SPORT-Opšta tema

За победу је потребан много бољи Недовић.
Да је играо Тео ми би ово добили.

Ова сезона у Евролиги је готова...
Треба играти до краја да се неби обрукали да будемо трећи отпозади.

Сад треба копати да се добије улаз кроз Аба лигу или копати за лиценцу...
 
pogledao poslednji napad Yaga i onda konfuzija gde smo zamalo uzeli loptu za sut za X ili pobedu?

gledam statistiku-Teo nije igrao?
 

ZNANJE.
Ovo što ću ti sada reći je nešto što ti nikada niko ne bi rekao ovde na forumu i svi bi ti precutkuvali i lagali te ali ja sam iskren i dobronameran i neću da okolisam OVAJ GRK JE NAJLOSIJI ZVEZDIN TRENER ZADNJIH 10 GODINA. NAJLOSIJI TIMOVI EUROLIGE MU TRPAJU OD 90 DO 100 POENA LAGANO BRUKA DA NEMA GDE GRDJE .KAKO SADA DALJE I KUDA DALJE KOJIM PUTEM DA SE KRENE KOJI JE PUT ISTINE I DALI TRAZITI KRIVCA ZA OVE BUNARE U KK PARTIZANU .OTERALI STE NAM VUJOSEVICA OTERALI STE NAM MIROTICA OTERALI STE NAM SPONZORA MTS I KOJI JE SLEDECI KORAK.

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
 
pogledao poslednji napad Yaga i onda konfuzija gde smo zamalo uzeli loptu za sut za X ili pobedu?

gledam statistiku-Teo nije igrao?
Povredjen valjda, nisam gledao celu.

Izgleda da je vise igrao Gilespi od Bolomboja, nije vam bas trener u vinkli.

Fak ju referi :haha: , odrace vas el za gadjanje sudija.
 
uf gledam po twiteru

sudije su bas zajebale zvezdu kako mi se cini
moram pogledati mec sutra

pametna odluka da Teo ne igra,bolje nam kup da bude 100%,pa jos i Topic kad bi mogao
medjutim da je igrao ove bi otresli 15p lagano koliko sam samo pogledao za sada
Povredjen valjda, nisam gledao celu.

Izgleda da je vise igrao Gilespi od Bolomboja, nije vam bas trener u vinkli.

Fak ju referi :haha: , odrace vas el za gadjanje sudija.
evo bas sad pisem post

zanimljivo
ma jebes ovu evroligu gde sudije kroje tabelu citave godine
 

ZNANJE.
Ovo je najružniji tim u istoriji Gedraitis ko iz Hickokovog filma samo mu nož fali Davidovac ladno da čeka ispred liftova a Smart može da plaši po groblju samo se vide beonjače po mraku .Što se tiče grizlija mede Brunda on kada izadje iz pećine pre vremena to kreće zavijanje da te jeza spopadne Kakav je bio meč večeras nisam gledao jel bilo vatre

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
 
Lepa utakmica borba na obe strane i jedna lopta i mozda cak i sudiska greska odlucile utakmicu.

Nisam optimista ni po pitanju Partizana sve i da budes 10-ti dobijes pley in ides na real i tu se prica zavrsava.
 
sto se tice sudija dobiju oni kazne posle loseg sudjenja pa ne sude po 3-4 meca ali jbg kad si zajebo klub koji je izgubio


ovaj danas sto je sudio visoki lik neznam kako se zove lik,taj ce sigurno dobiti kaznu
 
Mislim da ti baš ne pratiš dobro košarku.Mi da smo večeras imali samo pola Pantera ili da smo ubacili samo slobodna bacanja dobili bi utakmicu.Suđenje neću da komentarišem-očekivano_Onaj Birutis ko lopatom pogađa iz svake pozicije a o trojkama od kojih su i one neplanirane ulazile da ne pričamo..Gilespi se borio kao lav za razliku od mnogih a na prvom mestu Davidovca koji ne zaslužuje da igra.
Taj isti Grk vas je dobio 2 puta i to lako.Da je Teo igrao dobili bi sigurno ali šta je tu je.Više sreće sledeće sezone ako budemo igrali.
 
Par ociglednih gresaka sudija na stetu zvezde. Zato su i gadjali sudije, ali bicemo zestoko kaznjeni zbog toga.
 
Bilo je gresaka i na stetu Zalgirisa. Onaj aut, i kod celendza lopta je izasla od vaseg litvanca. Nisu vas sudije nista ostetile, jednostavno Zalgiris je bolja ekipa veceras bila.

Bez Topica i Teodosica sa samo Jagom i suntavim Nedovicem nemate sta da ocekujete.
 
sa teom bi ovo resili lagano al nema veze
kazem i bolje sto nije igrao neka bude spreman za kup

mi takodje nemamo beka sutera osim babe nedovica koji ne igra odbranu nista a u napadu kako koji mec

na ovaj tim zvezde bi legao idealno jedan Bili Beron naprimer

mada i pocetak sezone od nejpira se ocekivalo mnogo vise i on je tu skroz usrao motku,pa igrali sa yagom i teom na pleyu,dosao topic odigra 2 meca i u derbiju se povredi i onda opet sa 2 pleya,teo odmara imas samo yaga

tako je kako je
 
Nazad
Vrh