SPORT-Opšta tema

Kolega Mani se Čovića, on tu opstaje na taj način a ne nekim znanjem. Sport treba vratiti sportistima i treba davati šansu mladima da dokazuju svoj talenat a za to je potrebna veća minutaža. Šta reći na vaš komentar za Koprivicu da je pogubljen a Smaijlagić da je sirovina. Opet nema Tristana u sastavu a tim momcima veća minutaža je preko potrebna.
 
Pa jete malo sirovina, covek masi zakucavanja zato sto je daleko od obruca.Hoce da zakuca a nema domet, umesto da polozi loptu.To mu se stalno desava.

Koprivica izgubljen u vremenu i prostoru.Kabolko pravi korake kao amater.
 
Za naše oči mi,za vaše oči vi.Tabela je ta koja kroji uspeh.
Jesi li gledao tabelu :sta: .Vi samo padate,koliko ja vidim a mi mic po mic gore.U sledećem kolu stižemo vas za 1 pobedu.Slična situacija kao prošle godine,kako ste vi nas motali i prestigli.
Da je Kaminski igrao više dobili bi meč.Ali čuveni Turkoglu ga izbaci posle prve greške i više ga ne uvodi.Mada je bilo rezonsko dodavanje.Pao je bio loš sinoć.Kaboklo je dobar igrač ali je komletna ekipa lošija.Dok su igrali Kaminski i Smajli,sve je to bilo mnogo bolje.
 
Napadacki je Partizan igrao bolje kada su Smajli i Kaminski igrali vise, ali smo primali po 50 za poluvreme bez problema, sada igra u odbrani deluje oke ali napad koji je vazio za najubojitiji u prvom delu sezone pocinje da pada
 
Falio je sinoć Panter a biće to još dosta bolje kada se vrati Aleksa.Ledej je trenutno van forme,videćemo da li će se uspeti uigrati u narednim nedeljama.
 
Šta vredi kad ih nema na utakmici, Naneli pokida Makabi a juče ga nema. Nije mu to prvi put sem PJ koji igra konstantno dobro drugi su van forme ili igraju po sistemu toplo hladno.
 
Jesi li gledao tabelu :sta: .Vi samo padate,koliko ja vidim a mi mic po mic gore.U sledećem kolu stižemo vas za 1 pobedu.Slična situacija kao prošle godine,kako ste vi nas motali i prestigli.
Da je Kaminski igrao više dobili bi meč.Ali čuveni Turkoglu ga izbaci posle prve greške i više ga ne uvodi.Mada je bilo rezonsko dodavanje.Pao je bio loš sinoć.Kaboklo je dobar igrač ali je komletna ekipa lošija.Dok su igrali Kaminski i Smajli,sve je to bilo mnogo bolje.
Istina je da mi padamo ali za to vreme vi tonete u klonjaru .Nego ono sto mene zabrinjava je DA SE COCI064 ZATVORIO U SEBE I TIHO JECA A MUCENI LULE28 OTKAKO JE PUKO KO CERNOBIL NA KLADIONICI NEMA GA NIGDE NA VIDOKRUGU ja se barem nadam da je to jer ako nije to onda si ih ti tvojim bizarnim analizama ubio u pojam totalno .Rasteraces nam dragocene clanove jer gde tvoj post prodje tu vise srece nema ostaje samo garez i tuzne uspomene . ::lose::
ZOVI IH U INBOX VIDI STA IM SE DESILO JESU LI DOBRO I DALI CE DA SE VRATE TJ DALI MOGU DA SE VRATE JER TVOJI POSTOVI OSTAVLJAJU OZBILJNE POSLEDICE PO PSIHU NAIVNIH SLIKARA ::samo bes::
 
Gde si ti bio da daš prognozu za sinoćnu utakmicu.Vuna Kićo.
Moje analize su 100% tačne ali vam ne odgovaraju.A šta ću ti ja.Zaključak.Loša igra oba kluba.Meč naš sa Baskonijom je bio mnogo kvalitetnije ili ti i ta konstatacija ne odgovara.Padoste li vi na 11 mesto ili ja nisam dobro video.Žalgiris,Monako Virtus-koliko dobijate od te 3 utakmice :haha: :haha:
 
Gde si ti bio da daš prognozu za sinoćnu utakmicu.Vuna Kićo.
Moje analize su 100% tačne ali vam ne odgovaraju.A šta ću ti ja.Zaključak.Loša igra oba kluba.Meč naš sa Baskonijom je bio mnogo kvalitetnije ili ti i ta konstatacija ne odgovara.Padoste li vi na 11 mesto ili ja nisam dobro video.Žalgiris,Monako Virtus-koliko dobijate od te 3 utakmice :haha: :haha:
Ti si moj idol samo nastavi u istom ritmu najaci si jaci se jos nije rodio ZIV BIO LEGENDO :haha:
 
Maca pojela jezik.Lako je sad posle bitke-svi generali.Kad ja rekoh da je Partizan slabiji nego prošle sezone niko ne veruje.Džaba imena.Rumenoglu se pogubio.A Zvezda kad se vrati trio ima da rešeta.Samo još Luka da se vrati u formu.Smart će biti novi Panter.
 
POST O DUSKU IVANOVICU
Covek bogate karijere veliki igrac i veliki trener o kome ne treba mnogo trositi reci .Priznat i postovan u svetu kosarke ali kako jedan klub moze da promeni karijeru u pozitivnom smeru tako isto moze da unazadi coveka da nije ni svestan sta se dogodilo .Upravo ovo se dogodilo u Zvezdi i da nije oteran mozda bi i posumnjao u svoje kvalitete a ovako se vratio u Baskoniju na velika vrata u uzdrmalu Baskoniju i napravio impozantan skor .Epizoda u Zvezdi mu dodje kao bleda fleka a izgleda da ce slicnu mrlju zaraditi i stari prekaljeni Sveropulos a na dobrom je putu da dobije sut kartu u jednom smeru a ko ce biti sesta zrtva od dolaska Obradovica za sada nije poznato ali nadamo se COME - BACK-u Grckog trenera a on to zna i on to moze .Raspored je naklonjen i ako posluzi sreca da svi igaci biudu na raspolaganju moze da se vrati ali sve je jedno veliko ALI .....sTO SE TICE VELIKOG gospodina ZOC a bilo je turbolencija i previse a najvaznije u celom ovom puitovanju Euroligom je sto svi verujemo Zeljku i ako smo sada u malo nezavidnoj situaciji nadamo se da mozemo u TOP10 kako bi nastavili porodicnu tradiciju i zadrzali toliko potrebno samopouzdanje .Dzoker igrac u koga verujem od samog pocetka je PJ Dozier i on bi mogao da bude faktor X .U medjusobnim duelima smo u minusu sa konkurentima i to je mac i opterecenje ali nadamo se budjenju i uzletu .Moj predlog za sledeci mec protiv Zalgirisa je 1 i domacin vise /u to nema sumnje samo jako i do kraja ::suncanje::
 
Mornar dajes glupe komentare i postavljas vec danima jos gluplje inserte iz nekih klipova. Kako se nisi setio ako se vec predstavljas kao veliki vodja grobara na forumu, da postavis jedan klip kojim bi se oprostili od Milojevica. Niko od vas nista veliko da napise, tek po neka rec.
 
POLUFINALE AUSTRALIAN OPENA
Opet sve naopako 2 Rusa i jedan Srbin .I svako veliko takmicenje slicno cak i u zenskoj konkurenciji . I ZA KOGA SAD DA NAVIJA SVETSKI DZET SET ⁉️ A jos u finalu Balkan boy i Rus gore nije moglo KOME SAD DA SE URLA I ZVIZDI :sta: kao da su se kamenjem bacali na boga a jos uvodili embargo zabranjivali nevakcinisanima sikanirali po medijima kritikovali i kako bizarno TESKA VREMENA ZA KRALJEVSKI SPORT bice tesko Noletu zbog prevelike vrucine ali nadam se da ce on to resiti na iskustvo 2 velika meca u polufinalu slede takmicenje odavno nije bilo ovako jako konkurencija sve zesca kvalitet igre vrhunski .Mozda i finale pre finala DACE BOG DA BUDE 25 GRAND SLAM
 
Nazad
Vrh