SPORT-Opšta tema

Milutinov umesto Mirotica,
ma ko jos pita za budzet, opet da pricamo iste price, mora da se namiri tribina plus sezonske eto odakle para
Meni se odbrana koju Kaminski igra uopste ne svidja, napadacki je covek stvarno dobar.
Zlazem se za Mirotica on je ipak Evropljanin nema da se prilagodjava.
Mozda Kaminski iznenadi.
 
neznam kako ne kontate da nije moguce zadrzati i dovesti nove igrace,to znaci da bi imali buzdet u rangu reala i barse sto je ne realno
koliko vam je otislo toliko je i doslo,zbog povrede alekse ste doveli ovog smitha(inace ne bi ga doveli)

vi sad vec placate ko zna kako neke igrace,zamisli jos Mirotica,kod nas bi to proslo lako ali evroligu ne bi mogli zajebat
 
Ja mislim da se treba osnovati jedan novi KK klub u koga bi se uložilo a ne da se ulaže u dva pa na kraju ništa ili ulazak među 8 što je za nekoga uspeh.Ako je to uspeh,bolje da ne igramo EL.Mislim da bi nam bolji bio kup ali mislim da i tu baš ne bi blistali evo sad ovako kako stoje.A Zvezda i Partizan neka se frćkaju po Balkanu.
 
Ja mislim da se treba osnovati jedan novi KK klub u koga bi se uložilo a ne da se ulaže u dva pa na kraju ništa ili ulazak među 8 što je za nekoga uspeh.Ako je to uspeh,bolje da ne igramo EL.Mislim da bi nam bolji bio kup ali mislim da i tu baš ne bi blistali evo sad ovako kako stoje.A Zvezda i Partizan neka se frćkaju po Balkanu.
kad sam ja to vec pisao i pricao

ova dva kluba izbaciti u fudbalu u 4 ligu a u kosarci da igraju nasu prvu ligu,i eto da se ulozi Borac Cacak 25mil i eto sanse za titulu prvaka evrope lagano
 
na jednoj strani fudbalski klub u kojem navodno vlada terza madjija sa sve slikom predsednika drzave u kancelariji,ko da smo u komunizmu ili severnoj koreji,prodaje se prica o fin. stabilnosti kluba iako se krade toliko da se dug povecava svake godine

na drugoj strani kosarkaski klub u kojem navodno vlada ostoja limar sa sve partijskom knjizicom stranke predsednika drzave i jedan od clanova glavnog odbora stranke istog tog predsednika drzave,prodaje se prica o rusenju istog tog predsednika pa i crkve(patrijarh cak umesao prste-ne voli klub,nije isao na casove ljubavi)

jedni veruju da ce mladi igraci ostati u klubu :haha:

drugi veruju da sami(oni navijaci) pune buzdet kluba i da klub "zivi" od njih :haha:
 
Dobro je.Sad bar više ne treba da se sekiramo.To samo partizan može da dobije sa 20 i kusur poena minusa.
Znaci tradicija se nastavlja STURDUKNULO SE BRDO NARODNIH PARA U BUNAR BEZ DNA NIKO NE ODGOVARA ZA POSRNUCE A PORUKA JE ZABOLE NAS NEMA SEKIRACIJE .Lepo je kada ti klub gnjura po mulju godinama i u fudbalu i u kosarci i kada cela drzava tone u septicku jamu a ti porucujes NEMA SEKIRACIJE otmeno nema sta ::svaka cast::
 
Grmelo je u svlacionici zvezde,ima vec snimaka

zbog toga nije bilo janisa da da intervju

zanimljivo takodje partizan je prosle sezone izgubio u gostima i od Albe 100-84 i od Asvela 91-87,samo se to zaboravilo

a zvezda opet prosle dobila albu i asvel u gostima,i aj sad ti budi pametan i ko tu koga zajebava
Ja sam imao takvu srecu da sam se istapirao za slavu izuo sam se do kraja ali da nisam izgoreo bi kao najveci indijanac to je bilo vidjeno Fener kec i Zvezda dvojka ko je mogao da predpostavi ovakav splet okolnosti NIKO . Koliko si izgoreo zivota ti ::novac:: :sta:
 
na jednoj strani fudbalski klub u kojem navodno vlada terza madjija sa sve slikom predsednika drzave u kancelariji,ko da smo u komunizmu ili severnoj koreji,prodaje se prica o fin. stabilnosti kluba iako se krade toliko da se dug povecava svake godine

na drugoj strani kosarkaski klub u kojem navodno vlada ostoja limar sa sve partijskom knjizicom stranke predsednika drzave i jedan od clanova glavnog odbora stranke istog tog predsednika drzave,prodaje se prica o rusenju istog tog predsednika pa i crkve(patrijarh cak umesao prste-ne voli klub,nije isao na casove ljubavi)

jedni veruju da ce mladi igraci ostati u klubu :haha:

drugi veruju da sami(oni navijaci) pune buzdet kluba i da klub "zivi" od njih :haha:
20 RAZLIKE NA POLUVREMENU ZA SLABASNU I ZANEMOCALU ALBU .I sada posle svega DA LI BI POZELEO ZELJKA OBRADOVICA ZA TRENERA ZVEZDE DA ILI NE ODGOVORI BEZ MNOGO OKOLISANJA :ppozdrav:
 
Ja mislim da se treba osnovati jedan novi KK klub u koga bi se uložilo a ne da se ulaže u dva pa na kraju ništa ili ulazak među 8 što je za nekoga uspeh.Ako je to uspeh,bolje da ne igramo EL.Mislim da bi nam bolji bio kup ali mislim da i tu baš ne bi blistali evo sad ovako kako stoje.A Zvezda i Partizan neka se frćkaju po Balkanu.
Partizan ide u zavrsnicu Eurolige ako to jos nisi shvatio poslusaj tvog druga i uzivaj u podizanju forme samo da nas povrede ne udalje mnogo ali tim Partizana definitivno poseduje karakter
 
Hahaha evo nasmejao sam se.
Nasmejao si se ali KRTO . Umesto smejanja predlazem neku dublju i ozbiljniju analizu propadanja i bauljanja sa akcentom na glavnog krivca .Samo bih zamolio da krivac ne bude Ostoja limar ili Rumenoglu to smo vec apsolvirali a vreme je za konkretne mere sa vrhunskim proverenim ali uspavanim igracima i etiketiranje ko je igrace pretvorio u muzej vostanih figura :sta: ::lose::
 
Znaci tradicija se nastavlja STURDUKNULO SE BRDO NARODNIH PARA U BUNAR BEZ DNA NIKO NE ODGOVARA ZA POSRNUCE A PORUKA JE ZABOLE NAS NEMA SEKIRACIJE .Lepo je kada ti klub gnjura po mulju godinama i u fudbalu i u kosarci i kada cela drzava tone u septicku jamu a ti porucujes NEMA SEKIRACIJE otmeno nema sta ::svaka cast::
A šta bi ti radio.Ne moraš da mi odgovaraš.Videćemo za mesec dana.
 
Upisan do grla.
Pa de si bre COCIKA 064 volim da te vidim raspolozenog i ornog za humor mnogo je lepse nego da siris depresiju po forumu i da mracis .Sta rece OCE LI NEKO DA ODGOVARA ZA OVU KRECANU I DA PREUZIMA ODGOVORNOST ILI CE TAJ NEKO DA NAPADA KOMSIJE NA KONFERENCIJAMA ZA STAMPU I DA HUSKA NAIVNE I IZMANIPULISANE DA SE NAVIJA PROTIV PARTIZANA I DA SE MRZE PRAVE I ISTINSKE VREDNOSTI
TROVACI STOP NEMA MESTA TROVANJU SAMO PRAVE VREDNOSTI I KVALITET
 
20 RAZLIKE NA POLUVREMENU ZA SLABASNU I ZANEMOCALU ALBU .I sada posle svega DA LI BI POZELEO ZELJKA OBRADOVICA ZA TRENERA ZVEZDE DA ILI NE ODGOVORI BEZ MNOGO OKOLISANJA :ppozdrav:
Evo ja cu ti odgovoriti da ne bi ni zeljko tu nista bolje uradio, nema ekipa kvalitet i problemi sa povredama, nema kvalitetne klupe i tu je kraj...
 
Nazad
Vrh