SPORT-Opšta tema

fenjeras da dobije drugu ekipu evrolige,toliko se razumes

vi niste doveli JOS jaka imena jer ste zadrzali tri velika imena,naneli,ledey,panter(treci najskuplji igrac u evropi)

svaki normalan klub menja trenera kad ne ide(primer barsa,efes,zalgiris,fener,zvezda itd) jedino se vi pravite pametni sa zeljkom
Udari im u rak-ranu.Sve im diraj samo Rumenoglua ne diraj.
 
@pexkap

Nedovic nema kvalitet da igra evroligu,to se sinoc najvise videlo
on je prvi bek suter(gotovo i jedini u ekipi)pa te brojke koje ima sa poenima j i realno na broj suteva koji uzima,juce primer 7/16 iz igre

odbranu nikad nije igra narocito ali ove poslednje 2 sezone je kriminalan

juce je 2 napada prokockao jer ide bukvalno sam u napadu,u jednom popio bananu i isti igrac mu na drugoj strani da 3 poena jer on nije mogao da se vrati 10sekundi u odbranu,bas je los

kada ide ekipu onda se i on raspuca
Kad ide ekipi ide i njemu, ima neki kvalitet vise od ostalih, u dobroj ekipi bi njegov sut dosao do izrazaja. Ali tu mora dobar plej da razigrava, dobar centar za skok i blok, onda bi neda pucao trojke koje bi ulazile. Ovao siluje, solira, svi se sklanjaju i pustaju njemu sut.
 
Koji problem imaš.Šta želiš da postigneš.
URGENTNA PORUKA MODERATORU DOBRINCANU
Hoces li ti da reagujes i zastitis neduzne clanove ovog foruma od izvesne osobe koja ima 14 000 postova ,ja bih licno krenuo za Kikindu da ga nadjem ali mi je mali gepek u opel corsi c ali posto si ti blize zamolio bi te da ga gepekujes umesto mene .Ali ako se bude mnogo otimao slobodno ga vezi i obavezno flaster jer ovo zlostavljanje forumasa je totalno van kontrole .Ja sam iscrpljen od ovog coveka totalno on bi morao da koristi nesto za raspolozenje jer ako on nece pocecu ja sigurno 💊
 
URGENTNA PORUKA MODERATORU DOBRINCANU
Hoces li ti da reagujes i zastitis neduzne clanove ovog foruma od izvesne osobe koja ima 14 000 postova ,ja bih licno krenuo za Kikindu da ga nadjem ali mi je mali gepek u opel corsi c ali posto si ti blize zamolio bi te da ga gepekujes umesto mene .Ali ako se bude mnogo otimao slobodno ga vezi i obavezno flaster jer ovo zlostavljanje forumasa je totalno van kontrole .Ja sam iscrpljen od ovog coveka totalno on bi morao da koristi nesto za raspolozenje jer ako on nece pocecu ja sigurno 💊
Jesi li to gepekovanje od Vujosevica naucio??
 
Nazad
Vrh