SPORT-Opšta tema

Pa fora je sto ste vi prvi napravili ovo sto je covic sa zvezdom i fmp-om

Partizan-Igokea postali jedan klub jos 2007
2010te se takmicili oba kluba u jadranskoj ligi
Covic jos tada nije ni prsmrdio zvezdi
Nije bas tako.Kao prvo mi se nismo ugasili.Nismo gasili i otvarali klub nekoliko puta kao vi.

Sasvim drugacija saradnja.Nas je Igokea porazila, vas fmp1 nikada.Fmp1 i fmp2 isti vlasnik.

Nasi trofeji idu nasem SD.
 
zanimljiv ce biti Kup Koraca

partizan ce verovatno voditi Ledeya,Nanelija i Kaminskog.....odpadaju Kaboklo,Ponitka,PJ i Smith

zvezda verovatno Rokasa,Bolomboja i Yaga(mozda hanga ako se topic oporavi)...odpadaju Hanga,Tobey,Smart i Gilespi

ovo zavisi od povreda igraca
posto je 4 stranca potpuno ocekivano

sastav Partizana sa Ledeyom,Kaminskim,Nanelijem i PJ
otpali kaboklo,ponitka i smith

sastav Zvezde sa Bolombojom,Rokasom,Yagom i Hangom
Smart,Tobey i Gilespi otpali

zvezda da popuni roster je povela 3 juniora---Andrej Lucic play,Stefan Marjanovic centar,Andrej Kostic play
 
Nije bas tako.Kao prvo mi se nismo ugasili.Nismo gasili i otvarali klub nekoliko puta kao vi.

Sasvim drugacija saradnja.Nas je Igokea porazila, vas fmp1 nikada.Fmp1 i fmp2 isti vlasnik.

Nasi trofeji idu nasem SD.
ma vi se gasite evo vec 12-stu godinu i osvajate trofeje u tim godinama ali kukanje ne vidjeno

u pravu si,nas su cak ugasili dok su Dodik,Danilovic i Tadic harali uz maga duleta kog su dobijali i Zadar,Olimpija,Hemofarm,Refleks(dok se tako zvao FMP) dok ova elita nije zasela pa im niko nista nije mogao
tu se i razlikujemo po najvise

zamisli da su dva kluba iz dve razlicite drzave postale jedan klub
normalno da vas porazila kad je druga drzava u pitanju

znaci ti sad tvrdis da covic privatizovao zvezdu a zvalavi mu daje pare?
dogovorite se vec jednom dal je vuciceva ili coviceva


takodje i trofeji czv idu SD
 
Da li znate koje je najtrofejnije SD na svetu. Ali nije fer ako koristite pomoc googla. :)
 
Da li znate koje je najtrofejnije SD na svetu. Ali nije fer ako koristite pomoc googla. :)
A kakvog to uticaja tacno ima na kuglanje, bocanje, rvanje, stoni tenis itd?
Ima vise od 15 pa mzoda i 20 godina kako smo ovakve razgovore vodili kao klinic i SD Zvezda je imala vise trofeja, opet to nema ama bas nikakav znacaj jer se u Srbiji prati fudbal koliko god on dno dotakao, koliko se u blatu valjao, kosarka kada reprezentacija ima uspeha i oba beogradska kluba, odbojka se pratila u vreme brace Grbic, rukomet u vreme Skrbica i te generacija, vaterpolo koliko je titula doneo slabo se pratio, zenksa odbojka u vreme Anje Spasojevic. Tenis malo u vreme Bobe malo vise u vreme kada Novak pobedjuje i to je to.
Jokic je lepo zakljucio mi ne pratimo sport mi pratimo rezultate.
Gledam po sebi i po okruzenju, uglavnom iz moje generacije u osnovnoj i srednjoj vise je bilo Zvezdasa, zasto, zbog 91, Deje, Mihajlovica, Panceva...
iako je Partizan osvojio EL to nije uticalo na povecanje broja navijaca vec iskljucivo fudbal.
Jednom prilikom sam pitao dedu zasto je takva situacija pa ima vise Zvezdasa kaze on meni Zvezda je bila narodska ekipa(misleci na fudbal) a Partizan vojskin.
On licno je poceo da navija za Partizan kada je gledao Bobeka na JNA dok je sluzio vojsku, takodje, jedan je od malog broja lokalaca koji je navijao i za Radnicki iz Nisa, isao biciklom vikendom sa kolegom sa posla do Caira (15km u jednom pravcu) da gleda Radnicki

To ko ima veci broj trofeja je kao merenje klinaca ciji je veci tj. duzi
 
Ljudi izgleda ce Dubai da se ubaci u ABA i EL, to ima da bude cirkus kad pokupuje sve stov redi
to sam i rekao neki dan

problem evrolige su finansije i evroliga je u velikom problemu,zato su im seici potrebni

problem sa Dubaiem je taj sto negde mora da igra u evropi neko takmicenje a ni jedna drzava tj prvenstvo iz liga ih ne zeli sto je i normalno
sada probaju da ga ubace u Abu-e sad tu je problem sto onda partizan i zvezda gube ucesce evroligi osim wild karte da se plati a to za oba tima tesko da moze iz jedne drzave
zbog toga su bodiroga i ostali iz evrolige bili sada na sastanku sa vecitima da se vidi kako i sta
zvezda i partizan su sada budale ako dozvole dubaiu ucesce a da ne uzmu A licencu
cak ni garantovano ucesce bar 3godine po meni je glupo tj trebalo bi traziti samo A licencu za dozvolu Dubaia u Abi

videcemo sta ce biti na kraju
 
Mislim da oba nasa tima posto su opet oni predstavnici ABA lige a i valjda Srbija je neki faktor jos uvek mogu da traze A licencu da puste Dubai u ABU, opet tu ima da bude putovanje do tamo zeznuto
 
A kakvog to uticaja tacno ima na kuglanje, bocanje, rvanje, stoni tenis itd?
Ima vise od 15 pa mzoda i 20 godina kako smo ovakve razgovore vodili kao klinic i SD Zvezda je imala vise trofeja, opet to nema ama bas nikakav znacaj jer se u Srbiji prati fudbal koliko god on dno dotakao, koliko se u blatu valjao, kosarka kada reprezentacija ima uspeha i oba beogradska kluba, odbojka se pratila u vreme brace Grbic, rukomet u vreme Skrbica i te generacija, vaterpolo koliko je titula doneo slabo se pratio, zenksa odbojka u vreme Anje Spasojevic. Tenis malo u vreme Bobe malo vise u vreme kada Novak pobedjuje i to je to.
Jokic je lepo zakljucio mi ne pratimo sport mi pratimo rezultate.
Gledam po sebi i po okruzenju, uglavnom iz moje generacije u osnovnoj i srednjoj vise je bilo Zvezdasa, zasto, zbog 91, Deje, Mihajlovica, Panceva...
iako je Partizan osvojio EL to nije uticalo na povecanje broja navijaca vec iskljucivo fudbal.
Jednom prilikom sam pitao dedu zasto je takva situacija pa ima vise Zvezdasa kaze on meni Zvezda je bila narodska ekipa(misleci na fudbal) a Partizan vojskin.
On licno je poceo da navija za Partizan kada je gledao Bobeka na JNA dok je sluzio vojsku, takodje, jedan je od malog broja lokalaca koji je navijao i za Radnicki iz Nisa, isao biciklom vikendom sa kolegom sa posla do Caira (15km u jednom pravcu) da gleda Radnicki

To ko ima veci broj trofeja je kao merenje klinaca ciji je veci tj. duzi
Meni je deda pričao da su prvi navijači Crvene Zvezde izginuli na Sremskom frontu jer su ih mobilisali zli komunisti.
 
Deda je bio u pravu. Eto da ne bude da mi danas izmisljamo.
To je deda nekada pricao ali nije doziveo da klub pripada podzemlju i gangsterima .Danas Zvezda moze da pripada mnogima samo ne narodu .Narod se tu vise nista ne pita samo voajerise a u prostorijama kluba stoje lica sa poternice a batinasi i narko dileri odrzavaju red i mir .Klub baulja i valja se po blatu i zapomaze vapaj se prolama Srbijom nemom Srbijom koja ne cuje ili ne zeli da registruje krike bolesnika koji umire na aparatima ⚠️
Deda sad kada bi video sta se radi zanemeo bi od muke nista mu jasno bilo ne bi ::pomoc:;
 
To je deda nekada pricao ali nije doziveo da klub pripada podzemlju i gangsterima .Danas Zvezda moze da pripada mnogima samo ne narodu .Narod se tu vise nista ne pita samo voajerise a u prostorijama kluba stoje lica sa poternice a batinasi i narko dileri odrzavaju red i mir .Klub baulja i valja se po blatu i zapomaze vapaj se prolama Srbijom nemom Srbijom koja ne cuje ili ne zeli da registruje krike bolesnika koji umire na aparatima ⚠️
Deda sad kada bi video sta se radi zanemeo bi od muke nista mu jasno bilo ne bi ::pomoc:;
Sta bi vas predsednik sportskog drustva Tudjman rekao??
 
Meni je deda pričao da su prvi navijači Crvene Zvezde izginuli na Sremskom frontu jer su ih mobilisali zli komunisti.
Ta informacija nije tacna jer je klub formiran posle rata jedino ako nisu neki tim koji je bio u cabru fuzionisali u Zvezdu a inace Zvezda je zarila i palila dok je klub bio komunisticki a kako su uleteli u anarhisticko liberalno demokratsko naprdno drustvo klub je krenuo da naglo propada ili sto bi nas prost narod rekao PALI SU SA KONJA NA MAGARCA i sada su duzni samo 70 i nesto miliona ali kada budu vratili ovu robu sa greskom u grugu ligu Francuske tj kada budu izrentirali neke strance to ce moci da se svuce i ispod 70 miliona .Medjutim ono sto je sada aktuelno i sto moze da popravi finansijsku situaciju u klubu i da stabilizuje klub i postavi ga na cvrste noge to je RUSENJE STADIONA MARAKANA GDE BI KLUB ZARADIO OKO 100 MILIONA A DRZAVA BI KLUBU NAPRAVILA NOV EKSKLUZIVNI MODERAN STADION U SURCINU I TO JE U OVOM TRENUTKU POTEZ IZ SNOVA GDE BI SE REGENERISAO I KLUB I UPRAVA I TU BI BILI I TEMELJI JEDNE NOVE KLUPSKE ISTORIJE NADAMO SE USPESNE ::novac::
 
Nazad
Vrh