SPORT-Opšta tema

Pa Ledej nije sam pao nego se rvali, vidim pišu za onaj čelendž faul u napadu kao bio Dožerov napad, ja bih rekao da je ono faul od odbrane.
Na konferenciji je na pitanje zašto nije fauliran James Željko nešto cuc muc, u eri Duška Vujoševića igrač je morao da pravi faul, lopta ide igraču koji obožava takve završnice

Dođe si sve na svoje, mi protiv Olimpijakosa ako se sećam smo bili optećeni na kraju, opet tome služi domaći teren
Sudije su baš bile loše sinoć, jbga u toliko utakmica je nemoguće naći dobre sudije.

Sent from my M2012K11AG using Tapatalk
 
Opet sudije rešavaju utakmicu,Na 49 sekundi do kraja ne gledaju do kraja kako je Panter izbacio loptu.Da na sam kraj nisu smeli da sviraju lakat Ledeja.tj. nesportski faul.Čak šta više nisu smeli ništa da sviraju iako je bilo rvanja.Imali ste pobedu u regularnom delu.Ovo baca senku na pobedu za razliku protiv PAO gde ste zasluženo dobili produžetak.
Lepo se vidi koliko pojma nemas.

Prvo bilo je gresaka na obe strane. Treca licna brazilicu i Smajlagicu su smesne.

Lakat Ledeja je bio u padu, pre toga je bio faul za Ledeja drzao ga je igrac monaka.
Trebali su tehnicu da sude u tom trenutku zbog njihovog igraca koji je ometao da se lopta ubaci u igru.To su sudije gledale na snimku a ne faul.
 
E pa oni su uvek gledali gde ne treba.A Ledej je prvo Lojda povlačio pa onda ovaj njega i onda sledi lakat. I nije ga slučajno laktom odalamio jer on to uvek radi smišljeno.A Panter kad je tresnuo loptu posle lične-nema tehničke.Ako ne veruješ meni veruj svojim očima.
 
Zasluženo smo izgubili.Najmanje 10 puta smo promašivali za priključke.Sudije nisu uticale na poraz.Dok ne uđu u formu Nejpir i Rokas nek nam je Bog u pomoći.
 
Litvanac ima zadatak da proturi loptu kroz obruč tačka.
Igra on odbranu ali napad loše.
Zašto Bolomboj šutira umesto Nedovoća, Nejpora ili Teodosića

Sent from my M2012K11AG using Tapatalk
 
Opet podjebavate, zabite nos u vas kk kamerun i fk patlidzan i cutite, ne provocirajte. Jedva cekate da izgubimo a ovamo kao navijamo kad igraju "nasi", ne prodavajte tu foru vise glupa je....
 
Miksan nije izuzetak jer su mu FMP i Čović stalno u glavi..Ali ni partizanu neće cvetati ruže.Sreća hoće da okrene leđa.
 
Zvezda nastavila sa lošim rezultatom i igrom.
Otpustili su trenera koji je preporodio posrnulu Baskoniju i vaskrsao ih a skor mu je 7/7 .Covek ne samo sto je vratio Baskijce iz mrtvih vec ih je bacio u krug glavnih pretedenata za titulu prvaka Spanije a ko ga je otpustio u Zvezdi tj KO JE TAJ KOJI NIJE MOGAO DA PROCITA IZMEDJU REDOVA I DA NAPRAVI JASNU VIZIJU ZA BUDUCNOST TJ ZA TOP 8 to verovatno zna clan PEXSAP ali ne voli da prica o tome .A i kako prepoznati vrhunskog trenera kada je clan LULE28 ladno izjavio da ZOC i nije neki trener vec je sve sto je osvojio splet srecnih ili nesrecnih okolnosti i da nije sve kao sto izgleda vec je istina sasvim drugacija od realnosti .I sada odkako je Zeljko dosao ne zna se vise da li Zvezdine uprave pazare vise u fudbalu ili u kosarci sopingholija je zavladala i non stop se sopinguje do besvesti ali nekih vecih rezultata nema .Zasto je to tako jos uvek odgovora nema a kada i dali ce neko uskoro ispostaviti racun videcemo 🤔
 
Poslednja izmena:
Opet podjebavate, zabite nos u vas kk kamerun i fk patlidzan i cutite, ne provocirajte. Jedva cekate da izgubimo a ovamo kao navijamo kad igraju "nasi", ne prodavajte tu foru vise glupa je....
Ja sam proletos navijao za Zvezdu u mecu protiv Fenerbahcea sto za Partizana tako nikada nisam navijao i kladio sam se na pobedu Zvezde jer je jedino ta pobeda montirala da Partizan igra u final fouru sa Monakom i bio sam svedok gde je strastveni navijac Zvezde navijao za Fener samo da mi ne bi isli na Monako to sam bio zivi svedok zanemeo sam dokle to moze da ide .Pola kafe bara je bilo zbunjeno nisu mogli nista da skapiraju o cemu se radi. .Medjutim odgovorno tvrdim da Covic dosta doprinosi na sirenju mrznje kod naivnih i ubrizgava im dnevnu dozu toksina a i na ovom forumu je primetno cesto procitati MI ,ONI ,OVI ,NAS ,VAS pa opet ONI ,MI ,MI ONI a kada se bolje pogleda o kakvoj eventualnoj mrznji moze da se govori iz Partizanovog tabora kada mi godinama dovodimo igrace iz Zvezde i ti igraci su tako docekani u nasoj sredini da je to bajkovito .Ja bih i sada doveo neke igrace Zvezde u Partizan i oberucke ih prihvatio a sto se fudbala tice tu bih cak NEKE IGRACE KOJE STE BRUTALNO ODSTRANILI IZ EKIPE BEZ IMALO POSTOVANJA TVRDIM DA BI TI ISTI IGRACI BILI MNOGO BOLJE DOCEKANI U PARTIZANU NEGO U ZVEZDI .Mi smo bili prepoznatljivi kao klub sa dusom i svi nesvrstani su uvek navijali za Partizan jedino sto je ovaj dusevni bolesnik koga mnogi MEDJU ZVEZDINIM PODRZAVAJU i kuju u zvezde radio godinama na destabilizaciji celog SD Partizan i nazalost to mu je poslo za rukom
.Njegovo opako delovanje je ostavilo trajne opekotine sa nesagledivim posledicama a ruinirao je i SD CZ jer ne vidim osim kupovine vremena STA JE ON TO KONKRETNO URADIO OSIM PLJACKE U SD CZ i totalne destabilizacije kluba .Tako da problem loseg starta u fudbalu i kosarci nemoj da trazis u simpatizerima Partizana jer veruj mi oni nemaju nikakve veze sa ovim sto vam se dogadja .A EVENTUALNI ODGOVOR POTRAZI SAM SAMO MALO AKTIVIRAJ LOGIKU ILI TO ILI ZAPRATI MOJE POSTOVE I DOBICES SVE NA DLANU ::vino::
 
Miksan nije izuzetak jer su mu FMP i Čović stalno u glavi..Ali ni partizanu neće cvetati ruže.Sreća hoće da okrene leđa.
Partizanu ne cvetaju ruze od kako je ovaj psihopata dosao na vlast i legalizovao kriminal tako da ne razumem sta ovo znaci ALI NI PARTIZANU NECE CVETATI RUZE :sta:⁉️ Pogledaj kakve mega uspehe Zvezda pravi od kako je Alek zajahao .MOZETE KAO KLUB DA BUDETE PONOSNI NA USPEHE KOJE BELEZITE IZ GODINE U GODINU :veseljak:::sta:

.Sada se susrecemo sa necim drugim a to je da osim novca mora da bude obezbedjen i strucan kadar da bi se krenulo sa mrtve tacke a nisam siguran da su Terze ,Kokeze i Covici ljudi sa vizijom i sa jasnom strategijom a nije ni vrhovni parizer covek za velika dela .Za razliku od fudbala gde je napravljen masakr sa fudbalskim klubom Zvezda u kosarci ovaj klub ima materijala da napravi nesto konkretno samo fale strucnjaci sa odresenim rukama i rezultati bi dosli medjutim dok je Covic odresenih ruku biti nece i to treba tako da se prihvati kao cinjenicno stanje to je ta NAPREDNA AKADEMIJA ::lose:: LEPI MICA I MEGATREND (n)
 
Ja sam proletos navijao za Zvezdu u mecu protiv Fenerbahcea sto za Partizana tako nikada nisam navijao i kladio sam se na pobedu Zvezde jer je jedino ta pobeda montirala da Partizan igra u final fouru sa Monakom i bio sam svedok gde je strastveni navijac Zvezde navijao za Fener samo da mi ne bi isli na Monako to sam bio zivi svedok zanemeo sam dokle to moze da ide .Pola kafe bara je bilo zbunjeno nisu mogli nista da skapiraju o cemu se radi. .Medjutim odgovorno tvrdim da Covic dosta doprinosi na sirenju mrznje kod naivnih i ubrizgava im dnevnu dozu toksina a i na ovom forumu je primetno cesto procitati MI ,ONI ,OVI ,NAS ,VAS pa opet ONI ,MI ,MI ONI a kada se bolje pogleda o kakvoj eventualnoj mrznji moze da se govori iz Partizanovog tabora kada mi godinama dovodimo igrace iz Zvezde i ti igraci su tako docekani u nasoj sredini da je to bajkovito .Ja bih i sada doveo neke igrace Zvezde u Partizan i oberucke ih prihvatio a sto se fudbala tice tu bih cak NEKE IGRACE KOJE STE BRUTALNO ODSTRANILI IZ EKIPE BEZ IMALO POSTOVANJA TVRDIM DA BI TI ISTI IGRACI BILI MNOGO BOLJE DOCEKANI U PARTIZANU NEGO U ZVEZDI .Mi smo bili prepoznatljivi kao klub sa dusom i svi nesvrstani su uvek navijali za Partizan jedino sto je ovaj dusevni bolesnik koga mnogi MEDJU ZVEZDINIM PODRZAVAJU i kuju u zvezde radio godinama na destabilizaciji celog SD Partizan i nazalost to mu je poslo za rukom
.Njegovo opako delovanje je ostavilo trajne opekotine sa nesagledivim posledicama a ruinirao je i SD CZ jer ne vidim osim kupovine vremena STA JE ON TO KONKRETNO URADIO OSIM PLJACKE U SD CZ i totalne destabilizacije kluba .Tako da problem loseg starta u fudbalu i kosarci nemoj da trazis u simpatizerima Partizana jer veruj mi oni nemaju nikakve veze sa ovim sto vam se dogadja .A EVENTUALNI ODGOVOR POTRAZI SAM SAMO MALO AKTIVIRAJ LOGIKU ILI TO ILI ZAPRATI MOJE POSTOVE I DOBICES SVE NA DLANU ::vino::
Ma daj ne filozofiraj, likujete na svaki poraz zvezde u kosarci a ovamo kao sirite bratstvo jedinstvo. Nemoj vise molim te. Kakav klub sa dusom sta pricas ti, haluciniras. Dok ste na drzavne jasle, kao i zvezda, nema tu nikakve duse, samo politika i pare iz budzeta.
 
Partizanu ne cvetaju ruze od kako je ovaj psihopata dosao na vlast i legalizovao kriminal tako da ne razumem sta ovo znaci ALI NI PARTIZANU NECE CVETATI RUZE :sta:⁉️ Pogledaj kakve mega uspehe Zvezda pravi od kako je Alek zajahao .MOZETE KAO KLUB DA BUDETE PONOSNI NA USPEHE KOJE BELEZITE IZ GODINE U GODINU :veseljak:::sta:

.Sada se susrecemo sa necim drugim a to je da osim novca mora da bude obezbedjen i strucan kadar da bi se krenulo sa mrtve tacke a nisam siguran da su Terze ,Kokeze i Covici ljudi sa vizijom i sa jasnom strategijom a nije ni vrhovni parizer covek za velika dela .Za razliku od fudbala gde je napravljen masakr sa fudbalskim klubom Zvezda u kosarci ovaj klub ima materijala da napravi nesto konkretno samo fale strucnjaci sa odresenim rukama i rezultati bi dosli medjutim dok je Covic odresenih ruku biti nece i to treba tako da se prihvati kao cinjenicno stanje to je ta NAPREDNA AKADEMIJA ::lose:: LEPI MICA I MEGATREND (n)
I vas ostoja limar je sa iste akademije. Ali da zaboravio sam on je avangarda, zato sto je kod vas. Tu vam sns valja. Jako si licemeran i dvolican u svojim komentarima.
 
Nazad
Vrh