SPORT-Opšta tema

realno sad kada se pogleda tabela samo da se sutra kompletira kolo pa da partizan zameni valensiju u top 10
to je to sto se tice i kvaliteta klubova

doduse milan i efes su ispod ali milan posebno od pocetka nema pola igraca u ekipi a efes novi tim+novi trener

ovo ostalo realno skroz i po budzetima tima
 
Ko ti drma kavez?
Vama uvek neko drugi kriv već godinama.

Ide li e Kuzma i Luka sve je lepo objasnio Kuzma.
Sent from my M2012K11AG using Tapatalk
Nadji post gde sam spominjao da nam je neko drugi kriv za nasu losu igru?
I pocni da se ponasas normalno, i tako i da pises, ako znas kako to izgleda ako mislis da nastavimo prepisku.
 
Po meni Virtus i Fener su previse visoko. Olimpijakos i Monako su nezgodne ekipe, pogotovo grci.
virtus je vrlo dobar tim sa ne toliko zvucnim igracima ali dobrim timom i sto je najvaznije resili su se teodosica

fener ima slab centar,ovaj Motley koliko je dobar u napadu toliko je promaja u odbrani,promena trenera itd itd ali za top 10 sigurno
 
Grmelo je u svlacionici zvezde,ima vec snimaka

zbog toga nije bilo janisa da da intervju

zanimljivo takodje partizan je prosle sezone izgubio u gostima i od Albe 100-84 i od Asvela 91-87,samo se to zaboravilo

a zvezda opet prosle dobila albu i asvel u gostima,i aj sad ti budi pametan i ko tu koga zajebava
 
Ocigledno se previse obiljno shvataju malo zezanja na obe strane, mislio sam to se preraste tamo oko 25 godine maksimalno :)

Opet pitam, na osnovu cega se na pocetku sezone najavljivalo napadamo 4 trofeja? Mislim da je to Covic izjavio
O tome su bas sinoc diskutovali Kuzma i Lika, na osnovu cega ti to najavljujes, na osnovu jednog top 8?
Neka mi to neko objasni od realnih i objektivnih Zvezdasa na osnovu kog rezultata se najavljuje bilo sta u Evroligi?
Zveda je promenila koliko trenera u poslednje 3 sezone, 4?
Zvezda je konstanta u bas ovakvim utakmicama da izgubi i to rai vec par sezona, kada treba da se pobedi potop.

Da se razumemo, Partizan trenutno sto ima trenera koji je prekaljeni vuk, forma je klimava
 
U Partizan nema koga više da dovedeš a da nije doveden.Zvezda igra sa Jagom koji je koristan koliko koševa da.Ali to njegovo stajanje na centru i zaukavanje na 5 sekundi do kraja napada pa šta ispadne mi već ide na živce.Mitrović očajan,Davidovac isto.Jednostavno nemao ekipu za ELAli malo i nemamo sreće ove sezone plus povrede.Ostaje nam,kup,KLS i ABA liga da se nadmećemo.Pola će biti namešteno,pola će biti na koš razlike.E to je naša košarka.
 
Nije ni Partizan ništa posebno u slaboj formi je većina igrača, ali koje Zvezdi dovodio pojačanja taj treba da se zapita.
 
koliko para toliko muzike,to pisem vec stoti put
bar 6(ako ne i vise) igraca u zvezdi nisu za evroligu vec za evrokup,a neki su i nosioci igre,tipa nedovic,davidovac(trenutno),yago,pa cak i hanga(kome je zvezda jedina ponudila ugovor a da je iz evrolige pa zato i potpisao)

jedina greska partizana po meni sto se tek sada vidi al jbg niko to nije znao kao ni zvezda sto nije znala za Shabaza,to je zadrzavanje Pantera a ne dovodjenje Mirotica....to je bilo previse da se u timu ima 2od4 najskuplja igraca u evroligi i to nije moglo proci
 
Vrujem da je osnov za dovodjenje Mirotica bio zadrzavanje Pantera, koliko je dobro ili lose zadrzavanje Pantera videcemo na kraju sezone.
Exum i Lesor nisu mogli da se zadrze, Lesor vec marta mislim da je bio potpisao predugovor ili sta vec sa Grcima, tada se i video pad forme jer mu glava vec bila u Grckoj. Na trzistu ionako malo kvalitetnih centara ima, secam se da je neko pominjao povratak Milutinova ali to su bile puste zelje.

Na zalost izgleda da je Vukcevic ispao iz rotacije, nadam se da nije zavrsio svoje kod Zeljka ali sobzirom da ni ABA ligu ne igra ne mirise to na dobro.
Godinu dana prica Zeljko da mora odbrana da se igra ali zigleda da danasnji klinci samo bi da trpaju kos.
 
Vrujem da je osnov za dovodjenje Mirotica bio zadrzavanje Pantera, koliko je dobro ili lose zadrzavanje Pantera videcemo na kraju sezone.
Exum i Lesor nisu mogli da se zadrze, Lesor vec marta mislim da je bio potpisao predugovor ili sta vec sa Grcima, tada se i video pad forme jer mu glava vec bila u Grckoj. Na trzistu ionako malo kvalitetnih centara ima, secam se da je neko pominjao povratak Milutinova ali to su bile puste zelje.
ja ti opet kazem 2od4 najskuplja igraca bi imali,kako bi to pravdali budzetom? pa jos i Kaminski a gde da je cak Milutinov?

Kaminski vam najbolji igrac u ekipi posle nanelija ove sezone,zbog cega je ujdurma na njega tolika nemam blage zaista

da jos je rano za pantera ali sad po meni pogresan potez

bolje bi bilo pj,naneli,mirotic,ledey,kaminski VS pj,panter,naneli,ledey,kaminski
 
Nazad
Vrh