SPORT-Opšta tema

Strancima ne treba psihijatar, pogotovo Amerima njih samo po džepu kažnjavati.
Ovakve završnice u eri Duleta se znalo,uvek faul,uvek šalješ igrača na penale.


Sent from my M2012K11AG using Tapatalk
 
Na 41 sekundu do kraja Partizan ima napad i 2 poena prednosti sto znaci da treba da napravi da igra zadnji napad na utakmici,medjutim igraci idu na dug napad ali ajde sto idu na dug napad nego jos Panter siluje za 3 poena bez ikakvog rezona umesto da idu na faul i bacanja i posle promašaja ostaje 16 sekundi logično faul i Partizan ima zadnji napad desilo se toliko amaterski toliko diletantski to tim do 16 godina ne bi sebi dozvolio.Utisak je a u to sam ubedjen već dugo vremena da oni plejevi iz stare Juge da su to bili izuzetni inteligentni momci sto ne bih smeo da tvrdim za mnoge strance a Licno po meni Panter ne deluje kao igrac koji ima normalan rezon u bitnim momentima kod mnogih stranaca ni psihijatar ne bi mogao da pomogne

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
I sad vi napadate vašeg najboljeg igrača što nije pogodio.Pa ne može uvek.A koliko je pogodio i on i Kaminski.Kao što sam vam pisao da vas neće sreća uvek služiti ali vi niste verovali.To se i nama desilo nakon đto je Dule došao.Posle serije srećnih poseda,dolazilo je do serije nesrećnih poraza.Kaminski nije mogao ni da stigne Franciska.Zašto se Mutoglu nije opredelio za drugog šutera a svako je mogao pogoditi u toj postavi.
 
Има ту истине око тога како се схвата кошарка код тих странаца и како код нас... код нас (навијача) је бити или не бити... све или ништа а оно ништа је пропаст света... барем док нам не легне следећа плата... или пиво испред продавнице... :)
Код њих је игра... вечерас уживање у послу а сутра се већ заборавља...

Морнар памти и пре пет година нама небитну утакмицу али он је пао кладионицу... па је запамтио... :)

Оно што сам приметио је да Обрадовић има специфичан однос са играчима... и он је то причао... да их сматра својом децом и да се труди да им помогне... и да их унапреди... и то је савремени приступ који се разликује од рецимо терора Ивановића (барем тако мислим)...
Приметио сам још на утакмици са Звездом на тајмауту 5 минута пре краја 4. четвртина... сви су нервозни и сви у глас... онда Обрадовић каже:''...немојте ме учити мом послу...'', на енглеском... Онда сам на тренутке прегледао те тајмауте.... мислим да играчи не дају онолико поштовања колико тренер заслужује...
И мислим да играчи оба тима мисле да су важнији него што заслужују... и што су препознали да очајнички желимо да постигнемо било какве резултате и што вероватно неће бити више могућности да се отпусте...

Мора се тражити тип играча који су ратници клубова за које играју... као што Гвардиола бира играче... да изгину за клуб... Као Теодосић који игра са блокадом... а све супротно од Шабаза....
 
Mozda je tu Duletova filozofija da dovedes mladog stranog igraca bolja jer secam se kako su se Veseli, Livrenj bacali po terenu.
Ako neko moze tim Amerima da spasi karijeru i unaprdi ih to je Zeljko, sam Exum je primer toga i Lazme.
On mnogo trazi od igraca da maltene teze perfekciji jer je kao igrac tome tezio a i kao trener.
Ako je on mogao da promeni filozofiju izbaci one treninge koji lome igrace i prilagodjava se igri, ne znam sta je problem kod igraca gde je postovanje?
Znam da kada Zeljko prestane da prica sa igracem taj igrac je zavrsio kod njega, on mnogo igracima daje, mzoda nase igrace vise terorise jer zna da su drugaciji u glavi njihov odnos prema kosarci od Amera.
Izjavio je prolse godine da su to njegova deca(Koprivica sin njegovog igraca, Trifunovic, Vukcevic, deca igraca )da on zeli da oni igraju ali da mora to da dokazu na treninzima
 
ne treba zaboraviti da je Obradovic imao i tajm aut na 43sekundi 2poena predosti do kraja da im nacrta akciju od onih 190 kojih ima navodno u repertoaru i odu na bar +4
covek optuzuje igrace da ga ne slusaju ni protiv virtusa ni evo sinoc

nesto se to mnogo ponavlja kod njega kad se setimo reprezentacije fenera itd

ispade Rada u pravu kad je ona pobeda protiv Makabia bila i sa dosta srece a ocrne zenu zbog tona i nacina kako je pitala Zeljka

Kaboklo dosao i dok nije usao u sistem ove neke igre Partizana i Zeljka covek rokao svaki mec 10+ poena i 3+ skoka po mecu
sad nemoze ni do 4+poena po mecu,rastavio igraca na sitne komade
 
 
ne treba zaboraviti da je Obradovic imao i tajm aut na 43sekundi 2poena predosti do kraja da im nacrta akciju od onih 190 kojih ima navodno u repertoaru i odu na bar +4
covek optuzuje igrace da ga ne slusaju ni protiv virtusa ni evo sinoc

nesto se to mnogo ponavlja kod njega kad se setimo reprezentacije fenera itd

ispade Rada u pravu kad je ona pobeda protiv Makabia bila i sa dosta srece a ocrne zenu zbog tona i nacina kako je pitala Zeljka

Kaboklo dosao i dok nije usao u sistem ove neke igre Partizana i Zeljka covek rokao svaki mec 10+ poena i 3+ skoka po mecu
sad nemoze ni do 4+poena po mecu,rastavio igraca na sitne komade
Ali u tom crtanju nema protivničkih igrača i zato se gube utakmice.Sad njih četvorica samo gledaju da daju Panteru i naravno da je procenat pogotka manji umesto da ubaci onaj koji je u najboljoj poziciji pa kako bude.
Kaboklo sad prolazi kao Kaminski do pre par utakmica.
 
Ali u tom crtanju nema protivničkih igrača i zato se gube utakmice.Sad njih četvorica samo gledaju da daju Panteru i naravno da je procenat pogotka manji umesto da ubaci onaj koji je u najboljoj poziciji pa kako bude.
i ti ga sad lupi za medalju
pa u kom sportu na tabli ima igraca suprotne strane pa da znas kako ce oni da se postave
zato i imas tajm aut pa da napravis akciju za koju druga strana ne misli da ce biti da li su rogovi,pik end pop,pik end rol,pik and slip,trougao napad imas ih koliko hoces

a sve se svodi i prosle i ove---daj panteru neka opali za 3-ako pogodi al sam pametan ako promasi,nisu me slusali sta im govorim
 
Koliko takvih napada propadne baš iz razloga što se ne zna reakcija protivnika,na to sam jamislio.To nije lupanje,to je realno razmišljanje.
 
Neshvatljivo je da na 16 sekundi do kraja i napad za Bajern se ne pravi odmah faul i ostavljaš sebi mogućnost za zadnji napad.E sad,Željko kaže da je vikao Panteru faul,faul,faul ali nije napravljen.Da li ovi crnci ne slušaju ili igraju po svom to je već pitanje.
 
Zr nije Panter imao 4 faula mozda je i to razlog.
Partizan je ok odigrao imao isti broj skokova protiv ekipe koja ima najveci broj ofanzivnih skokova, izgubljene lopte samo 6.
Ovde je intelekt igraca da prate sta se desava na terenu, oni treba da ukljuce mozak, nije mi jasno kako je Kaminski ostao na Francisa
 
Poslednja izmena:
svakako je mogao ako je navodno trazeno i sa 2 3 ili 4 praviti faul

samo se vratis u proslu sezonu i pogledas koliko je panter utakmica takodje resavao,razlika samo sto je tada pogadjao a sad ne


opet kazem ne jasno gomilanje igraca koji ti ako pogledas nisu ni potrebni jer 3 utakmice ne igraju i onda ih stavis nekih 5min da odigra,pogresi mrs na klupu i gotovo

smith,ponitka pa evo sad i kaboklo(ne igraju mu Kopriva,Tristan a Smajlija ugasio ko svecu),bio mali drezgic koji je mogao abu lagano da igra pre dovodjenja smitha

mi smo doveli gilespija a imamo ilica koji nam gotovo ni neigra
 
Slažem se, Smajlagić neprepoznatljiv uopšte neuzima šut za 3, Poljak igra odbranu čovek se bori i to poštujem.
Anđušić ga nema, Tristan takođe.
Dal Željko toliko poverenja ima u Pantera bem li ga.
Čini mi se da PJ takođe ima dobar šut ali on neuzima te šuteve već se daju Panteru.
Opet Panter nije Majk Džejđs da ima to nešto ludačko i plus ime kod sudija

Sent from my M2012K11AG using Tapatalk
 
I sad vi napadate vašeg najboljeg igrača što nije pogodio.Pa ne može uvek.A koliko je pogodio i on i Kaminski.Kao što sam vam pisao da vas neće sreća uvek služiti ali vi niste verovali.To se i nama desilo nakon đto je Dule došao.Posle serije srećnih poseda,dolazilo je do serije nesrećnih poraza.Kaminski nije mogao ni da stigne Franciska.Zašto se Mutoglu nije opredelio za drugog šutera a svako je mogao pogoditi u toj postavi.
O kakvoj sreci govoris ⁉️ OVO SINOC NIJE BILA SRECA NEGO NEZNANJE ::lose::
 
Dobro vam ga ljuljnuli.
Ovo sinoc je mnogo tezi poraz od poraza protiv Burse vaznost meca ogromna ova ekipa ima mentalni problem ovde ni 3 trenera ne mogu nista (n) Koliko god delovalo nemoguce opet se nadam da mogu da se provuku sad nemaju nikakvo opterecenje .Sto se tice kupa i ABA lige i jedni i drugi ima da ujedaju vade se fleke od rastimovane sezone bice vatre samo tako
 
Nazad
Vrh