SPORT-Opšta tema

Sa ovom zadnjom rečenicom se slažem.Napisao si: Bolje da ne igramo nego da se brukamo što proizilazi da si nečiji navijač.Meni ne treba objašnjenje.Mene je Vuk naučio da čitam kako je napisano.
Ja sam to Zoki napisao a on se samo sa pametnom izjavom slozio 😊
Ja sam to zbog zdravlja napisao . Jer ste ocekivali lagan prolaz grupe a gledanje onakvog fudbala uz velika ocekivanja , nije dobro . Partizan je bar pre ispao pa se narod manje sekirao 🤗
 
Ja sam to Zoki napisao a on se samo sa pametnom izjavom slozio 😊
Ja sam to zbog zdravlja napisao . Jer ste ocekivali lagan prolaz grupe a gledanje onakvog fudbala uz velika ocekivanja , nije dobro . Partizan je bar pre ispao pa se narod manje sekirao 🤗
Znam.Izgleda po tome da počinju partizanovci napuštati svoj klub.
Ne znam ko je iole normalan očekivao neki uspeh sem plasmana u LE ali malo nam je sreća okrenula leđa.Na žalost Partizan neće učestvovati skoro u LŠ jer je za njih Jang Bojs Mančester siti a sa MS bi bio uspeh sve ispod 10 komada a od Lajpciga ispod 5.Prvo treba da se savladaju ovi sa dna naše tabele i ovi što ih mlate ba svom terenu.Ako ne dobije derbi,Duljaj ima da počupa kosu.Njega mi je stvarno žao.Ja bih lično voleo jer bi Bahar dobio šut kartu sa sve pojačanjima (Kraso,Olanjinka,Šerif posebno)
 
Рекао бих да је овај реми(=пораз) Патризана одличан поклон навијачима Звезде, поготово на дан пре избора.
Ко не верује у овакве случајности нека и даље не верује...
 
Vi ste se obrukali ali u 2 ranga nižoj evropskoj ligi od nepoznatih klubova.Kratko pamćenje.
Ta ekipa koja nas je izbacila je pobedila fenra 6-1 i ludogorets 7-1. Nije nikako ekipa za potcenivanje.

Nego pazi da ti miljenica neispusti namestenu titiulu kao kada vas je Marko Nikolic zajebo u zadnjem kolu.
 
Opet nameštena titula.I vi ste u tome juče učestvovali:haha:
Zar ne vidiš da nema potrebe za nameštanjem kad vas ne dobija samo onaj što neće.
 
Ta ekipa koja nas je izbacila je pobedila fenra 6-1 i ludogorets 7-1. Nije nikako ekipa za potcenivanje.

Nego pazi da ti miljenica neispusti namestenu titiulu kao kada vas je Marko Nikolic zajebo u zadnjem kolu.
Oba ta kluba koja si naveo nisu jesenji sampioni u svojim ligama,toliko o kvalitetu tih timova

Cuveni trener Deki Stankovic uspeo posle 5 godina da Ferencvaros ne osvoji jesenju titulu,majstor od trenera...5 godina Ferencvaros osvaja prevenstvo,svaka mu cast ako uspe da ujebe klub u prvoj godini kako im trener

Za ludog ne znam podatak ali sve u svemu drugi je na tabeli u Bug. ligi
 
da da vi pratite samo SNS KK Partizan KK OFFY Basket

ona budala tadic pozove maga Dula za izbore i jos bude nosilac liste i toliko opozicionih partizanovaca u srbiji da ovi ne predju ni cenzus

tragikomedija

ako se ne osvoji evroliga ove godine bice to najgrdze potrosene pare bata andreja u eri ming dinastije
 
Nazad
Vrh