SPORT-Opšta tema

Nemoj u množini, kad igrate Evroligu navijam za Zvezdu iako Čovića nepodnosim.


Sent from my M2012K11AG using Tapatalk
Kolega.Nabio sam dosta godina da bih ovo mogao da progutam.Navijate za Zvezdu u slučaju da vam od te utakmice nešto zavisi ili ako ste se kladili za Zvezdu kao naš kolega Mornar.
Puna su vam usta Partizana i Rumenoglua koji je zaštićen od sudija kao beli medved inače bi svaku drugu utakmicu presedeo u gledalištu.Ove godine nećete dostići ono što ste prošle godine dostigli.Zapamtite ovaj datum,zapišite u neki rokovnik.
 
Kolega i jedni i drugi su trenutno bez igre ali vi je teško možete i popraviti dok kod Partizana ima dosta prostora za to.
 
A u Zvezdi nema prostora.Samo da su Rokas,Nejpir,Teodosić,Nedović ubacili samo po jednu od toliko promašaja i izgubljenih lopti.Samu sebe je pobedila.Videćemo kako će proći sa Duletom i famoznom Baskonijom.I nas je digao iz pepela ali posle smo propadali i na kraju nismo se domogli top-8 jer nas je kasno probudio.Budite srećni dok imate zdrave igrače a ne ko mi i prošle i ove godine.Onda ću vas videti kao i najtrofejnijeg trenera.Mi smo sinoć igrali i protiv ekipe koju je sve sralo u prvom poluvremenu pa su pogađali i sa poda.Još su se dobro i vratili.
 
Ne svidja mi se ova igra sa teodosicem na parketu, spor je, nema sut, o odbrani da ne pricam igrac manje, jako slabo trci.
Nije to ni senka onog igraca sto je bio, nedovic za njega klasa...
 
Analize i samo analize,i ako moze samo tudje.Nije fer otkacili dva agenta jer nisu dali igrace za novac koji ste vi odredili jer mozes misliti dolaze kod najtrofejnijeg trenera evrope.Drugo trener izjavljuje da imaju potrebe za jednim plejom ali potrosena su sredstva,ali nebrinite snaci cemo se.Time se ne bavite jer to je tabu.Sto se kriminala tice batalite to o tome ste poznati imate specijalne prostorije odakle se bolje prate desavanja na terenu.Cestitam FK na velikoj borbi i uzastopnim pobedama koji vi ne cenite i proglasili ih pokojnicima,nije fer prema toj deci koja se bore svako u granicama svojih mogucnosti.Ne pisete ni o tome da vam mladi igrac ode bez obestecenja i gle u Milan bas,bas bez ikakvih obaveza prema vama.Pisite malo nesto interesantno iz vaseg dvorista,gledate samo u nase jer samo tamo je sve prljavo
 
Ja sam proletos navijao za Zvezdu u mecu protiv Fenerbahcea sto za Partizana tako nikada nisam navijao i kladio sam se na pobedu Zvezde jer je jedino ta pobeda montirala da Partizan igra u final fouru sa Monakom i bio sam svedok gde je strastveni navijac Zvezde navijao za Fener samo da mi ne bi isli na Monako to sam bio zivi svedok zanemeo sam dokle to moze da ide .Pola kafe bara je bilo zbunjeno nisu mogli nista da skapiraju o cemu se radi. .Medjutim odgovorno tvrdim da Covic dosta doprinosi na sirenju mrznje kod naivnih i ubrizgava im dnevnu dozu toksina a i na ovom forumu je primetno cesto procitati MI ,ONI ,OVI ,NAS ,VAS pa opet ONI ,MI ,MI ONI a kada se bolje pogleda o kakvoj eventualnoj mrznji moze da se govori iz Partizanovog tabora kada mi godinama dovodimo igrace iz Zvezde i ti igraci su tako docekani u nasoj sredini da je to bajkovito .Ja bih i sada doveo neke igrace Zvezde u Partizan i oberucke ih prihvatio a sto se fudbala tice tu bih cak NEKE IGRACE KOJE STE BRUTALNO ODSTRANILI IZ EKIPE BEZ IMALO POSTOVANJA TVRDIM DA BI TI ISTI IGRACI BILI MNOGO BOLJE DOCEKANI U PARTIZANU NEGO U ZVEZDI .Mi smo bili prepoznatljivi kao klub sa dusom i svi nesvrstani su uvek navijali za Partizan jedino sto je ovaj dusevni bolesnik koga mnogi MEDJU ZVEZDINIM PODRZAVAJU i kuju u zvezde radio godinama na destabilizaciji celog SD Partizan i nazalost to mu je poslo za rukom
.Njegovo opako delovanje je ostavilo trajne opekotine sa nesagledivim posledicama a ruinirao je i SD CZ jer ne vidim osim kupovine vremena STA JE ON TO KONKRETNO URADIO OSIM PLJACKE U SD CZ i totalne destabilizacije kluba .Tako da problem loseg starta u fudbalu i kosarci nemoj da trazis u simpatizerima Partizana jer veruj mi oni nemaju nikakve veze sa ovim sto vam se dogadja .A EVENTUALNI ODGOVOR POTRAZI SAM SAMO MALO AKTIVIRAJ LOGIKU ILI TO ILI ZAPRATI MOJE POSTOVE I DOBICES SVE NA DLANU ::vino::
Ovo boldovano je sustina, ovu cinjenicu prihvataju objektivni Zvezdasi.
Da se neponavljam ima po netu lako je naci sta se desavalo sve u poslednjih 15 godina a pogotovo od kada je psiho zaseo.
Ona draz derbija u svim spportovima je unistena jer se samo siri mrzna, za to nije Covic kriv vec psiho. Covic je za kosarku kriv i njega treba odstraniti i zabraniti mu delovanje u tom i bilo kom drugom sportu.
Ta mrznja prema Partizanu se vidi i u tome sto je u VK Zvezda upumpana lova pokupovano sve stov redi postadose sampioni Evrope raspade se klub a posto su ugasili VK Partizan nema vise ni uspeha reprezentacije, jedine u novijoj istoriji koja je donela zlato sa Olimpijade.
Mogu do sutra da diskutujem sa objektivnim ljudima, sve lepo uz casicu uz linkove ka clancima jer internet pamti za razliku od Srbina.
Vecina vas ovde najverovatnije ne zna ko je Anja Spasojevic, kada je igrala za Zvezdu, kada je Zvezda igrala Evropu parirala Jedinstvu i igrala se opasna odbojka. Tu istu Zvezdu sam sa pokojnim dedom gledao, u Evro takmicenjima smo sve gledali i navijali za njih, u domacem sampionatu nikada.
Tako sam vaspitan, isto ne mogu da shvatim ljude koji navijaju protiv Novaka ili Jokica trenutno nase najbolje ambasadore i Srbe.
Neka veruje ko u sta hoce, nekom su Covic i Vucic legende, nekom Zeljko Obradovic, Kicanovic itd.
 
Opet podjebavate, zabite nos u vas kk kamerun i fk patlidzan i cutite, ne provocirajte. Jedva cekate da izgubimo a ovamo kao navijamo kad igraju "nasi", ne prodavajte tu foru vise glupa je....
Svakom po zasluzi. Neko je imao tesko vece sinoc.

Pa ono sinoc i nije igrala zvezda nego klub malog komuniste. Onaj sto izjavi da je bolje casno izgubiti nego necasno pobediti, mislieci na nasu pobedu protiv Monaka. Koji se samo bavi nama, nasim porezima... Tako skrece paznju na stanje u njegovom klubu.

Bacio pogled pred kraj provog poluvremena oni jadni pojma nemaju. Pogledam posle rezlutat oni odvalili Valnesiju u trecoj, pogledam rezlutat na min pre kraja nereseno. Ajd reko da pogledam mozda pobede i olakasaju nam put za top8, Teodosic se napalio i omasi i tablu i obruc.


Nedovic je ribica kada se utakmica lomi, uvek se krije.Teodosic ovako spor i lenj moze da mu drzi casove kosrake.

Kolega.Nabio sam dosta godina da bih ovo mogao da progutam.Navijate za Zvezdu u slučaju da vam od te utakmice nešto zavisi ili ako ste se kladili za Zvezdu kao naš kolega Mornar.
Puna su vam usta Partizana i Rumenoglua koji je zaštićen od sudija kao beli medved inače bi svaku drugu utakmicu presedeo u gledalištu.Ove godine nećete dostići ono što ste prošle godine dostigli.Zapamtite ovaj datum,zapišite u neki rokovnik.
Nemoj da se stresiras, Partizan ce biti uvek jak u kosarci. I uvek ce vrebati da ode na zavrsnicu. Mozda ne svake godine, bice tu pauza i po nekoliko godina najvise zbog para. Ali neka odu jednom u 7-8 godina na zavrsinicu ja cu biti zadovoljan.

Mislim da ce ovaj sa filingom da vas odvali 25 razlike.
 
Ovo boldovano je sustina, ovu cinjenicu prihvataju objektivni Zvezdasi.
Da se neponavljam ima po netu lako je naci sta se desavalo sve u poslednjih 15 godina a pogotovo od kada je psiho zaseo.
Ona draz derbija u svim spportovima je unistena jer se samo siri mrzna, za to nije Covic kriv vec psiho. Covic je za kosarku kriv i njega treba odstraniti i zabraniti mu delovanje u tom i bilo kom drugom sportu.
Ta mrznja prema Partizanu se vidi i u tome sto je u VK Zvezda upumpana lova pokupovano sve stov redi postadose sampioni Evrope raspade se klub a posto su ugasili VK Partizan nema vise ni uspeha reprezentacije, jedine u novijoj istoriji koja je donela zlato sa Olimpijade.
Mogu do sutra da diskutujem sa objektivnim ljudima, sve lepo uz casicu uz linkove ka clancima jer internet pamti za razliku od Srbina.
Vecina vas ovde najverovatnije ne zna ko je Anja Spasojevic, kada je igrala za Zvezdu, kada je Zvezda igrala Evropu parirala Jedinstvu i igrala se opasna odbojka. Tu istu Zvezdu sam sa pokojnim dedom gledao, u Evro takmicenjima smo sve gledali i navijali za njih, u domacem sampionatu nikada.
Tako sam vaspitan, isto ne mogu da shvatim ljude koji navijaju protiv Novaka ili Jokica trenutno nase najbolje ambasadore i Srbe.
Neka veruje ko u sta hoce, nekom su Covic i Vucic legende, nekom Zeljko Obradovic, Kicanovic itd.
Nijedan pravi navijac zvezde nepodrzava ovaj kk mutant, ni Covica, niti ide na njihove utakmice. Dok Covic nije poceo mutiti po kosarci uvek je bilo gostujucih navijaca. Covek je splektaros, sto je najcrenje neki navijaci mu veruju u njegovim prevarama, njihovim medijima i podrzavaju ga.

Nekada se derbi igrao u pioniru i bilo je pola hale domaci, pola gostujuci navijaci. To je bio derbi.
 
Mene strah ako se igra kup u Nisu i zadesi se derbi da odvedem cerkicu. Pocela da se zanima tj. bitno joj da radimo nesto zajedno i uziva kada gledamo utakmice. Voleo bih da je odvedem da vidi jer bi bila odusevljena.
Medjutim, pre korone sam bio na nekoliko derbija i ono uopste nije prijatno, debili iz beograda donesu pune torbe sa rekvizitima gde je i pirotehnika prisutna i onda upotrebljavaju u halu koja nema dobru ventilaziju.
 
Svakom po zasluzi. Neko je imao tesko vece sinoc.

Pa ono sinoc i nije igrala zvezda nego klub malog komuniste. Onaj sto izjavi da je bolje casno izgubiti nego necasno pobediti, mislieci na nasu pobedu protiv Monaka. Koji se samo bavi nama, nasim porezima... Tako skrece paznju na stanje u njegovom klubu.

Bacio pogled pred kraj provog poluvremena oni jadni pojma nemaju. Pogledam posle rezlutat oni odvalili Valnesiju u trecoj, pogledam rezlutat na min pre kraja nereseno. Ajd reko da pogledam mozda pobede i olakasaju nam put za top8, Teodosic se napalio i omasi i tablu i obruc.


Nedovic je ribica kada se utakmica lomi, uvek se krije.Teodosic ovako spor i lenj moze da mu drzi casove kosrake.


Nemoj da se stresiras, Partizan ce biti uvek jak u kosarci. I uvek ce vrebati da ode na zavrsnicu. Mozda ne svake godine, bice tu pauza i po nekoliko godina najvise zbog para. Ali neka odu jednom u 7-8 godina na zavrsinicu ja cu biti zadovoljan.

Mislim da ce ovaj sa filingom da vas odvali 25 razlike.
Bice para za vas nacice vam vas sns ostoja limar...
 
Sinoc uz navijanje koje je bilo velicanstveno razbijeno par hiljada stolica i velicanstveno bodrenje Sase Obradovica a da on nije vas ali ne znam za stolice cije su one.Jel ostalo od onih para od donacija?
 
Uh da ste osvojili evroligu pa i da kao imate neki uspeh a mi ne. Ovako slaba vam vajda od par pirovih pobeda u areni.
I ne zaboravite da zvezda igra i u kosarci i u fudbalu dva najjaca takmicenja u evropi, nisam zadovoljan rezultatima ali igra.
Kad smo imali ovoliko predstvanika u evropskim takmicenjima fudbal i kosarka u poslednjih 30 godina?
 
Uh da ste osvojili evroligu pa i da kao imate neki uspeh a mi ne. Ovako slaba vam vajda od par pirovih pobeda u areni.
I ne zaboravite da zvezda igra i u kosarci i u fudbalu dva najjaca takmicenja u evropi, nisam zadovoljan rezultatima ali igra.
Kad smo imali ovoliko predstvanika u evropskim takmicenjima fudbal i kosarka u poslednjih 30 godina?
To vecina ne razume, ono sto se salje iz Arene nema nijedan grad u Evropi, mi onda palmudimo i samo sirimo bratsku mrznju...
 
Ne svidja mi se ova igra sa teodosicem na parketu, spor je, nema sut, o odbrani da ne pricam igrac manje, jako slabo trci.
Nije to ni senka onog igraca sto je bio, nedovic za njega klasa...
Moguce je da ne trenira dovoljno a kod Duska Ivanovica su treninzi kao u legiji stranaca .Medjutim ono sto je posebno interesantno od ovih 7 vezanih pobeda Duska u Baskoniji 5 je dobijeno sa pola kosa u zadnjem napadu sto govori da ovaj iskusni Crnogorski strucnjak zna znanje ali da nije dobio adekvatnu podrsku ili je neko pomislio da lose utice na ekipu svojim treninzima i prevelikim ocekivanjima od igraca .
Kako god bilo Dusko nije trebalo da ode napravljena je velika greska nadamo se samo da ta greska ne poremeti celu sezonu i zacrtano jer ovaj tim ima veliki potencijal u to nema sumnje
 
Sinoc uz navijanje koje je bilo velicanstveno razbijeno par hiljada stolica i velicanstveno bodrenje Sase Obradovica a da on nije vas ali ne znam za stolice cije su one.Jel ostalo od onih para od donacija?
Smenili ste Sasu Obradovica a on je vase dete a covek se dokazao u Evropi mnogo puta i izgleda da je svugde ostavio zapazen trag osim u Zvezdi .Sto se tice navijanja nemoj da shvatis pogresno tesko je kontrolisati 25 000 ljudi i normalno je da na trazenje pregledavanja snimka u kljucnim momentima izleti po neka grupa iz sina ali sve to na kraju i bude po malo simpaticno a video si na kraju utakmice kako su se izgrlili i najsrdacnije ispricali sve sa velikim postovanjem jer drugacije nije moguce
 
Uh da ste osvojili evroligu pa i da kao imate neki uspeh a mi ne. Ovako slaba vam vajda od par pirovih pobeda u areni.
I ne zaboravite da zvezda igra i u kosarci i u fudbalu dva najjaca takmicenja u evropi, nisam zadovoljan rezultatima ali igra.
Kad smo imali ovoliko predstvanika u evropskim takmicenjima fudbal i kosarka u poslednjih 30 godina?
JEL IGRA ILI NE IGRA :sta: ⁉️ citiram NE ZABORAVITE ZVEZDA IGRA U KOSARCI I U FUDBALU DVA NAJACA TAKMICENJA NISAM ZADOVOLJAN ALI IGRA :haha::unsure:
Ovo vec izmacinje kontroli ove izjave me navode da priupitam da nemas visoku temperaturu jer se opet vraca korona pracena vrucicom i malaksaloscu a na kraju i organizam kolabrira .PA NIJE OVO FOLKLOR DA SKAKUCU I PARADIRAJU TJ DA UCESTVUJU KAO NA SLETU ZA DAN MLADOSTI pa kolega budi objektivan i reci dali kod Zeljka igraci daju 200 posto imam osecaj da bi ovako rastimovani dobili i tim iz NBA lige ovakva energija i ovako vracanje iz mrtvih ovo je fascinantno .Nemoj to vazno je ucestvovati i vec je napravljen uspeh izlaskom na Euro scenu jer ta fraza ne sluzi nicemu .Ako Zvezda igra pred punom arenom kao Partizan a igra ima da lete i da grizu a ne da gube od Milana sa 25 razlike :udri: pred 25 000 ljudi I TI ZAKLJUCUJES ISKUSNO NIJE DOBRO ALI IGRA ::pomoc:;kriterijumi pali srozali se da nema gde grdje a za fudbal da ne analiziram taman sam zaboravio sta je bilo sa najskupljim timom u istoriji Srbije :haha:::lose::
 
ocigledno da u zvezdi nije problem bio ivanovic,vec 2 ili 3 igraca koja su losa ili van forme,jer i grk ima iste probleme

trener je dobar onoliko koliko ima dobre igrace

Partizan bio favorit za osvajanje evrokupa pa su pukli u 16 finala

lesor,ledey,avramovic,panter,madar,tristan,trifunovic,yagorac,dangubic,smailagic i na kraju nista
ne osvoje ni radivoj korac
aba ligu takodje
kls ligu ne igraju jer nemaju igrace za roster

i sta se desi
umesto zagorca,dangubica,moora
dovedu se naneli,exum,andjusic
i gle cuda partizan se bori gotovo za titulu evro lige

sada umesto lesora,dodje kaminski jos bolji igrac
obradovic je tu samo da bi osvojio titulu,tristan mu ne igra odbranu i zbog toga ga ne podnosi i dovodi se Caboklo
odlazi exum(vraca se u Nba),odlazi madar dolaze PJ dozier(nba timovi,sakramento,boston,denver) i Ponitka

kostur tima isti Panter,Avramovic,Ledey,Naneli,Smailagic

po meni sad jaci tim

e sad caka je koliko ovaj tim kosta i odakle pare za to,to mnogi ne shvataju ili nece da shvate a na rpime koliko je kostao ovaj

top 16 faze zvezda igrala igracima kao sto su Jovic,Rebic,Guduric,Stimac,dangubic,Tejic,Simonovic,Lazic,Simanic,Mitrovic,Micic i stranci tipa Cirbes,Kvinsi Miler i Kinsi---u timu do kraja decembra igrali jos ekoliko utakmica Gaj Mekel,Sofoklo<Wilijams i Thompson svi po 7do10 utaakmica,neki i manje
gube 3-0 u seriji od CSK-a moskve u kojoj tada igraju Teodosic,Nando de kolo,Voroncevic,Cori Higins,Karl Hines, Krijapa,Fridzon i mniogi jos....naravno te godine CSK osvoji evroligu
 
Problem sto se ocekuju instant rezultati, kosarkaska nacija, upumpana lova, ali to malo morgen, Barselona je dokaz.
Mora bre sistem da postoji, mora struka da se pita.
Oovome imate koliko hocete podkasta da se to prica i to potencira, Jao Mile, Kuzma i Luka, ima Pick and roll s Micom Bericem, gde on a i gosti pricaju o tom sistemu i prevelikim ocekivanjima.
Za Zvezdu steta sto Dejan Radonjic nije duze ostao ili Obradovic.
Za malog Topica, ocigledno mu je tatko snimio sta se desava u Zvezdi i izvuko ga na vreme.

Pa sa kojom ekipom i koliko godina igranja je trebalo Vujosevicu da ode na F4, i njemu je bilo zvizdano i teran iz Partizana.
 
Nazad
Vrh