SPORT-Opšta tema

ponavljam to je za sada samo ponuda

meliju istice trogodisnji ugovor u junu sa milanom,po kome zaradjuje oko 2mil evra-nesto manje po sezoni
 

Meni ovo lici na senzacionalisticki naslov, vec neko vreme se raznorazni igraci dovode u Partizan...
ili i dalje niste u stanju da skapirate da je zeljko dosao samo zbog toga da bi osvojio evroligu sa partizanom
jednostavan projekat sa nasim parama

mec sa realom je pokazao da su jaci i da treba pojacanja
i najbitnije od svega da se mec sa realom ne dogodi pre F4 gde se igra jedan mec pa je sve moguce
 
I opet se vraćamo na citat "dzaba vam novci moji sninovci" kad sa njima ne uradite ništa.
Dule mag kako vi nazivate je otišao na F4 sa prosečnim ili ti jednim od jeftinijih timova EL pa opet i njega pljujete...
Ja ovo vidim kao čistu zavid navijaca fmp-a.
 
On je otisao na F4 kada se igrao drugi sistem takmicenja i imao si donekle sanse da uspes nesto i da uradis

Od promene sistema sa malim budzetom koji ima zvezdi svih ovih godina,ucinak je i realan naspram raspolozivog kesa


Upravo je i Makabi primer(tim koji je tada partizan izbacio) od promene sistema takmicenja nije ni prismrdio tituli evrolige
U FK CZ samo dva igrača plaćena 10 mil.
Novcem koji je dobujen ucescem u ligi sampiona kao sampion srbije
 
Petrusev je dobar igrac, u nba je jaka konkurencija. I zajebite vise sa tim glupostima policijska stanica, osudite nasrtaj vaseg crnca divljaka, budite berem jednom posteni i normalni.
 
Mora da su onda vaši bili na toj drugoj strani,da malo pomognu policiji.
Kakve se nebuloze ovde pišu.
Naši su bili među građanima.
 
Nije nego..Ne volim Đilasa ali je ovde isti rukopis
Svi su povezani i sve se zna
Ne zna se ko je gori od Navijača Zvezde ili Partizana ...svi su se prodali i sarađuju sa državom i veleizdajnikom sa kojima upravlja Engleska obaveštajna služba ...
Selo gori a baba se češlja
 
Što znači da je sve ovo sa protestima velika farsa ili loše odigrana predstava.Videćemo epilog ali verujem da ga neće biti Pre NG,da bi se posle NG slegla prašina ili podigla zavesa da nam se predstavi glumačka ekipa.
 
Nazad
Vrh