SPORT-Opšta tema

Ta informacija nije tacna jer je klub formiran posle rata jedino ako nisu neki tim koji je bio u cabru fuzionisali u Zvezdu a inace Zvezda je zarila i palila dok je klub bio komunisticki a kako su uleteli u anarhisticko liberalno demokratsko naprdno drustvo klub je krenuo da naglo propada ili sto bi nas prost narod rekao PALI SU SA KONJA NA MAGARCA i sada su duzni samo 70 i nesto miliona ali kada budu vratili ovu robu sa greskom u grugu ligu Francuske tj kada budu izrentirali neke strance to ce moci da se svuce i ispod 70 miliona .Medjutim ono sto je sada aktuelno i sto moze da popravi finansijsku situaciju u klubu i da stabilizuje klub i postavi ga na cvrste noge to je RUSENJE STADIONA MARAKANA GDE BI KLUB ZARADIO OKO 100 MILIONA A DRZAVA BI KLUBU NAPRAVILA NOV EKSKLUZIVNI MODERAN STADION U SURCINU I TO JE U OVOM TRENUTKU POTEZ IZ SNOVA GDE BI SE REGENERISAO I KLUB I UPRAVA I TU BI BILI I TEMELJI JEDNE NOVE KLUPSKE ISTORIJE NADAMO SE USPESNE ::novac::
Normalno da nije istina ali me čudi da Zvezdasi to ne uzmu za istinu i krenu priče o tome kako su bili žrtve komunističkog terora.
 
To je deda nekada pricao ali nije doziveo da klub pripada podzemlju i gangsterima .Danas Zvezda moze da pripada mnogima samo ne narodu .Narod se tu vise nista ne pita samo voajerise a u prostorijama kluba stoje lica sa poternice a batinasi i narko dileri odrzavaju red i mir .Klub baulja i valja se po blatu i zapomaze vapaj se prolama Srbijom nemom Srbijom koja ne cuje ili ne zeli da registruje krike bolesnika koji umire na aparatima ⚠️
Deda sad kada bi video sta se radi zanemeo bi od muke nista mu jasno bilo ne bi ::pomoc:;
A kome pripada partizan? Narodu mozda 🤣🤣🤣 e moj ti...
 
A kome pripada partizan? Narodu mozda 🤣🤣🤣 e moj ti...
Vas vaskrsitelj je totalno ruinirao SD Partizan sve je ugljenisano ostali samo dugmici . Nas je ruinirao raga je dehidrirala totalno i mentalno i finansijski a vas jase ponosno i prkosno u divljem galopu i dok su mnogi simpatizeri crveno belih ubedjeni da je mnogo dobro sto psiho jase kljusinu ja ce da ti porucim NE NIJE DOBRO JER DOK ON BUDE JAHAO VAMA EVROPE NEMA A NEMA NI IZLAZA IZ BUNARA JER OVAJ POVECAVA SPOLJNI DUG DOK BOLESNIK UMIRE NA APARATIMA A KLJUSINA RICE LI RICE ALI OVO RIKANJE NIKO NE CUJE ILI NE ZELI DA CUJE ::lose::
 
Ma mi čekamo Ćokijevo saopštenje. :haha:
KRECE TROVANJE SIROKIH NARODNIH MASA ja licno ne mogu da gledam i slusam te konferencije mnogo lose deluju emotivno na mene a i zavadice mi sve po kuci jer pola ukucana mi navija za Zvezdu a pola za Partizana trebalo bi ipak te konferencije za stampu odrzati diskretno i bez mnogo medijske pompe pa ko cuje cuo je a ko nije opet dobro samo zadrzati mir u kuci ::samo odmor::
 
Vas vaskrsitelj je totalno ruinirao SD Partizan sve je ugljenisano ostali samo dugmici . Nas je ruinirao raga je dehidrirala totalno i mentalno i finansijski a vas jase ponosno i prkosno u divljem galopu i dok su mnogi simpatizeri crveno belih ubedjeni da je mnogo dobro sto psiho jase kljusinu ja ce da ti porucim NE NIJE DOBRO JER DOK ON BUDE JAHAO VAMA EVROPE NEMA A NEMA NI IZLAZA IZ BUNARA JER OVAJ POVECAVA SPOLJNI DUG DOK BOLESNIK UMIRE NA APARATIMA A KLJUSINA RICE LI RICE ALI OVO RIKANJE NIKO NE CUJE ILI NE ZELI DA CUJE ::lose::
Pa ajde sad ozbiljno da mi odgovoris na pitanje. Moze?
Da li vam je kk ruiniran ili je nebo granica. Moras da prelomis i da napises sta mislis. Ili i jedno i drugo.... 🤣🤣🤣🤣
 
Ma kakva zrtva komunizma oni su stvoreni u komunizmu i procvetali su u komunizmu njih je ubila demokratija nisu se adekvatno prilagodili ::pomoc:;
Ti smatras da je tadiceva demokratija bila ispravna i pravedna? E moj mornar vodjo navijaca prezubio si nesto. Pitaj gomilu ljudi koji su ostali bez posla za vreme dos-a koliko je dobra demokratija....
 
Nazad
Vrh