SPORT-Opšta tema

Глупо је да се вадимо на судије... Требало је ово добити још у другој четвртини... Да су играли Тео и Топић да се погоди више у нападу али и Лазић у одбрани....
Али Ханга је неискоришћен... Давидовац је укочен и не шутира и не погађа....
Све је већа конфузија у глави овог тренера а требало би да је добар...
 
hanga ti je kao i teo cuvan za kup,sta tu da se kolje igrac sa 36godina i jednom nogom u penziji u nebitnom mecu
 
Mitrovic vam usoro mec sa tehnickom, trener sa celendzom napravio vremena da Trinkijeri da instrukcije timu. Nedostatak IQ isto kao kod nas, sto je gore kod nas kada dve dobijene utakmice izgubis koje lako mozes da privedes kraju da neki igraci koriste malo vijuge.
 
Ovo je najružniji tim u istoriji Gedraitis ko iz Hickokovog filma samo mu nož fali Davidovac ladno da čeka ispred liftova a Smart može da plaši po groblju samo se vide beonjače po mraku .Što se tiče grizlija mede Brunda on kada izadje iz pećine pre vremena to kreće zavijanje da te jeza spopadne Kakav je bio meč večeras nisam gledao jel bilo vatre

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
Cime se ti bavis??? Teski si psihopata.
 
Bilo je gresaka i na stetu Zalgirisa. Onaj aut, i kod celendza lopta je izasla od vaseg litvanca. Nisu vas sudije nista ostetile, jednostavno Zalgiris je bolja ekipa veceras bila.

Bez Topica i Teodosica sa samo Jagom i suntavim Nedovicem nemate sta da ocekujete.
Kako mozes da kazes da nas nista nisu ostetiili?? Ocigledno gazenje linije u zadnjem napadu. Tehnicka Mitrovicu za nista. Nameran faul Jagu. Bilo je jos nekih gresaka, ali je bilo i na drugoj strani, ali sigurno ne mozes da kazes da nas nista nisu ostetili.
 
sa teom bi ovo resili lagano al nema veze
kazem i bolje sto nije igrao neka bude spreman za kup

mi takodje nemamo beka sutera osim babe nedovica koji ne igra odbranu nista a u napadu kako koji mec

na ovaj tim zvezde bi legao idealno jedan Bili Beron naprimer

mada i pocetak sezone od nejpira se ocekivalo mnogo vise i on je tu skroz usrao motku,pa igrali sa yagom i teom na pleyu,dosao topic odigra 2 meca i u derbiju se povredi i onda opet sa 2 pleya,teo odmara imas samo yaga

tako je kako je
Sa Teom bi bilo vise mogucnosti u rotaciji, ali ne treba zaboraviti da bi uzeo minute Jagu koji ji odigrao najbolji mec od kako je u Zvezdi.
 
Sledeci je kup. Interesantno ce biti koje strance ce treneri koristiti. Po meni Zvezda Jago, Gedrajtis, Bolomboj, Hanga. Partizan Dodzer, Naneli, Ledejl i Kaboklo.
 
pa kad je jedini pley u ekipi bio,realno standardno dobar svaki mec,mana mu te asistencije ali danas je i to nakupio
zalgiris je realno ekipa slabija od nas sto se i videlo danas koliko sad pratim sta se pise itd

a mi izgubili i od albe,asvela,zalgirisa koji nece biti u top 10
pa cak i milana
 
Kako mozes da kazes da nas nista nisu ostetiili?? Ocigledno gazenje linije u zadnjem napadu. Tehnicka Mitrovicu za nista. Nameran faul Jagu. Bilo je jos nekih gresaka, ali je bilo i na drugoj strani, ali sigurno ne mozes da kazes da nas nista nisu ostetili.
Faul Lazaravica nije bio, to sam video. Linija nije gazena, sami ste se ukopali. Zalgiris je kontrolisao zadnje 2 cetvrtine.Mitrovic je sigurno nesto prigovoraio nije mu dao dzabe.

Si cuo trenera sto je uzeo timeout? Bilo je gresaka i na stetu Zalgirisa. Sudije nisu u stanju sve da vide.Uvek se moze naci isecak neke sudijske greske na svakoj utakmici.Sami ste se sjebali.

Isto i mi sa Bolonjom i Minhenom. Smajlagic pravi faul kada smo u bonusu , Panter ne spusta loptu Kaminskom koji ima mismatch. Ne cekas zadnji napad da resis utakmicu nego ranije je privodis kraju. Imate i vi neki igrace koje prave kardinalne greske.
Kao sto je Nedovic napravio na pola 4 faul i izbacio sebe iz utakmice, Yago namerna na kraju, Mitrovic tehnicka ...
 
Analiticari koji je sledeci Zeljkov potez?Vec su pocele price hoce li produziti ugovor nije li malo rano?
Što bi vrcani rekli večeras UTEPAA A GA SKROZ IZKRSIA GA ovaj Grk mora da bude žrtveno jagnjence ali je problem ako ga najure da ne naplati pare kao Bahar

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
 
Faul Lazaravica nije bio, to sam video. Linija nije gazena, sami ste se ukopali. Zalgiris je kontrolisao zadnje 2 cetvrtine.Mitrovic je sigurno nesto prigovoraio nije mu dao dzabe.

Si cuo trenera sto je uzeo timeout? Bilo je gresaka i na stetu Zalgirisa. Sudije nisu u stanju sve da vide.Uvek se moze naci isecak neke sudijske greske na svakoj utakmici.Sami ste se sjebali.

Isto i mi sa Bolonjom i Minhenom. Smajlagic pravi faul kada smo u bonusu , Panter ne spusta loptu Kaminskom koji ima mismatch. Ne cekas zadnji napad da resis utakmicu nego ranije je privodis kraju. Imate i vi neki igrace koje prave kardinalne greske.
Kao sto je Nedovic napravio na pola 4 faul i izbacio sebe iz utakmice, Yago namerna na kraju, Mitrovic tehnicka ...
Prati malo mreze pa ces videti da je linija gazena, a sudija bio na metar dalje.
 
pa kad je jedini pley u ekipi bio,realno standardno dobar svaki mec,mana mu te asistencije ali danas je i to nakupio
zalgiris je realno ekipa slabija od nas sto se i videlo danas koliko sad pratim sta se pise itd

a mi izgubili i od albe,asvela,zalgirisa koji nece biti u top 10
pa cak i milana
Žalgiris je jači za jedno veliko ime za Trinkijerija

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
 
Faul Lazaravica nije bio, to sam video. Linija nije gazena, sami ste se ukopali. Zalgiris je kontrolisao zadnje 2 cetvrtine.Mitrovic je sigurno nesto prigovoraio nije mu dao dzabe.

Si cuo trenera sto je uzeo timeout? Bilo je gresaka i na stetu Zalgirisa. Sudije nisu u stanju sve da vide.Uvek se moze naci isecak neke sudijske greske na svakoj utakmici.Sami ste se sjebali.

Isto i mi sa Bolonjom i Minhenom. Smajlagic pravi faul kada smo u bonusu , Panter ne spusta loptu Kaminskom koji ima mismatch. Ne cekas zadnji napad da resis utakmicu nego ranije je privodis kraju. Imate i vi neki igrace koje prave kardinalne greske.
Kao sto je Nedovic napravio na pola 4 faul i izbacio sebe iz utakmice, Yago namerna na kraju, Mitrovic tehnicka ...
To sto su sviralo lazarevicu je jadno i zalosno, gde je taj video faul nije mi jasno. Onaj se zaleteo kao magarac ovaj drzi ruke gore i sviraji faul. Smesno i zalosno.
Jago jeste bio nameran faul, udarac u glavu.
Gazenje linije isto jeste ali ajd nisu videli.
 
Ja tek sad videh da nam ni Lazic nije igrao i on odmarao
A joj pa ove bi 20p tukli lagano

Teo,lazic,topic van tima
Hanga 10min cisto da se rastrci :)
 
Faul Lazaravica nije bio, to sam video. Linija nije gazena, sami ste se ukopali. Zalgiris je kontrolisao zadnje 2 cetvrtine.Mitrovic je sigurno nesto prigovoraio nije mu dao dzabe.

Si cuo trenera sto je uzeo timeout? Bilo je gresaka i na stetu Zalgirisa. Sudije nisu u stanju sve da vide.Uvek se moze naci isecak neke sudijske greske na svakoj utakmici.Sami ste se sjebali.

Isto i mi sa Bolonjom i Minhenom. Smajlagic pravi faul kada smo u bonusu , Panter ne spusta loptu Kaminskom koji ima mismatch. Ne cekas zadnji napad da resis utakmicu nego ranije je privodis kraju. Imate i vi neki igrace koje prave kardinalne greske.
Kao sto je Nedovic napravio na pola 4 faul i izbacio sebe iz utakmice, Yago namerna na kraju, Mitrovic tehnicka ...
Za nas nije strašno što smo izgubili.Skoro cele sezone smo u problemu sa povredama.Ali vi sa punim rosterom gubite od lošijih ekipa.
 
I vi komentarišete nas pa šta.Tema je takva.Ako ti se ne sviđa,nemoj čitati ili blokiraj mene ili ne znam koga i rešio si problem.
 
Kako mozes da kazes da nas nista nisu ostetiili?? Ocigledno gazenje linije u zadnjem napadu. Tehnicka Mitrovicu za nista. Nameran faul Jagu. Bilo je jos nekih gresaka, ali je bilo i na drugoj strani, ali sigurno ne mozes da kazes da nas nista nisu ostetili.

Jako diskutabilno je gazenje linije. A kad sam ti ja rekao da se u el svaki kontakt po licu svira kao nesportski faul,sto nije slucaju u derbiju aba lige gde ste vi domacini. Vi se ovde na forumu upinjali da jos dokazete kao smo mi vas tukli i ostetili...ali dobro... tako je kako je. Bice bolje sledece sezone.




A sta da se kaze kada komentator sa Sport kluba u komentaru posle utakmice izjavi da su sudije izazvale navijace i da nista nije cudno sto su ih gadjali jer su ti isti zasluzili to. Kad se to sa medija izjavi zvanicno lice sa te televizije sta ocekivati od obicnog navijaca?
 
Poslednja izmena:
Kazes da se svako udaranje po glavi svira kao nameran faul??? Koliko je puta to svirano Ledeju na onom klipu koji je neko postavio pre neki dan?? I to ne slucajno udaranje kao sto je bilo Jagovo nego namerno i iz sve snage.
 
Nazad
Vrh