SPORT-Opšta tema

Pa to ne bi trebalo da bude vaš problem.
Mada koliko vidim ti najviše komentarišeš naš tim i trenera.
 
imas 2 poena prednosti i napad koji se zavrsava bez akcije promasajem pantera za 3p na kraju napada
Bajernu ostaje 20sekundi za napad,Kaminski i Panter rade preuzimanje na satu 10sekundi za Bajern,ti si u bonusu i bajern sutira slobodna koja mora da pogodi a ti tada imas 10 sekudni za tvoj napad kuci pred punom tribinom

Zeljko stoji pored aut linije i dernja se na pantera da pridje,cim se to desilo desilo se i preuzimanje i to kaminski na koga svi kukaju da ima slabu odbranu i ne pravis Faul??? i onda kad lopta udje u kos siris ruke i kriv kaminski,samo vratite utakmicu ko nije gledao
 
Ajde prekini vise sa tim tvojim jeftinim otrcanim fazonima da vecito provlacis politicare da bi napljuvao zvezdu. Kad spominjes bizona, lepog micu, terzu i ostale muljatore nemoj preskakati ni tvog velikog predsednika sns ostoju koji je doveo tog zeljka i placa celu tu kamarilu od drzavnog novca kojima se ti divis. Za normalnog coveka nema razlike, nego gleda kako da prezivi mesec. Jako dvolicno i odvratno pisanje.
Ovim ja ne pravdam vlast ni celnike zvezde, svi imaju putera na glavi. Ali nisu ni vasi nista bolji inace ne bi bili gde su....
Jel ti to branis predsednika ........ako ako

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
 
imas 2 poena prednosti i napad koji se zavrsava bez akcije promasajem pantera za 3p na kraju napada
Bajernu ostaje 20sekundi za napad,Kaminski i Panter rade preuzimanje na satu 10sekundi za Bajern,ti si u bonusu i bajern sutira slobodna koja mora da pogodi a ti tada imas 10 sekudni za tvoj napad kuci pred punom tribinom

Zeljko stoji pored aut linije i dernja se na pantera da pridje,cim se to desilo desilo se i preuzimanje i to kaminski na koga svi kukaju da ima slabu odbranu i ne pravis Faul??? i onda kad lopta udje u kos siris ruke i kriv kaminski,samo vratite utakmicu ko nije gledao
Na konferenicji za novinare Zeljko govori da je rekao Panteru da pravi faul ali ovaj to nije uradio a Kaminskom izgleda zaboravio da kaze da pravi faul pa ovaj nije to uradio?

lepo rekao jos u utorak da ce svaliti na igraca nekog ako se desi poraz
samo nek on dobije sad Bajern,to mu je pod moranje a videcemo ako ne ko cemu onda biti kriv
 
Gde si ti pročitao da hvalim Čovića,Terzu i Vučića.Hoću citat da bi opravdao to što napišeš.Bez vrdanja.
Vise ne znam ni sta si rekao ni sta nisi a znam samo da kontriras non stop kao dete u zabavištu i da stancujes ove postove kao pokvareni stampac .Ali kako god bilo trebalo bi da cenis ljude od struke i priznate strucnjake nemoras da ih bolid ali moras da ih postujes

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
 
STRUCNA ANAliZA MECA PARTIZAN BAJERN Posle ovakve završnice i posle celokupne ove sezone deluje da ova dva ocajna tima nisu ni zaslužila prolaz dalje hemije nema a sta rade igraci oba tima u završnicama to ne rade ni timovi iz druge Srpske lige .Znam samo da nisu ispostovane trenerske zamisli a i da im nista trener rekao nije zna se kako se igra i sta se radi u odredjenim situacijama .Ovo su sve profesionalci ali ovo je umetnost izgubiti i na ovakav nacin. Bice zanimljivo finale kupa u Nisu i finale ABA lige a sto se srece tice ako je ikome bila naklonjena ove sezone onda je nama ali nesto ocigledno fali ovom timu .Iako deluje nemoguće ostajem optimista do kraja iako sve deluje sada mnogo daleko

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
 
Ajde Mutoglu,što ti je rekao čika Laza smiri se.Nisu ovo tvoje boje,nije ovo tvoj klub.
On je našao samo još jedan nadimak za vašeg trofejnog trenera.Znam da ste sad besnićŠto pre priznate neke stvari,biće vam bolje.I mi nismo ništa bolji.Ostaće nam naše lige i kup i tu će se utakmice štimati da svi budu zadovoljni.Toliko o našoj Košarci.
Vise ne znam ni sta si rekao ni sta nisi a znam samo da kontriras non stop kao dete u zabavištu i da stancujes ove postove kao pokvareni stampac .Ali kako god bilo trebalo bi da cenis ljude od struke i priznate strucnjake nemoras da ih bolid ali moras da ih postujes

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
Ja tražim da nađeš taj post.Da staneš iza onoga što si napisao.Ili pišeš na pamet.
Koš si i Luletu preporučio da igra na Partizan.
 
Na konferenicji za novinare Zeljko govori da je rekao Panteru da pravi faul ali ovaj to nije uradio a Kaminskom izgleda zaboravio da kaze da pravi faul pa ovaj nije to uradio?

lepo rekao jos u utorak da ce svaliti na igraca nekog ako se desi poraz
VIdeo sam da se dernja pored aut linije.Sad da li je faul ili nije ko ce ga znati.Vise mi se cinilo da je trazio faul.Ako treba trener da igra umesto njih, kao u Bolonji kada nisu mogli aut da izvedu.To je do igraca ne do trenera.

To sto vi smarate da ga je vreme pregazilo su ciste gluposti.

On ima problem sa nedisciplinom igraca.Avramovic solira umesto da igra sto on zove akcije.Od njega ce dobiti secer.

Neki igraci su niskog IQ, pa nekapiraju neke bitne stvari.
 
STRUCNA ANAliZA MECA PARTIZAN BAJERN Posle ovakve završnice i posle celokupne ove sezone deluje da ova dva ocajna tima nisu ni zaslužila prolaz dalje hemije nema a sta rade igraci oba tima u završnicama to ne rade ni timovi iz druge Srpske lige .Znam samo da nisu ispostovane trenerske zamisli a i da im nista trener rekao nije zna se kako se igra i sta se radi u odredjenim situacijama .Ovo su sve profesionalci ali ovo je umetnost izgubiti i na ovakav nacin. Bice zanimljivo finale kupa u Nisu i finale ABA lige a sto se srece tice ako je ikome bila naklonjena ove sezone onda je nama ali nesto ocigledno fali ovom timu .Iako deluje nemoguće ostajem optimista do kraja iako sve deluje sada mnogo daleko

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
E,ovo si lepo napisao samo što Kaminskom nije rečeno da pravi faul.Nemoj stalno da braniš Mutoglua.
 
pa sto kaminskom nije rekao da pravi faul ako je vec bilo preuzimanje? dva igraca ga ne slusaju u ekipi???

evo ti zadnja 2 napada,bez poslednjeg suta pantera za pobedu
ako je vec panteru rekao faul,sto nije kaminskom? a jasno se vidi da nije nista pricao a jos gora situacija,mis mec klasican

meni vise lici da panteru govori da pridje franciisku a ne da mu vice faul faul
 
pa sto kaminskom nije rekao da pravi faul ako je vec bilo preuzimanje? dva igraca ga ne slusaju u ekipi???

evo ti zadnja 2 napada,bez poslednjeg suta pantera za pobedu
ako je vec panteru rekao faul,sto nije kaminskom? a jasno se vidi da nije nista pricao a jos gora situacija,mis mec klasican

meni vise lici da panteru govori da pridje franciisku a ne da mu vice faul faul
Na 41 sekundu do kraja Partizan ima napad i 2 poena prednosti sto znaci da treba da napravi da igra zadnji napad na utakmici,medjutim igraci idu na dug napad ali ajde sto idu na dug napad nego jos Panter siluje za 3 poena bez ikakvog rezona umesto da idu na faul i bacanja i posle promašaja ostaje 16 sekundi logično faul i Partizan ima zadnji napad desilo se toliko amaterski toliko diletantski to tim do 16 godina ne bi sebi dozvolio.Utisak je a u to sam ubedjen već dugo vremena da oni plejevi iz stare Juge da su to bili izuzetni inteligentni momci sto ne bih smeo da tvrdim za mnoge strance a Licno po meni Panter ne deluje kao igrac koji ima normalan rezon u bitnim momentima kod mnogih stranaca ni psihijatar ne bi mogao da pomogne

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
 
VIdeo sam da se dernja pored aut linije.Sad da li je faul ili nije ko ce ga znati.Vise mi se cinilo da je trazio faul.Ako treba trener da igra umesto njih, kao u Bolonji kada nisu mogli aut da izvedu.To je do igraca ne do trenera.

To sto vi smarate da ga je vreme pregazilo su ciste gluposti.

On ima problem sa nedisciplinom igraca.Avramovic solira umesto da igra sto on zove akcije.Od njega ce dobiti secer.

Neki igraci su niskog IQ, pa nekapiraju neke bitne stvari.
Kaka crni IQ gledao sam meč pre par godina kada je Sale Djordjević bio trener Bajerna gde Bajern ima 4 poena prednosti i loptu na domaćem parketu 5 sekundi pre kraja meča protiv Litvus Ritasa koji igra presing normalno i plej Bajerna u presing u gubi loptu i bez ikakvog razloga napravi nameran faul 2 bacanja i lopta sa strane za šansa za pobedu Litvanaca iz ničega .Sale Djordjević se uhvati za glavu ne može da veruje a to je neki katastrofalan mentalni sklop tih stranaca tu ni 5 trenera ne mogu nista

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh