaaaaaaaaaa.
 
Nazad
Vrh