SPORT-Opšta tema

Ti smatras da je tadiceva demokratija bila ispravna i pravedna? E moj mornar vodjo navijaca prezubio si nesto. Pitaj gomilu ljudi koji su ostali bez posla za vreme dos-a koliko je dobra demokratija....
Ja da pitam sta je demokratija Cede narkomana i Mladjana Dinkica :sta: ja samo iznosim konstataciju da sve sto ste napravili napravili ste u doba komunizma i socijalizma jesam li nesto izmislio ⁉️
 
Pa ajde sad ozbiljno da mi odgovoris na pitanje. Moze?
Da li vam je kk ruiniran ili je nebo granica. Moras da prelomis i da napises sta mislis. Ili i jedno i drugo.... 🤣🤣🤣🤣
Odgovorio sam ti na to pitanje vise puta e sad ili ne citas moje postove ili ne prihvatas odgovor koji sam ti dao neznam sta je ali cim pitas jedno isto vise puta verovatno ocekujes neki odgovor koji bi ti voleo da cujes kao covek kada ode kod lekara .
Prevrni unazad moje odgovore na tvoje pitanje i dobices vrlo jasan i koncizan odgovor koji je jedini istinit odgovor u ovom momentu i koji verno odslikava sve i to ti je jedina istina druga ne postoji :cao:
 
Zaboravljate vi posle kako ruinirane države je DOS došao.Milošević je sve upropastio što je moglo.
Da se razumemo koliko god da je upropastio nije unistio ni 50 /pedeseti deo/ koliko su zuti ubunarili .Mislim da je to najgora vlast u istoriji drzave a posto je pola zutih preslo kod psihopate fuzionisali se nastavljeno je bunarenje i za ovih 12 godina vladavine 4 /cetiri puta je povecan spoljni dug drzave Socijalisti su negovali kriminal ali cinjenica je da nisu prodali ni jedni livadu ni jedan rudnik a nisu uzimali ni kredite sa zapada ostavili su celu dedovinu zutima i naprdnima da prodaju i ovi su to prodali sa adrenalinom .Onda smo bili mnogo siromasni ali puni samopouzdanja i vere u buducnost a danas smo kolonija i robovi bez ikakvog optimizma i bez ikakvih jasnih smernica gde smo krenuli i kakva ce nam biti buducnost :sta:⁉️
 
Pa brate mili dal bi dali Miloševiću i Socijalistima kredite taj Zapad?
Ne bi.
Slažem se posle smrti Đinđića su sve ubunarili

Sent from my M2012K11AG using Tapatalk
 
Ja da pitam sta je demokratija Cede narkomana i Mladjana Dinkica :sta: ja samo iznosim konstataciju da sve sto ste napravili napravili ste u doba komunizma i socijalizma jesam li nesto izmislio ⁉️
Nisi izmislio, to je bilo zlatno doba partizana kada nas demokrata tadic ugasio kk kada svi partizanovci zale za tim vremenom. Vama se to nikad nije desilo koliko god kukali i pravili se zrtvom svakog sistema....
 
Da se razumemo koliko god da je upropastio nije unistio ni 50 /pedeseti deo/ koliko su zuti ubunarili .Mislim da je to najgora vlast u istoriji drzave a posto je pola zutih preslo kod psihopate fuzionisali se nastavljeno je bunarenje i za ovih 12 godina vladavine 4 /cetiri puta je povecan spoljni dug drzave Socijalisti su negovali kriminal ali cinjenica je da nisu prodali ni jedni livadu ni jedan rudnik a nisu uzimali ni kredite sa zapada ostavili su celu dedovinu zutima i naprdnima da prodaju i ovi su to prodali sa adrenalinom .Onda smo bili mnogo siromasni ali puni samopouzdanja i vere u buducnost a danas smo kolonija i robovi bez ikakvog optimizma i bez ikakvih jasnih smernica gde smo krenuli i kakva ce nam biti buducnost :sta:⁉️
Emigrant je 100% u pravu.Od miloševića i Dačića je sve i počelo (čitaj demokratija ).
Kad ti zatekneš praznu kasu,šta možeš da uradiš.Žuti su male mace za ove.
Socijalisti su samo uništili PIK Kikinda,PIK Čoka,2 giganta u mesnoj industriji-da ne bežimo dalje od poljoprivrede a primera koliko hoćeš.
 
Odgovorio sam ti na to pitanje vise puta e sad ili ne citas moje postove ili ne prihvatas odgovor koji sam ti dao neznam sta je ali cim pitas jedno isto vise puta verovatno ocekujes neki odgovor koji bi ti voleo da cujes kao covek kada ode kod lekara .
Prevrni unazad moje odgovore na tvoje pitanje i dobices vrlo jasan i koncizan odgovor koji je jedini istinit odgovor u ovom momentu i koji verno odslikava sve i to ti je jedina istina druga ne postoji :cao:
Napisi,..
 
Da se razumemo koliko god da je upropastio nije unistio ni 50 /pedeseti deo/ koliko su zuti ubunarili .Mislim da je to najgora vlast u istoriji drzave a posto je pola zutih preslo kod psihopate fuzionisali se nastavljeno je bunarenje i za ovih 12 godina vladavine 4 /cetiri puta je povecan spoljni dug drzave Socijalisti su negovali kriminal ali cinjenica je da nisu prodali ni jedni livadu ni jedan rudnik a nisu uzimali ni kredite sa zapada ostavili su celu dedovinu zutima i naprdnima da prodaju i ovi su to prodali sa adrenalinom .Onda smo bili mnogo siromasni ali puni samopouzdanja i vere u buducnost a danas smo kolonija i robovi bez ikakvog optimizma i bez ikakvih jasnih smernica gde smo krenuli i kakva ce nam biti buducnost :sta:⁉️
Mislio sa da ti i ja nikad necemo da po necemu se slozimo pogresio sam.
 
Jel Zvezdu boli tuki da igra ili je ovo cisto aj da bude malo zanimljivo?
Pratim rezultat ne gledam utakmicu
Cini mi se Zvezda protiv filijale ima jedno 30 pobeda u nizu
 
ФМП очитао лекцију Звезди како се игра кошарка...
Једва смо победили... ако овако будемо играли против Чачка и ту ће бити густо....
Да Давидовца није усрало а цео меч је бацао камена с рамена ко зна како би завршило.
Недовић се мени чини као да се понекад плаши иако је убацио 20 поена...

Овај њихов тренер је баш интересантан... Скроз је уз своје играче... Разуме игру и могућности своје екипе и из њих је извукао максимум...
 
Mislim da nas je Dalibor spasao.Nedović mnogo lopti proćerdao.Rokas,loš,Jago dosta loš.
Kuzmić odličan.Kako sad može da igra.
 
Nazad
Vrh