SPORT-Opšta tema

Nasmejao si se ali KRTO . Umesto smejanja predlazem neku dublju i ozbiljniju analizu propadanja i bauljanja sa akcentom na glavnog krivca .Samo bih zamolio da krivac ne bude Ostoja limar ili Rumenoglu to smo vec apsolvirali a vreme je za konkretne mere sa vrhunskim proverenim ali uspavanim igracima i etiketiranje ko je igrace pretvorio u muzej vostanih figura :sta: ::lose::
Nisu vam smesne fore, glupe su. Kao mala deca bi ste se prozivali, a ponekad i vredjali.
Nikad ja nisam ni rekao za zeljka da je kriv za nasu igru. Oko krimosa ostoje i covica moze samo da se lupeta, oboje su krimosi za normalne ljude....
 
Kako ste samo najavljivali napad na F4 ove sezone... ali vi imate taj dar da spiskate tolike pare i u fudbali u kosarci a svako takmicenje gde nemate kontrolu nad sudjenjem i takmicenjem izgledate tako jadno...
 
@ lule28

Daj taj snimak iz svlacionice da vidimo. Vidis da nam svevisnji nije dao da uzmemo Mirotica.
Vidi li sta ovaj vas nesrecnik dao izjavu ?
Gazi Nedovic, gazi Alba stalno

@ Zoran0230

Ti si bese upisao sve tri pobede zvezdani protiv Baskonije, Albe i Asvela. Oni vas svi napunise ko manjerku.
Vidis ja nisam siguran u pobedu veceras protiv Zalgirisa, nezgodna ekipa plus ih Trinkijeri vodi sada.
Fuzija dva kluba vec postoji, fmp1 i fmp2.
 
Nisu vam smesne fore, glupe su. Kao mala deca bi ste se prozivali, a ponekad i vredjali.
Nikad ja nisam ni rekao za zeljka da je kriv za nasu igru. Oko krimosa ostoje i covica moze samo da se lupeta, oboje su krimosi za normalne ljude....
IZ POSTA ZAKLJUCUJEM DA COVIC PREUZIMA ODGOVORNOST ZA NEOSTVARIVANJE ZADATIH CILJEVA ISKREN SI I OBJEKTIVAN ALAL VERA .Sto se tice problema na poziciji organizatora igre tu smo mi imali mnogo veci problem nego Zvezda citave sezone Panter je bio povredjen a dugo je bio van forme ,Aleksa povredjen ,Jaramaz je bio ocajan dugo se cekalo da li ce da proigra onda je Dozer poceo da preuzima odgovornost ali sa velikom minutazom a nismo imali klupu da ga rasteretimo ,Andjusic dosta usporen i ove sezone nesiguran sada je dosao Smit ali treba vremena i znak pitanja koliko i kako ce se uklopiti a kod Zvezde Teodosic ,Nedovic ,Topic ,Jago ,Smart i ako je bilo mnogo problema sa povredama opet je Zvezda na poziciji dirigenta uvek imala bolje resenje nego Partizan .Zvezda je imala mnogo veci gubitak gubitkom Mitrovica ali ovaj tim zavredjuje paznju A NIJE SE PRIMALO KOD IVANOVICA 90 OD ALBE I 100 OD ASVELA tim koji igra jaku odbranu vec dugo i prepoznmatljiv je po takvoj igri je prestao da igra odbranu i ne lici na sebe .ZASTO ⁉️ :sta: to sad zahteva duboku analizu ali nesto ocigledno ne stima ::lose::
 
@ lule28

Daj taj snimak iz svlacionice da vidimo. Vidis da nam svevisnji nije dao da uzmemo Mirotica.
Vidi li sta ovaj vas nesrecnik dao izjavu ?
Gazi Nedovic, gazi Alba stalno
a sta je ovaj nesrecnik izjavio tacno u ovom tekstu? lik igra evroligu samo zato sto je zvezdino dete pa se slepa u ekipi,inace je za evrokup,bio igrac u potencijalu,sjebale ga povrede i sad evo kuburi u zvezdi,ako promasi prvi sut nema ga nigde,odbranu ne igra vec evo druga godina,pesic ga odbacio kao i teodosica pa onda nedovic izasao u medije kao on napusta pripreme da se spremi za sezonu,mislim spremio se u pm
samo malo citas izmedju redova i skontas sve

od 2015te godine mi igramo 10 meceva sa Albom i izgubimo 8,jedna od 2 pobede je na produzetak


juce sam ti pisao da je zvezda prosle oba puta dobila asvel i albu u gostima a partizan izgubio u gostima od obe ekipe i sad ti meni reci da je to normalno
 
trener nece dobiti otkaz bar ne sada

a doselekcije ce biti za sledecu sezonu,sigurno 10ode 10 dodje pa kako bude
 
IZ POSTA ZAKLJUCUJEM DA COVIC PREUZIMA ODGOVORNOST ZA NEOSTVARIVANJE ZADATIH CILJEVA ISKREN SI I OBJEKTIVAN ALAL VERA .Sto se tice problema na poziciji organizatora igre tu smo mi imali mnogo veci problem nego Zvezda citave sezone Panter je bio povredjen a dugo je bio van forme ,Aleksa povredjen ,Jaramaz je bio ocajan dugo se cekalo da li ce da proigra onda je Dozer poceo da preuzima odgovornost ali sa velikom minutazom a nismo imali klupu da ga rasteretimo ,Andjusic dosta usporen i ove sezone nesiguran sada je dosao Smit ali treba vremena i znak pitanja koliko i kako ce se uklopiti a kod Zvezde Teodosic ,Nedovic ,Topic ,Jago ,Smart i ako je bilo mnogo problema sa povredama opet je Zvezda na poziciji dirigenta uvek imala bolje resenje nego Partizan .Zvezda je imala mnogo veci gubitak gubitkom Mitrovica ali ovaj tim zavredjuje paznju A NIJE SE PRIMALO KOD IVANOVICA 90 OD ALBE I 100 OD ASVELA tim koji igra jaku odbranu vec dugo i prepoznmatljiv je po takvoj igri je prestao da igra odbranu i ne lici na sebe .ZASTO ⁉️ :sta: to sad zahteva duboku analizu ali nesto ocigledno ne stima ::lose::
hahaaha
Teo mator ko biblija nije odmarao ni u ABI,zbog toga smo i prvi na tabeli(ne jos dugo)
nedovic nije pley bar vec 8godina,igra samo beka sutera,da napravo akciju nema blage,to sto prenese loptu to zna i centar
topic dosao pre 2 nedelje u ekipu,odigro mozda 3-4 meca u zvezdi
smart isto kao topic
yago klasican pley dometa evrokupa,zato i ima platu 400k godisnje,juce lik jedini play on zabija 20p a ima 2 asistencije,komedija za evroligu al sta ces,mozda je pogresno shvatio ali trebalo je obrnuto :haha:
nejpir kao da nije ni bio u ekipi a eno ga i u milanu mrtvilo zivo
 
Nemoj biti ljubomoran,odlicno smo igrali. Koliko energije je doneo Avramovic... ali Panter je u velikom problemu cele sezone 5 lopti je izgubio u ovoj utakmici...
 
Nazad
Vrh