SPORT-Opšta tema

Najskuplji tim Zvezde ne može da pobedi najslabiji tim Partizana.Šta vam to govori.
Koliko ja vidim teraće sudija dok Zvezda ne izjednači... A što se tiče najskupljeg tima pa ovo su sve promašaji decenije a skupo plaćeni doduše ni Zvezda ni Čartizan se nisu proslavili u zadnjih deset godina sa transferima

Poslato sa RMO-NX1 pomoću Tapatoka
 
Победа Партизана на крају, суђење коректно, без примедби.
Ко је бољи није ни важно, важан је резултат.
А није Партизан био слабији од Звезде.
На крају само мали Мијатовић је показао да има ону ствар.
Катаји се испромашивао али није ни играо целу полусезону.
Драговић константно добар.
Сви остали довиђења...
Први тренер па остали...
 
I opet se vraćamo na citat maga Duška. "Dzaba vam novci moji sniovci". :D

Svaka cast igracima Partizana uspeli su,bili su totalni autsajderi. Igra nam je katastrofa pogotovo nakon izlaska Natka... Ali bitna je pobeda.
 
I opet se vraćamo na citat maga Duška. "Dzaba vam novci moji sniovci". :D

Svaka cast igracima Partizana uspeli su,bili su totalni autsajderi. Igra nam je katastrofa pogotovo nakon izlaska Natka... Ali bitna je pobeda.
Ma da vi jadni bez para u kk i fk pola ekipe vam crno. Svi igraju iz ljubavi prema
" instituciji" 🤣🤣🤣🤣 bolje cuti.
 
Reci mi samo koliko kosta vas napadac i koliko treba igraca Partizana za njega jednog? Prestani da kukas jer su "Najskuplji opet razocarali".

I pratite sada medije i izjave madija... pisace se vise o porazu Zvezde nego o pobedi Partizana.
 
Sta kaze zokijev izvestaj.

Lepo sam vam reko da su vasi tupsoni gori od ovih nasih tupsona.

Neki su prognozirali da gubimo sa 4-5 razlike.
 
a Duljaj kao da ce da place
dogovor bio X i nije ispostovao :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO:
bice peglanja :ROFLMAO:

ono sto je sigurno da je bahar bivsi trener zvezde
mislio sam da ce resiti to i sa neresenim ali ovo im je sigurica za otkaz
 
Reci mi samo koliko kosta vas napadac i koliko treba igraca Partizana za njega jednog? Prestani da kukas jer su "Najskuplji opet razocarali".

I pratite sada medije i izjave madija... pisace se vise o porazu Zvezde nego o pobedi Partizana.
Kao malo dete si... ne vredi raspravljati.
Ne vidis neke stvari realne, i previse si zaslepljen mrznjom prema svemu crveno belom...
 
Kao malo dete si... ne vredi raspravljati.
Ne vidis neke stvari realne, i previse si zaslepljen mrznjom prema svemu crveno belom...
Ni jednu ruznu rec nisam napisao niti bilo kakav govor mrznje. Izneo sam ti samo cinjenice od kojih begas.

Nikad gora igra Partizana dobili smo poklon penal Rodica i Saldanja je iskoristio jedinu pravu sansu koju je imao. Nikolic je mogao staviti tacku na derbi ali dobro... Najskuplji su se mnogo vise ispromasivali. A ono dete sto je igralo napadaca veliki talenat i buduci golgeter.
 
Nazad
Vrh