SPORT-Opšta tema

Gledam tabelu partizanu jedino ostaje borba za 7 do 10 mesta, ovih par kola do kraja evrolige. Slabija je ovo ekipa po rezultatima od prosle god, i koliko se secam najava bilo je top 6 ekipa za zavrsnicu partizana. Tako da nije ovo bas da nije neuspeh iako vodja navijaca to pokusava da vesto prikrije sa poatovima o medi brundi i kao u onom filmu drz te lopova.
 
Nemam sta da pisem, sve si ti napisao, samo malo vise komentarisi tvoj sns partizan. Ostavi se zvezde, 80%pisanja ti o zvezdi.
Rekao sam ti istinu, a sad da li je pametno neka svako za sebe razmisli, da je u tvoj partizan taj sns koliko pljujes u zvezdi usao jako duboko da vas boli, samo neces to javno da priznas.
A ti za razliku od ZOKIJA230 mesecima pricas samo o SNS u ⁉️:sta: toliko ima kvalitetnih meceva na ivici noza za istinsko uzivanje i analizu ali od toliko razloga za uzivanje ti mlatis sa SNS om 🚾::lose::
Jedino sto mogu da kazem AKO TI NEMAS RAZLOGA ZA UZIVANJE I MALO RADOSTI PUSTI BAREM MENE DA VERUJEM /A VERUJEM/I UZIVAM U VELICANSTVENIM PREDSTAVAMA I VELIKIM DELIMA VOLJENOG KLUBA . Kod vas se cuti u hali a kod nas se zvizdi Vucicu i to moras da prihvatis tako kako jeste a zasto je to tako verovatno da postoje opravdani razlozi .Bolje ti je da razmislis sta ce da bude posle RAZGLAVLJIVANJA ZADNJEG TRAPA U NISU A BICE STO BITI MORA a do finala ABA LIGE vi morate da dovedete jos 3 do 5 igraca minimum ako ne i vise od 5 .Medjutim posto je ulog veliki mozda se izpazari i u NBA ligi ne bi me iznenadilo :ideja:
 
Gledam tabelu partizanu jedino ostaje borba za 7 do 10 mesta, ovih par kola do kraja evrolige. Slabija je ovo ekipa po rezultatima od prosle god, i koliko se secam najava bilo je top 6 ekipa za zavrsnicu partizana. Tako da nije ovo bas da nije neuspeh iako vodja navijaca to pokusava da vesto prikrije sa poatovima o medi brundi i kao u onom filmu drz te lopova.
Ako udjemo u top 8 mi idemo u FINAL FOUR u to nemoj da sumnjas a sada je momenat da ekipa pokaze karakter .U slucaju da ne udjemo u top 10 ili da ne trijumfujemo u ABA ligi to bi onda pripisao nasoj katastrofi i nasoj losoj hemiji a ne nedostatku srece ili nekim drugim faktorima
STO SE TICE MEDA BRUNDA ZA 10 GODINA JEDAN TOP8 STO JE MALO MALO JE A KO JE KRIV VEROVATNO ONAJ KOJI DONOSI ODLUKE I RUKOVODI NIJE KRIVA CISTACICA ILI FIZIOTERAPEUT A MOZDA JE KRIV I OVAJ STO JE POSTAVIO MEDJEDA ::lose::
 
A sta cemo sa tim da vec nekoliko utakmica ne mogu aut da izvedu, da kada je najbitnije pogube se ?
Necu da komentarisem Brazilca od koga nema ni moega vise od 5 utakmica, Poljak isto. Ledeja opet veceras nigde.
Kome bi ti dao da sutira onaj sut koji je Panter promasio na kraju, mislim da smo posle toga 3 primili njemu ili PJu?
A dok je pogađao,bilo je dobro.Pa skoro sve ste utakmice u EL dobili uz malo sreće.Ali sreća je promenljiva.To ti dokazuje Zvezda i u prošloj i u ovoj sezoni.Turkoglu ima jedan problem što kako igrač napravi grešku odmah napolje.
 
A dok je pogađao,bilo je dobro.Pa skoro sve ste utakmice u EL dobili uz malo sreće.Ali sreća je promenljiva.To ti dokazuje Zvezda i u prošloj i u ovoj sezoni.Turkoglu ima jedan problem što kako igrač napravi grešku odmah napolje.
Po meni logično da lopta ide Panteru zato je tu.
Brazilac je bio dobar u početku šta se sada dešava sa njim ko zna . Bukvalno u svakoj utakmici pravi iste greške, bar 2 faula u napadu napravi prilikom postavljanja bloka

Sent from my M2012K11AG using Tapatalk
 
Ja sam bio dugo ubedjen da ti komentarises utakmice koje nisi gledao ⁉️ 🚾 Rekoh mozda covek ima zelju da komunicira ali nije gledao mec tj nije procitao lektiru ali ga neka sila tera da se ukljuci u dijalog onda sam posle nekoliko meseci stekao utisak da si poceo da pratis kosarku relativno skoro ⁉️a onda sam pomislio da zvrljas postove totalno bezveze sa zeljom da oni budu sto vise kontraverzni ne bi li se tema malo uzburkala :nono: i koja god da je solucija od ove tri JEDINO STO SA SIGURNOSCU ZNAM JE DA SI USPEO DA IZMASAKRIRAS I SROLJAS OVU TEMU DA NEMA GDE GRDJE I LUDJE A MOLIO SAM TE DA NE ULAZIS U OVU TEBI STRANU MATERIJU JER SPORT JE JEDINA PLEMENITA STVAR KOJA JE OSTALA medjutim ti si izvrljao skoro 14 000 postova sto je takav horor I JA TEBE POCINJEM DA SE PLASIM NEZNAM VISE ODAKLE IZLAZIS A ONO STO IZAZIVA PANIKU I PRAVI ZONU SUMRAKA TI DEJSTVUJES PARALELNO NA MNOGO TEMA
14000 postova za 14 godina u raznim temama ne samo u opštim.
Istina kolega ubija.Čekam da čujem šta Turkoglu navodi kao razlog poraza.
Izgleda da teško podnosite poraz.Opustiš se i ideš dalje.Je li vas i dalje uspešno vodi vaš bajni trener.
I naš Grk pravi greške,naročito sa prvom petorkom.Možda i jedan od razloga poraza.Posle lošeg početka posle su jedva ubadali a ispromašivali su se.Nije išlo nikom.Kod vas su bar pogađali a što se posle izgubila utakmica priupitajte malo i Turkoglua.Ali ne: On je bezgrešan,ikona kluba....
 
A dok je pogađao,bilo je dobro.Pa skoro sve ste utakmice u EL dobili uz malo sreće.Ali sreća je promenljiva.To ti dokazuje Zvezda i u prošloj i u ovoj sezoni.Turkoglu ima jedan problem što kako igrač napravi grešku odmah napolje.
Zorane to je činjenica da čim igrač napravi jednu ili dve vezane greške menjaga Samo mi nije jasno što nije zamenuo 5 min do kraja PJ. Treba da bude više raspoloženih igraća u timu da bi se utakmica dobila, a ovu smo sinoć svakako trebali dobiti.
 
Ti si trebao biti trener.
Da sam trebao bio bi.Da li smatraš uspehom što ste ostvarili ove sezone a imate dobru ekipu.Pa ste do skoro pričali da je bolja nego prošle godine,dok sam ja pisao da je lošija.Lošija je jer trener ne može da ih uklopi.I naravno vi se i dalje kunete u trenera.Eto ti odmah i odgovor zašto je SNS na čelu sa vučkom i dalje u sedlu.
 
Zorane to je činjenica da čim igrač napravi jednu ili dve vezane greške menjaga Samo mi nije jasno što nije zamenuo 5 min do kraja PJ. Treba da bude više raspoloženih igraća u timu da bi se utakmica dobila, a ovu smo sinoć svakako trebali dobiti.
Imali ste raspoloženih igrača i Virtus baš nije cvetao.I trener vaš je poslušao BOTOVE sa društvenih mreža i vratio one koji do sada nisu bili u protokolu i dobro su počeli.Ali on ih seče pri svakoj greški.Smit je dobar,samo mu treba minutaža.
Kod Grka Smart 3 puta ne pogađa koš a Grk ga ne izvodi-daje mu šansu,Teo isto,Davidovac kod Turkoglua ne bi bio ni u protokolu odavno,isto tako i Tobi,Mitrović...Ali on se nada da će ući u ritam.
 
Trojica jee malo da bi se dobila evroligaška utakmica. Ledej,PJ a i Kaminski juče su baš podbacili. Raduje što se Avramović vraća u željenu formu tako da će Panter biti većim delom utakmice rasterećen u samoj organizaciji iigre.
 
Da sam trebao bio bi.Da li smatraš uspehom što ste ostvarili ove sezone a imate dobru ekipu.Pa ste do skoro pričali da je bolja nego prošle godine,dok sam ja pisao da je lošija.Lošija je jer trener ne može da ih uklopi.I naravno vi se i dalje kunete u trenera.Eto ti odmah i odgovor zašto je SNS na čelu sa vučkom i dalje u sedlu.
Ma vidim da pomno pratiš igru suprotnog tabora i da je više nego uočljivo da ti smeta Željko.Da on je naš i pravi je Partizanovac a mi se takvih ne odričemo.Za razliku od vas. I naravno da nismo za njegovu smenu.Pa zar treba smeniti najtrofejnijeg trenera u Evropi?
 
A ti za razliku od ZOKIJA230 mesecima pricas samo o SNS u ⁉️:sta: toliko ima kvalitetnih meceva na ivici noza za istinsko uzivanje i analizu ali od toliko razloga za uzivanje ti mlatis sa SNS om 🚾::lose::
Jedino sto mogu da kazem AKO TI NEMAS RAZLOGA ZA UZIVANJE I MALO RADOSTI PUSTI BAREM MENE DA VERUJEM /A VERUJEM/I UZIVAM U VELICANSTVENIM PREDSTAVAMA I VELIKIM DELIMA VOLJENOG KLUBA . Kod vas se cuti u hali a kod nas se zvizdi Vucicu i to moras da prihvatis tako kako jeste a zasto je to tako verovatno da postoje opravdani razlozi .Bolje ti je da razmislis sta ce da bude posle RAZGLAVLJIVANJA ZADNJEG TRAPA U NISU A BICE STO BITI MORA a do finala ABA LIGE vi morate da dovedete jos 3 do 5 igraca minimum ako ne i vise od 5 .Medjutim posto je ulog veliki mozda se izpazari i u NBA ligi ne bi me iznenadilo :ideja:
Da pricam o sns isto koliko o ti o spominjanju zvezde, mede brunda i sns. Ni jedan post ne napises a da ne napljujes zvezdu, i kad igra partizan ti "analliziras" zvezdu. U zvezdi nista ne valja po tebi, ne treba tako finansirati klub. A finansijeri isti, iz iste kase se vade novci, ljudi koji vode oba kk podrzavaju AV.
Uzdizi i voli svoj voljeni klub, ali se ostavi pljuvanja po zvezdi i tvojih navijacih analiza. Zeljko je dobar trener, ali se uhvatio sa djavolom u kolo, i to treba da ti je jasno.
 
Ma vidim da pomno pratiš igru suprotnog tabora i da je više nego uočljivo da ti smeta Željko.Da on je naš i pravi je Partizanovac a mi se takvih ne odričemo.Za razliku od vas. I naravno da nismo za njegovu smenu.Pa zar treba smeniti najtrofejnijeg trenera u Evropi?
Šta da ti kažem.Onda ćutite i bez kukanja.11 mesto u EL i 5 poraza u ABA ligi a imate najtrofejnijeg trenera.Ako je to za vas uspeh a izgleda da jeste ja nemam komentara.
 
Ma vidim da pomno pratiš igru suprotnog tabora i da je više nego uočljivo da ti smeta Željko.Da on je naš i pravi je Partizanovac a mi se takvih ne odričemo.Za razliku od vas. I naravno da nismo za njegovu smenu.Pa zar treba smeniti najtrofejnijeg trenera u Evropi?
Razumljivo da ga necete smeniti iz razloga koje si naveo, ali ako mu ekipa okrene ledja sam ce se skloniti. Obrazlozenje ce biti nesto sasvim trece. To se desilo Dusku Ivanovicu.
 
Da pricam o sns isto koliko o ti o spominjanju zvezde, mede brunda i sns. Ni jedan post ne napises a da ne napljujes zvezdu, i kad igra partizan ti "analliziras" zvezdu. U zvezdi nista ne valja po tebi, ne treba tako finansirati klub. A finansijeri isti, iz iste kase se vade novci, ljudi koji vode oba kk podrzavaju AV.
Uzdizi i voli svoj voljeni klub, ali se ostavi pljuvanja po zvezdi i tvojih navijacih analiza. Zeljko je dobar trener, ali se uhvatio sa djavolom u kolo, i to treba da ti je jasno.
Nas dok je finansirao Mirko Marjanovic videli se rezultati a otkada nas finansira psihopata mi 10 godina ne da nismo bili prvaci u nijednom sportu nego se raspalo celo sportsko drustvo ali ajde sto nismo bili prvaci nigde nego nam izmasakrirao grdne simpatizere ,izreketirao ,isamarao destabilizovao a onda pretvorio sportske hramove u distributivni centar belog 🚾
I SADA SI TI RAZOCARAN ZASTO MI NE IZRAZIMO ADEKVATNU ZAHVALNOST I NE USKLIKNEMO SA LJUBAVLJU HVALA TI VUCICU .A to sto vi cutite o ovoj taboo temi to je zato sto velika vecina Zvezdinih simpatizera veruje da Vucic cini klubu dobro i vaskrsava Zvezdu a FK C Zvezda ne moze da se opepeli na Eurosceni vec 15 godina sluze za gol razliku a u kosarci za 10 godina Eurolige samo jedan TOP 8 .Nisam jos procitao izjavu nekoga od vas ovde na forumu da je izjavio VOLEO BIH KADA BI NAM SE OVI KRIMOSI SKINULI SA GRBACE to jos nisam procitao cak ni u momentu kada je trebalo da se Nemanja Vidic izglasa umesto Zitka i tada sam primetio kod jednog dobrog dela vasih zaslepljernih cutanje kao rezultat neznanja i zaslepljenosti .OK svako ima pravo na svoje misljenje ali ja sam od onih koji se dive samo pravim vrednostima i smatram da sutra kada dobijem penziju da sam je ja zaradio a ne da mi je dao neki psihopata bez nedelju dana radnog staza (n)
 
Nas dok je finansirao Mirko Marjanovic videli se rezultati a otkada nas finansira psihopata mi 10 godina ne da nismo bili prvaci u nijednom sportu nego se raspalo celo sportsko drustvo ali ajde sto nismo bili prvaci nigde nego nam izmasakrirao grdne simpatizere ,izreketirao ,isamarao destabilizovao a onda pretvorio sportske hramove u distributivni centar belog 🚾
I SADA SI TI RAZOCARAN ZASTO MI NE IZRAZIMO ADEKVATNU ZAHVALNOST I NE USKLIKNEMO SA LJUBAVLJU HVALA TI VUCICU .A to sto vi cutite o ovoj taboo temi to je zato sto velika vecina Zvezdinih simpatizera veruje da Vucic cini klubu dobro i vaskrsava Zvezdu a FK C Zvezda ne moze da se opepeli na Eurosceni vec 15 godina sluze za gol razliku a u kosarci za 10 godina Eurolige samo jedan TOP 8 .Nisam jos procitao izjavu nekoga od vas ovde na forumu da je izjavio VOLEO BIH KADA BI NAM SE OVI KRIMOSI SKINULI SA GRBACE to jos nisam procitao cak ni u momentu kada je trebalo da se Nemanja Vidic izglasa umesto Zitka i tada sam primetio kod jednog dobrog dela vasih zaslepljernih cutanje kao rezultat neznanja i zaslepljenosti .OK svako ima pravo na svoje misljenje ali ja sam od onih koji se dive samo pravim vrednostima i smatram da sutra kada dobijem penziju da sam je ja zaradio a ne da mi je dao neki psihopata bez nedelju dana radnog staza (n)
Pa sad cekaj, jeste kk distributivni centar belog ili vam je nebo granica za top 6?
Cim ti napises da vam se skine sa grbace krimos limar i kompanija, ja odmah za tobom pisem da se i nama skinu sa grbace.
Naravno da je vidic bolje resenje nego neki tamo politicar, ali me niko ne pita sta da radi u savezu kao ni tebe...
 
Šta da ti kažem.Onda ćutite i bez kukanja.11 mesto u EL i 5 poraza u ABA ligi a imate najtrofejnijeg trenera.Ako je to za vas uspeh a izgleda da jeste ja nemam komentara.
Moras da naucis da cenis i da se divis timu koji je mnogo iznad vas na lestvici Eurolige pod 2/ Moras da naucis da cenis trenera koji je bio prvak Evrope 9 puta /ponavljam devet puta /i ko zna koliko medalja sa reprezentacijom pod 3/ Koji cemo da budemo na tabeli za to je rano tek se zahuktava ali u zavrsnici sigurno u to nemoj da sumnjas pod 4/ spremite novog trenera brzo ce mec u Nisu Grk je definitivno potrosen a nema vise ideju pod 5 /drzite medjeda cvrsto ne dizite ga iz fotelje on ce sada da bljes ne po konferencijama za stampu i da etiketira i truje naivne sad ce da prste i insekticidi i pesticidi a bogami i fungicidi i pod 6 /Rasiri okice nemoj mnogo da pricas voajerisi i prati kako se podize forma i kako se zahuktava brzi voz a kada ga ZOC ubrza ti mozes samo da vices CIHU CIHU CI HU HU :ppozdrav:
 
Nazad
Vrh