SPORT-Opšta tema

ne bitno totalno
evroliga je izasla sa saopstenjem da Evans nije gazio liniju

sad kad dovuku ovaj pariz i dubai sa lovom vecom od reala cak,evroliga ce postati jos veca komedija,licice na nba a bice 3puta gora od toga

razlog jer se u evropi igra cvrsta odbrana i svaki previd tj greska sudija odlucuje mec a ovo se naprimer ne sudi u Nba


da dodam ako vec nije gazio liniju,svakako su koraci
 
Ne znam na sta mislis vezano za Ledeja. U 99% slucajeva kontakt po licu sviraju kao nesportski. A sto se Ledeja tice covek nekad igra po 30 minuta i zna da zavrsi utakmicu bez faula.
 
nije svaki udarac u glavu nesportski jer bi onda i faul nad Yagom na polaganju bio nesportski a sudije nisu svirale

pa i kad pogledaju snimak opet ne donesu dobru odluku,gotovo je opet sama odluka sudija a ne sta se vidi ili ne vidi na tim jebenim kamerama koje smo vec komentarisali da su budi bog snama u 21veku 2024godine
 
Ne znam na sta mislis vezano za Ledeja. U 99% slucajeva kontakt po licu sviraju kao nesportski. A sto se Ledeja tice covek nekad igra po 30 minuta i zna da zavrsi utakmicu bez faula.
Otvori post 16422 pa da vidis kako vas idol udara, a namernu ne dobija. Ni namernu, a neke situacije su za direktno iskljucenje.
 
Ovo se zove motivisanost.Ako veliki trener to izjavi onda treba da mu verujemo.Igrač koji po zadatku radi to što radi.Ja da sam na mestu Rumenoglua ne bi komentarisao-pametnije bi bilo.
 
Lepo ih je išaketo. :D Ja sam video sta su nama svirali u el zbog toga sam mislio da je svaki kontakt po glavi nesportski faul.
 
Ovo je najružniji tim u istoriji Gedraitis ko iz Hickokovog filma samo mu nož fali Davidovac ladno da čeka ispred liftova a Smart može da plaši po groblju samo se vide beonjače po mraku .Što se tiče grizlija mede Brunda on kada izadje iz pećine pre vremena to kreće zavijanje da te jeza spopadne Kakav je bio meč večeras nisam gledao jel bilo vatre

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
Kolega miksan da li je ovo gore podstekrivanje mrznje??
 
dok na vasim utakmicama zandarmerija igrace partizana stiti od navijaca partizana
na nasim zandarmerija stiti placene sudije u takmicenju koje je za njih "zatvoreno" ako me razumete

umesto Glikmana prosle sezone na to mesto je dosao generalni menadzer Zalgirisa-Motejunas
on se dok je bio na funkciji u zalgirisu do ove sezone,protivio fajnal foru u beogradu itd itd
 
Evo ostoja tuzio Macvana pa sad ovaj mora da vrati pare partizanu koje je zaradio dok je igrao za vas
Bice najsmesnije kad vas ledey bude tuzio za neke pare tipa 100k evradi pa kad krene prica treba da ga je sramota sto tuzi klub i ostale fore

Bogami ne znam bas da principi vicu,Ciji to grb nosite? Zar vas nije sramota? itd
 
Evo ostoja tuzio Macvana pa sad ovaj mora da vrati pare partizanu koje je zaradio dok je igrao za vas
Bice najsmesnije kad vas ledey bude tuzio za neke pare tipa 100k evradi pa kad krene prica treba da ga je sramota sto tuzi klub i ostale fore

Bogami ne znam bas da principi vicu,Ciji to grb nosite? Zar vas nije sramota? itd
To nisu pravi najvijaci Partizana, kao i onaj isarani.

Ostoja muljator, covek zaradio te pare sta ima da mu trazis nazad.
 
Da nema njih bilo bi vise publike. Ko se seca kada su u pioniru tukli navijaci koji su skandirali protiv usne.
 
Bundes liga ti je haos
Imas Bajern koji je unistio Borusiu da ga ne bi imao ko slucajno smeniti sa prvog mesta
Dao kredit BDortm.da ova ne bi bankrotirala,ostatak lige je smesan,svi se mogu dobiti medjusobno,obrane 0 golovi padaju kao na traci
Keln uzeo prosle godine 7mesto i izasao u ovo znj takmicenje,pre toga se borio za opstanak a i ispadao iz lige
Evo sad je Xabi Alonso uzeo Bayer Leverkusen moze napraviti ozbiljan tim ako mu dozvole




setih se sad da sam pisao o leverkusenu i Alonsu
bez poraza ove sezone u bundesu a u evropa ligi 6 utakmica 6 pobeda
juce pukli 3-0 Bajern
 
Nazad
Vrh