SPORT-Opšta tema

Zorane u pravu si što se tiče davanja šansi za igru mlađim igračima. Pored Tristana i Balša bi trebao da ima veću minutažu.
 
Lepo je kad mozes da forsiras mlade igrace, ali kad je rezultat u prvom planu malo je tu minuta za mlade. Mislite da Zvezda ne bi forsirala Topica da ima prostora??
 
Normalno da i lova igra ulogu...
Mislim da je malog Topića sklonio stariji, to sam bar zaključio na osnovu onoga što su pričali po podkastima, pošto je stariji Topić bio ili je još u upravi Zvezde video šta se letos dešava i sklonio malog
Ne kažem da bi on dominirao kao što dominira u Megi, opet tamo igra jednu utakmicu nedeljno, opet učio bi od Teodosića što nije zanemarljivo.

Sent from my M2012K11AG using Tapatalk
 
Tu se pita njegov otac ali i Zalizani. Ako oki porocene da je dobro za njega da igra u Zvezdi igrace.
Meni mirise da oni spremaju njega za draft i da mu nabijaju statistiku, Amere zabole dal igrac igraa EL, EK, ABA ligu, Spansku ligu...
 
ako ode u nba nestace lagano,na draft ide sigurno sto ne znaci da ce i igrati tamo

ni jokic,ni doncic nisu tek tako otisli u nba pa igrali odmah vec su igrali nekoliko sezona evropu

po meni topic bi nestao u zvezdi ove sezone sto se tice evrolige,videlo se i u mecu upravo protiv zvezde dok je teo imao snage i igrao dobru odbranu
prvo poluvreme topic dao 2 poena
 
Treba mu minimum 2 dobre, jake sezone u EL. Eno Petrusev sta napravi, po meni trebao je da sedi u ZVezdi i ovu godinu da se kali.
Treba mu i nastup za A reprezentaciju, mzoda i OI sto da ne
 
A posle.
ako ode u nba nestace lagano,na draft ide sigurno sto ne znaci da ce i igrati tamo

ni jokic,ni doncic nisu tek tako otisli u nba pa igrali odmah vec su igrali nekoliko sezona evropu

po meni topic bi nestao u zvezdi ove sezone sto se tice evrolige,videlo se i u mecu upravo protiv zvezde dok je teo imao snage i igrao dobru odbranu
prvo poluvreme topic dao 2 poena
 
Mislim da je tu i Misko svoje prste umesao, da mu je on rekao slusaj sedi, igraj sada ce ovi da napadaju sve trofeje, mozda bi ga i poslusao.
Njemu fale misici, 10-15kg mase i misica. Dzaba sut nema onsnagu da se bije, pa Jokic, Janis, Embid bi ga pojeli i ispljunuli
 
sto se tice partizana ponudjen je ugovor od 2,5 mil evra za godinu dana igracu Milana---Nicola Meliju

sta radi zvala partizanu i kako ih gasi i unistava to je nestvarno :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO:

bice do kraja 12 top igraca za zelimira pa ce andjusic i ekipa juce prozvanih od strane grobara ovde biti svedeni na bas limit minute :ROFLMAO:
 
sto se tice partizana ponudjen je ugovor od 2,5 mil evra za godinu dana igracu Milana---Nicola Meliju

sta radi zvala partizanu i kako ih gasi i unistava to je nestvarno :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO:

bice do kraja 12 top igraca za zelimira pa ce andjusic i ekipa juce prozvanih od strane grobara ovde biti svedeni na bas limit minute :ROFLMAO:
Ma nemoguce, to od ulaznica 🙂
 
Nazad
Vrh