SPORT-Opšta tema

Jel Baskonija dobila na sreću ?

Sent from my M2012K11AG using Tapatalk
Tim Zvezde nema karakter u mečevima na jedan posed tu nedostaje samopouzdanje a tu mentalnu snagu moze da povrati samo uporan i iskusan trener .Iako je Grk proveren STRUCNJAK pitanje je koliko mi je stalo ili zapelo u ovom momentu a potrebno je vreme za aklimatizacija.Dusko nije smeo da ode velika greska je napravljena a kada je već smenjen trener jedino pravo rešenje je bio Radonja medjutim on je skoro potpisao u Turskoj ita solucija vise nije aktivna .Para je utucano brdo ali rezultata nema a ko snosi odgovornost ja znam ali neću da dosoljavam ranu

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
 
Zvezda odigrala lošu utakmicu nešto slično kao i Partizan protiv Virusa a opet jedan šut je odlučio pobednika. Oba naša predstavnika u EL igraju sa puno oscilacija, retko koja se utakmica odigra čvrsto od početka pa do kraja
 
Tim Zvezde nema karakter u mečevima na jedan posed tu nedostaje samopouzdanje a tu mentalnu snagu moze da povrati samo uporan i iskusan trener .Iako je Grk proveren STRUCNJAK pitanje je koliko mi je stalo ili zapelo u ovom momentu a potrebno je vreme za aklimatizacija.Dusko nije smeo da ode velika greska je napravljena a kada je već smenjen trener jedino pravo rešenje je bio Radonja medjutim on je skoro potpisao u Turskoj ita solucija vise nije aktivna .Para je utucano brdo ali rezultata nema a ko snosi odgovornost ja znam ali neću da dosoljavam ranu

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
Gospodo Partizanovci.Ni malo realnosti u vašim pisanjima.Šta bi Rumenoglu uradio protiv Hauarda koji ne znam da je 3 šuta promašio iz mogućih i nemogućih situacija. .Ništa ne bi uradio.To je vanserijski šuter.U takvim utakmicama treba imati i sreće.Mitrović promašuje 2 bacanja u ključnom momentu.Bez 3 pleja.Smart koji je došao u ponedeljak (dobro se pokazao),protiv takve ekipe.Ako se Hauatd tako bude raspucavao Baskonija može i do titule.Dule je u ovom momentu bolji trener od vašeg Rumenoglua.Nema trofeja kao on ali zna znanje.Zvezda nije iskoristila odsustvo Hauarda.Po meni su baš na njega trebali ciljati da bi napravio lične kao na početku utakmice.
 
Zvezda odigrala lošu utakmicu nešto slično kao i Partizan protiv Virusa a opet jedan šut je odlučio pobednika. Oba naša predstavnika u EL igraju sa puno oscilacija, retko koja se utakmica odigra čvrsto od početka pa do kraja
Pa i sa druge strane neko igra.
Kako god ja sam zadovoljan zalaganjem i igrom Zvezde.
 
Oba nasa tima ocigledno jendo poluvreme mogu d aodigraju kako treba.
Sinocnu utakmicu sam gledao bkvalno zadnja 3 minuta, imala je Zvezda pobedu u rukama, onaj skok na kraju morao je da bude Zvezdin, ali to je car igre lopta se okrece.
Zvezda dobije Galatasaraj u Istanbulu a izgubi od Asvela, Partizan dobijene utakmice gubi, dosta dosta oscilacija. Aj d akazemo da je Partizan u slucaju da ga malo zaobidju povrede u boljoj poziciji trenutno, ZVezda bez Nedovica mesec dana Teo je vec upitan koliko telo moze da mu izdrzi.
 
nisam gledao juce

jedini play u ekipi Yago

dobro je da nije izgubila 20p ovaj mec bez tea,topica,nedovica

na kraju 2 poseda odlucila mec,vise nego odlican mec zvezde
NEMOZE DA BUDE ODLICAN MEC KADA KUCI PRED 25 000 GLEDALACA PRIMIS 91 POEN OD BASKONIJE ⁉️ ::lose:: Zvezda zadnjih 10 godina vazi za ekipu koja igra jaku odbranu a ovde do jake odbrane nije doslo jer Dusko Ivanovic poznaje tim i mogucnosti Zvezde do najsitnijih detalja i nametnuo je svoj ritam i ono sto sam ukazivao a bio je veoma vazan mec obistinilo se .Drugo Zvezda je vodila 10 poena a posle nekoliko minuta Baskonija je presla u vodjstvo sa 10 poena znaci napravili su pred tvojom prepunom halom plus 20 I TI TO NAZIVAS ODLICAN MEC ZVEZDE :sta:
odbrana moj dobri LULE28 odbrana mora da se igra nikako drugacije
 
Gospodo Partizanovci.Ni malo realnosti u vašim pisanjima.Šta bi Rumenoglu uradio protiv Hauarda koji ne znam da je 3 šuta promašio iz mogućih i nemogućih situacija. .Ništa ne bi uradio.To je vanserijski šuter.U takvim utakmicama treba imati i sreće.Mitrović promašuje 2 bacanja u ključnom momentu.Bez 3 pleja.Smart koji je došao u ponedeljak (dobro se pokazao),protiv takve ekipe.Ako se Hauatd tako bude raspucavao Baskonija može i do titule.Dule je u ovom momentu bolji trener od vašeg Rumenoglua.Nema trofeja kao on ali zna znanje.Zvezda nije iskoristila odsustvo Hauarda.Po meni su baš na njega trebali ciljati da bi napravio lične kao na početku utakmice.
Ne moze da se raspuca kada odigras jaku odbranu nad njim a pogotovo kada igras kuci pred tvojom publikom .A ono sto se mnogi naivni slikari cude ovde na forumu a i ti si jedan od njih je da kada je Partizan stegao odbranu protiv Makabija napravljeno je 30 prema 4 . To nije sreca nego ozbiljan pristup igri disciplina i pozrtvovanost a samim tim i publika da gas i rezultat je neizbezan .Zvezda je juce imala hendikep sa povredjenim igracima tu nema price ogroman hendikep a mnogo je lakse nadoknaditi nedostatak krila ili cak i centra nego pleja jer tu je pritisak najveci .Drugo Zvezda je tim koji zna da igra odbranu a primili su u Francuskoj od drljavog Asvela 100 poena I TU NEMA OPRAVDANJA NIKAKVOG TO JE KATASTROFA a u Francuskoj je tim bio kompletan .Kada se cela sezona odigra ovako lose kao sto je to Zvezda uradila ove sezone savije se glava i cuti se a krivac se trazi u svojim redovima a ne pominje se Rumenoglu svako malo .Iprosle sezone se nije odigralo nista a zasto ja predpostavljam ali necu da dolivam ulje na vatru
 
Dazaba pricas mornar kada ce opet biti kriv Zeljko, Savic, Bodiroga.
Sinoc sam mec pratio tekstualno i vidim zvezda dala 30 poena u prvoj cetvrtini reko ovi ce da ih razvale, kako je tekla utakmica stizu notifikacije i vidim u jednom trenutku vodi Baskonija, pogledam 3. cetvrtina nesto u tom momentu Zvezda dala mnogo malo ksoeva ko Partizan protiv Makabija u 1. cetvrtini. Pogledam trojke nisu losi i jedni i drugi pogledam skokove Baskonija nesto mozda 10 vise ima, asistencije takodje nogo vise(ovde se Teov nedostatak vidi) onda na kraju utakmice kad sma video stize Zvezda upalio sam da gledam.
Sto bi se reklo ne tovi se prase pred Bozic, oba nasa kluba to rade, stim sto u Zvezdi samo Teodosic ima muda ko crkvena zvona da utakmice resi ali i da izgubi a u Partizanu ne gledamo formu trenutnu, imamo Pantera, Nanelija, Avramovica, Ledeja, pa cak i PJa koji mogu da rese i Zeljka.
Oba nasa kluba lagano mogu da neodu u play in, Zvezda ima vece sanse za to, Partizan ko zna mozda prodje a mozda se i raspadne.
Veceras ocekujem punjazu od strane Zelenih
 
Ne moze da se raspuca kada odigras jaku odbranu nad njim a pogotovo kada igras kuci pred tvojom publikom .A ono sto se mnogi naivni slikari cude ovde na forumu a i ti si jedan od njih je da kada je Partizan stegao odbranu protiv Makabija napravljeno je 30 prema 4 . To nije sreca nego ozbiljan pristup igri disciplina i pozrtvovanost a samim tim i publika da gas i rezultat je neizbezan .Zvezda je juce imala hendikep sa povredjenim igracima tu nema price ogroman hendikep a mnogo je lakse nadoknaditi nedostatak krila ili cak i centra nego pleja jer tu je pritisak najveci .Drugo Zvezda je tim koji zna da igra odbranu a primili su u Francuskoj od drljavog Asvela 100 poena I TU NEMA OPRAVDANJA NIKAKVOG TO JE KATASTROFA a u Francuskoj je tim bio kompletan .Kada se cela sezona odigra ovako lose kao sto je to Zvezda uradila ove sezone savije se glava i cuti se a krivac se trazi u svojim redovima a ne pominje se Rumenoglu svako malo .Iprosle sezone se nije odigralo nista a zasto ja predpostavljam ali necu da dolivam ulje na vatru
Daleko si ti koleg od stručnjakaJesi li video kako su ga motali ali jednostavno ne vredi.Na taj način drugi igrači ostaju slobodni.Jesi li video kako je Moneke došao do lopte.Treba i malo sreće.Misliš da je onaj video što si postavio delo umeća.Čista sreća što niste primili koš.Nego,kakva ti je prognoza za vas večeras.Pre početka se javi a ne sutra.
 
Прави Звездаши нису злобни и не навијају против Партизана али баш и не морају да навијају ни за Партизан.
Али ипак бих више волео да Србски клуб има учешће у завршници па макар то био и Партизан.

Звезду су повреде пореметиле а мислим да су све наде утихнуле када се млади плеј повредио па онда и Недовић.

Уосталом, брусимо тим за завршницу кад се буде играло у престоници.
 
Nazad
Vrh