SPORT-Opšta tema

Vi 11 a mi 12.Toliko ste iznad nas.:haha::haha::haha:Trenera koji je BIO.Znaš li šta znači BIO.Možda dogegate u završnicu ali šta ćete uraditi.Odigraćete 1 utakmicu više od nas.Grk će ostati u to budi siguran jer ako ništa ne nameste ima da vas deljemo kao zadnja 2 puta.Biće,otkud noću avioni.:ppozdrav:
 
Šta da ti kažem.Onda ćutite i bez kukanja.11 mesto u EL i 5 poraza u ABA ligi a imate najtrofejnijeg trenera.Ako je to za vas uspeh a izgleda da jeste ja nemam komentara.
A ko kuka?Još nije ništa gotovo,utiske ćemo sumirati na kraju.
A to stanje na tabeli EL ne prikazuješ kao što treba.Što ne kažeš da imamo tri pobede više od vas i da vi više nemate nikakve šanse?
Ili te to pogađa pa ne možeš da budeš objektivan.
 
Moras da naucis da cenis i da se divis timu koji je mnogo iznad vas na lestvici Eurolige pod 2/ Moras da naucis da cenis trenera koji je bio prvak Evrope 9 puta /ponavljam devet puta /i ko zna koliko medalja sa reprezentacijom pod 3/ Koji cemo da budemo na tabeli za to je rano tek se zahuktava ali u zavrsnici sigurno u to nemoj da sumnjas pod 4/ spremite novog trenera brzo ce mec u Nisu Grk je definitivno potrosen a nema vise ideju pod 5 /drzite medjeda cvrsto ne dizite ga iz fotelje on ce sada da bljes ne po konferencijama za stampu i da etiketira i truje naivne sad ce da prste i insekticidi i pesticidi a bogami i fungicidi i pod 6 /Rasiri okice nemoj mnogo da pricas voajerisi i prati kako se podize forma i kako se zahuktava brzi voz a kada ga ZOC ubrza ti mozes samo da vices CIHU CIHU CI HU HU :ppozdrav:
Ma sad ce te nas terati jos i da vam se divimo.
Preterujes. Napisi jedan post bez zvezde i covica?!?!?!
 
A ko kuka?Još nije ništa gotovo,utiske ćemo sumirati na kraju.
A to stanje na tabeli EL ne prikazuješ kao što treba.Što ne kažeš da imamo tri pobede više od vas i da vi više nemate nikakve šanse?
Ili te to pogađa pa ne možeš da budeš objektivan.
imate 2 pobede vise a mi imamo bolji skor u medjusobnim duelima

88-86 Partizan
88-72 Zvezda
 
A ko kuka?Još nije ništa gotovo,utiske ćemo sumirati na kraju.
A to stanje na tabeli EL ne prikazuješ kao što treba.Što ne kažeš da imamo tri pobede više od vas i da vi više nemate nikakve šanse?
Ili te to pogađa pa ne možeš da budeš objektivan.
 
imate 2 pobede vise a mi imamo bolji skor u medjusobnim duelima

88-86 Partizan
88-72 Zvezda
LULE28 Izvini druze moj ako sam te navukao da igras keca na Zvezdu protiv Barse stvarno sam mislio da ce to crveno beli da rese ucinilo mi se da je usla voda u usi a i Barsi ne treba nesto posebno a pogotovo je iznenadjenje jer su ukocili totalno Zvezdin napad ali nesto ocito ne stima iako mi tim deluje interesantno .Primetne su velike oscilacije i sve je delovalo mnogo homogenije dok je bio Dusko .Bice tu sada urgentnog sopingovanja jer sa ovim timom i trenerom sigurno da rukovodstvo nece cekati play of ABA lige .Ovi dvojica Smart i Gilespi su izgleda zesci indijanci iako se naivni Zoki230 odusevio sa Gilespijem izgleda da to nije ni za jednokratnu upotrebu .Sad ce da sevne neko zvucno pojacanje jer ne verujem da ce medo Brundo da dozvoli da vas razoruzamo i onesposobimo lagano bice tu muke velike i medijske pompe jaci ste od SI -EN -ENA sto se tice medija .Izvini jos jednom ako si se prosuo zbog mene i ja sam bio ubedjen u triumf domacih (n)
 
Šta misliš koliko ste uspešni kad vam je Gilespi gasio svećice.Nije imao Turkoglu rešenje za njega :ppozdrav:
 
Bice i kod vas kupovine vodjo navijaca, niste opravdali ulozeno, lagan ulazak u top 8 izgleda da ce biti muke. Projektovan budzet je za zavrsnicu i f 4, ali izgleda nesto ne stima. Panter ocajan, kaminski i zeljko duel, smajlagic se hvata za lice, nesto je trulo u drzavi danskoj izgleda.
Morace limar da opet zavuce ruku u drzavni budzet, ili ce mu vlast naci neki novi mts ili nis za kintu. Morace opet neko nba zvucno pojacanje da bude dovedeno da se apetiti grobara zadovolje i smiri tribina.
 
On treba nama da se divi jer smo bili prvaci sveta u fudbalu.
Evo ja te LAJKUJEM ODMA ali ne mogu da uticem da te lajkuje COCI64 . Izgleda da te ovi tvoji iz crveno belog tabora ne uzimaju za ozbiljno ili gledaju na ove postove kao na nezrele i nestrucne ALI BEZ OBZIRA NA TO CEPAJ SAMO STO VISE POSTOVA VECA JE VEROVATNOCA DA SE NEGDE NESTO I KONKRETNO KAZE JER KADA SE U BUNAR BACI STENA DESI SE DA SE POJAVI MEHUR OPTIMIZMA NA POVRSINI .SAMO ROKAJ ZOLE230 PUNOM PAROM I NE OBAZIRI SE NA OKOLINU A JA CU DA TE LAJKUJEM ALI SAMO KADA JE KAPACITETAN POST A KADA NIJE NE SMEM :ppozdrav:
 
Bice i kod vas kupovine vodjo navijaca, niste opravdali ulozeno, lagan ulazak u top 8 izgleda da ce biti muke. Projektovan budzet je za zavrsnicu i f 4, ali izgleda nesto ne stima. Panter ocajan, kaminski i zeljko duel, smajlagic se hvata za lice, nesto je trulo u drzavi danskoj izgleda.
Morace limar da opet zavuce ruku u drzavni budzet, ili ce mu vlast naci neki novi mts ili nis za kintu. Morace opet neko nba zvucno pojacanje da bude dovedeno da se apetiti grobara zadovolje i smiri tribina.
AJDE DA BUDEMO MALO NORMALNI I DA UKLJUCIMO BAREM NA TRENUTAK LOGIKU
Sto se tice novca kojim raspolazu nasi klubovi i Zvezda i Partizan te informacije ne poseduje niko u javnim medijima niti na ovom forumu ni u fudbalu ni u kosarci ali jedno je sigurno da porediti te budzete sa velikim Evropskim timovima je mnogo neozbiljno a ako je nekim slucajem budzet koji je prikazan u rangu npr Monaka ili Olimpiakosa onda je to za krivicnu odgovornost sta dovode oni a sta dovodimo mi .Uporedi ucinke playmakera u Monaku u Realu u Panatenaikosu iz kola u kolo pa uporedi ucinak naseg .Uporedi ucinke centara ovih ekipa kroz citavu sezonu pa uporedi nase .Ne moze veliko ime i veliko pojacanje da odigra jedan od 4 meca ili da gatas kada ce da proigra kada mu je dan .Kada pricam o ucinku Pantera od koga se najvise ocekivalo stavi na tapet ucinak Teodosica .Ista prica sad bljesnem pa me nema ili brljam kada je neki mec odluke pa opet odigram pa opet tropa .Nije merilo igra Tea pri trijunfu Zvezde od 20 poena merilo i vazan parametar je ucinak u mecu na jedan posed .Sve meceve koje je Partizan ispustio u gostima kada je imao neko opipljivo vodjstvo je rezultat lose igre dirigenta ekipe jer ne ocekujem da prenosi loptu Smajli ili Kaminski ili ili Lidej . Aleksa se povredio vise puta a Jare je bio dugo van forme .Andjusic je vise basketar iz skolskog dvorista a Panter ocajan .Na toj poziciji je bilo mnogo problema i mucenja i onda ZOKI AMATER izvrlja nesto nebulozno kako Obradovic nema pojma i nezna sta rotira i koga rotira .Zato i nemamo tecnu igru i neku hemiju neki brzi protok lopte a da li ce to da se ispravi do aprila nadam se da hoce .U Zvezdi isto neki igraci nisu opravdali i igraju ispod svakog nivoa doduse bilo je i povreda veoma bitnih igraca ali i mentalnih padova ekipe koji ne bi smeli da se dogadjaju barem ne na velikim takmicenjima .Oba tima su imala mnogo jacu hemiju prosle godine ali neumesno je uporedjivati koji tim je bio bolji jer ucinak Pantera prosle sezone i ove nema ama bas nikakve slicnosti
 
fenjeras da dobije drugu ekipu evrolige,toliko se razumes

vi niste doveli JOS jaka imena jer ste zadrzali tri velika imena,naneli,ledey,panter(treci najskuplji igrac u evropi)

svaki normalan klub menja trenera kad ne ide(primer barsa,efes,zalgiris,fener,zvezda itd) jedino se vi pravite pametni sa zeljkom
 
AJDE DA BUDEMO MALO NORMALNI I DA UKLJUCIMO BAREM NA TRENUTAK LOGIKU
Sto se tice novca kojim raspolazu nasi klubovi i Zvezda i Partizan te informacije ne poseduje niko u javnim medijima niti na ovom forumu ni u fudbalu ni u kosarci ali jedno je sigurno da porediti te budzete sa velikim Evropskim timovima je mnogo neozbiljno a ako je nekim slucajem budzet koji je prikazan u rangu npr Monaka ili Olimpiakosa onda je to za krivicnu odgovornost sta dovode oni a sta dovodimo mi .Uporedi ucinke playmakera u Monaku u Realu u Panatenaikosu iz kola u kolo pa uporedi ucinak naseg .Uporedi ucinke centara ovih ekipa kroz citavu sezonu pa uporedi nase .Ne moze veliko ime i veliko pojacanje da odigra jedan od 4 meca ili da gatas kada ce da proigra kada mu je dan .Kada pricam o ucinku Pantera od koga se najvise ocekivalo stavi na tapet ucinak Teodosica .Ista prica sad bljesnem pa me nema ili brljam kada je neki mec odluke pa opet odigram pa opet tropa .Nije merilo igra Tea pri trijunfu Zvezde od 20 poena merilo i vazan parametar je ucinak u mecu na jedan posed .Sve meceve koje je Partizan ispustio u gostima kada je imao neko opipljivo vodjstvo je rezultat lose igre dirigenta ekipe jer ne ocekujem da prenosi loptu Smajli ili Kaminski ili ili Lidej . Aleksa se povredio vise puta a Jare je bio dugo van forme .Andjusic je vise basketar iz skolskog dvorista a Panter ocajan .Na toj poziciji je bilo mnogo problema i mucenja i onda ZOKI AMATER izvrlja nesto nebulozno kako Obradovic nema pojma i nezna sta rotira i koga rotira .Zato i nemamo tecnu igru i neku hemiju neki brzi protok lopte a da li ce to da se ispravi do aprila nadam se da hoce .U Zvezdi isto neki igraci nisu opravdali i igraju ispod svakog nivoa doduse bilo je i povreda veoma bitnih igraca ali i mentalnih padova ekipe koji ne bi smeli da se dogadjaju barem ne na velikim takmicenjima .Oba tima su imala mnogo jacu hemiju prosle godine ali neumesno je uporedjivati koji tim je bio bolji jer ucinak Pantera prosle sezone i ove nema ama bas nikakve slicnosti
Ok, slazem se sa delom sto si napisao. Ne mozemo da poredimo pantera 30 godina i teo 37, plus teo nikad nije fizicka sprema mu bila jaca strana. Sto se tice finansija jedan panter kosta kao dva teo godisnje. Igrati evroligu sa teo 37 god, klincem topicem povredjen i jago nema kvalitet 300 k kosta je neozbiljno. E sad da li je neko pokrao pare ili ih nema jednostavno to ne znam, za ovo takmicenje je to max iz ovakvih igraca. Mi imamo iz celog tima Rokasa, Bolombaja i Nedovica sa kvalitetom za ovo takmicenje ( hanga ima neki kvalitet za odbarnu, napad los plus mator 35 god). Ostalo jednostavno nema kvalitet i mozes dovesti koga hoces za trenera nema uspeha. Kod vas je druga prica, imate dosta jak tim, sa klupom dugackom ( po 3 igraca ne prijave za svaku tekmu visak). Zeljko dobar trener ali nesto ne stima u ekipi, moje misljenje je da su ovi crnci bitange i da se glupiraju moze im se. Uzimaju kintu i otaljavaju posao.
 
@pexkap

Nedovic nema kvalitet da igra evroligu,to se sinoc najvise videlo
on je prvi bek suter(gotovo i jedini u ekipi)pa te brojke koje ima sa poenima j i realno na broj suteva koji uzima,juce primer 7/16 iz igre

odbranu nikad nije igra narocito ali ove poslednje 2 sezone je kriminalan

juce je 2 napada prokockao jer ide bukvalno sam u napadu,u jednom popio bananu i isti igrac mu na drugoj strani da 3 poena jer on nije mogao da se vrati 10sekundi u odbranu,bas je los

kada ide ekipu onda se i on raspuca
 
AJDE DA BUDEMO MALO NORMALNI I DA UKLJUCIMO BAREM NA TRENUTAK LOGIKU
Sto se tice novca kojim raspolazu nasi klubovi i Zvezda i Partizan te informacije ne poseduje niko u javnim medijima niti na ovom forumu ni u fudbalu ni u kosarci ali jedno je sigurno da porediti te budzete sa velikim Evropskim timovima je mnogo neozbiljno a ako je nekim slucajem budzet koji je prikazan u rangu npr Monaka ili Olimpiakosa onda je to za krivicnu odgovornost sta dovode oni a sta dovodimo mi .Uporedi ucinke playmakera u Monaku u Realu u Panatenaikosu iz kola u kolo pa uporedi ucinak naseg .Uporedi ucinke centara ovih ekipa kroz citavu sezonu pa uporedi nase .Ne moze veliko ime i veliko pojacanje da odigra jedan od 4 meca ili da gatas kada ce da proigra kada mu je dan .Kada pricam o ucinku Pantera od koga se najvise ocekivalo stavi na tapet ucinak Teodosica .Ista prica sad bljesnem pa me nema ili brljam kada je neki mec odluke pa opet odigram pa opet tropa .Nije merilo igra Tea pri trijunfu Zvezde od 20 poena merilo i vazan parametar je ucinak u mecu na jedan posed .Sve meceve koje je Partizan ispustio u gostima kada je imao neko opipljivo vodjstvo je rezultat lose igre dirigenta ekipe jer ne ocekujem da prenosi loptu Smajli ili Kaminski ili ili Lidej . Aleksa se povredio vise puta a Jare je bio dugo van forme .Andjusic je vise basketar iz skolskog dvorista a Panter ocajan .Na toj poziciji je bilo mnogo problema i mucenja i onda ZOKI AMATER izvrlja nesto nebulozno kako Obradovic nema pojma i nezna sta rotira i koga rotira .Zato i nemamo tecnu igru i neku hemiju neki brzi protok lopte a da li ce to da se ispravi do aprila nadam se da hoce .U Zvezdi isto neki igraci nisu opravdali i igraju ispod svakog nivoa doduse bilo je i povreda veoma bitnih igraca ali i mentalnih padova ekipe koji ne bi smeli da se dogadjaju barem ne na velikim takmicenjima .Oba tima su imala mnogo jacu hemiju prosle godine ali neumesno je uporedjivati koji tim je bio bolji jer ucinak Pantera prosle sezone i ove nema ama bas nikakve slicnosti
Ovo nije pisala glava koja nocu pise na istom profilu ili sljivovica cini svoje.
 
@pexkap

Nedovic nema kvalitet da igra evroligu,to se sinoc najvise videlo
on je prvi bek suter(gotovo i jedini u ekipi)pa te brojke koje ima sa poenima j i realno na broj suteva koji uzima,juce primer 7/16 iz igre

odbranu nikad nije igra narocito ali ove poslednje 2 sezone je kriminalan

juce je 2 napada prokockao jer ide bukvalno sam u napadu,u jednom popio bananu i isti igrac mu na drugoj strani da 3 poena jer on nije mogao da se vrati 10sekundi u odbranu,bas je los

kada ide ekipu onda se i on raspuca
Nemamo strelca koji sutira iz bloka iz skok suta sa izbacajem iznad glave. Nasi svi sutevi su sa parketa i sa niskim izbacajem i iz ciste situacije.
 
AJDE DA BUDEMO MALO NORMALNI I DA UKLJUCIMO BAREM NA TRENUTAK LOGIKU
Sto se tice novca kojim raspolazu nasi klubovi i Zvezda i Partizan te informacije ne poseduje niko u javnim medijima niti na ovom forumu ni u fudbalu ni u kosarci ali jedno je sigurno da porediti te budzete sa velikim Evropskim timovima je mnogo neozbiljno a ako je nekim slucajem budzet koji je prikazan u rangu npr Monaka ili Olimpiakosa onda je to za krivicnu odgovornost sta dovode oni a sta dovodimo mi .Uporedi ucinke playmakera u Monaku u Realu u Panatenaikosu iz kola u kolo pa uporedi ucinak naseg .Uporedi ucinke centara ovih ekipa kroz citavu sezonu pa uporedi nase .Ne moze veliko ime i veliko pojacanje da odigra jedan od 4 meca ili da gatas kada ce da proigra kada mu je dan .Kada pricam o ucinku Pantera od koga se najvise ocekivalo stavi na tapet ucinak Teodosica .Ista prica sad bljesnem pa me nema ili brljam kada je neki mec odluke pa opet odigram pa opet tropa .Nije merilo igra Tea pri trijunfu Zvezde od 20 poena merilo i vazan parametar je ucinak u mecu na jedan posed .Sve meceve koje je Partizan ispustio u gostima kada je imao neko opipljivo vodjstvo je rezultat lose igre dirigenta ekipe jer ne ocekujem da prenosi loptu Smajli ili Kaminski ili ili Lidej . Aleksa se povredio vise puta a Jare je bio dugo van forme .Andjusic je vise basketar iz skolskog dvorista a Panter ocajan .Na toj poziciji je bilo mnogo problema i mucenja i onda ZOKI AMATER izvrlja nesto nebulozno kako Obradovic nema pojma i nezna sta rotira i koga rotira .Zato i nemamo tecnu igru i neku hemiju neki brzi protok lopte a da li ce to da se ispravi do aprila nadam se da hoce .U Zvezdi isto neki igraci nisu opravdali i igraju ispod svakog nivoa doduse bilo je i povreda veoma bitnih igraca ali i mentalnih padova ekipe koji ne bi smeli da se dogadjaju barem ne na velikim takmicenjima .Oba tima su imala mnogo jacu hemiju prosle godine ali neumesno je uporedjivati koji tim je bio bolji jer ucinak Pantera prosle sezone i ove nema ama bas nikakve slicnosti
Da nije bilo Pantera kojeg ti podmećeš umesto Rumenoglua kao žrtveno jagnje tek bi onda bila katastrofa.Da smo mi sinoć imali tako lošeg Pantera dobili bi Barsu.Pa sad ne znam ko je amater.
 
Nazad
Vrh