SPORT-Opšta tema

A ti kao navijaš za Zvezdu protiv stranaca kad igra.
 
Ne znam dal još neko prati Premijer ligu ( ovde baš i nema nekih komentara ) al da se nešto pitam doneo BiH zakon da traje večito ( bez pauze , neprekidno )
Zbog ovoga se voli fudbal . . .
👏
Najace je sto na prste jedne ruke mozes nabrojati engleze koji igraju van svoje lige . Mislim da ih i u Arabiji nema mnogo i nadam se da ce tako i ostati .
 
Najace je sto vecina reprezentativaca igra u Engleskoj i njihova reprezentacija je nigde nema, ranije u eri Bekama, Ovena, Runija duplo golo. Meni je to neobjasnjiv fenomen.
Fudbal sam sveo na minimum, prosto nije mi to to, nekako se meko igra, u eri Ronaldinja, Ronalda, Rivalda, Berkampa, Anria, mladog Zlatana, pa pre toga Zidana, kasnije Mesiija i padavicara Ronalda je na nesto licio fudbal, isuvise love se vrti, mnogo su zasticeni igraci. Secam se nekada Italijanske lige i muskog krljanja tamo, Engleske takodje kada je Vidic igrao na primer. Prosto ne volim instant klubove upumpaj milione pokupuj i aj sad igraj.
Pratim zavrsnicu Lige Sampiona, prvenstvo reprezentacija ispratim uglavnom zavrsnicu.
Engleze sam ranije pratio i po malo Italijane, sada uglavnom se u to vreme odigravanja utakmica gledaju crtaci.
 
Engleska u eri Bekama, Ovena i ostalih nije uslpela zbog njihovih klupskih klanova.

Fudbal gde stvarno prsti i ima zestine je juzna amerika. Sve ostalo je markting odneo i zasticeni igraci ko beli medvedi.Mnogo je pao kvalitet sporta generalno otkako je poceo biznis, sou i ostale gluposti oko igraca.
 
Pretpostavljao sam da je tako da je bilo klanova i da je zbbog toga nedostajao uspeh, nije bilo pravog vodje kao na primer Sirer ranije, verujem da njemu nisu bas smeli mnogo da se kurce
 
Ej moram ovo da napisem . Sve je prstalo dok nisu poceli da nose zastave duginih boja . Najaca prica mi je bila oko Eslija Kola ako ga se secate . Levi bek u Celziju . Bio malo cudan . Stavi fon u znate vec gde , ukljuci ga na vibraciju a onda ga pozove drugar 🤣
 
Ej moram ovo da napisem . Sve je prstalo dok nisu poceli da nose zastave duginih boja . Najaca prica mi je bila oko Eslija Kola ako ga se secate . Levi bek u Celziju . Bio malo cudan . Stavi fon u znate vec gde , ukljuci ga na vibraciju a onda ga pozove drugar
Gde ga se ne sećam, **greška jedna otišo iz Arsenal. Ali mi bio omiljeno levo krilo u Menadžer.
Ček bre stariji bi trebalo da se sećaju ludaka Roj Kina i Halandivog tatka jedan drugom noge lomili.


Sent from my M2012K11AG using Tapatalk
 
Onaj sto je prozivao Kina da folira kada se povredio, pa ga ovaj oduvao posle i okancao mu karijeru.
 
haland upravo zbog ovog detalja nije hteo da predje u junajted


sto se tice engleske,nikad nisu imali dobrog selektora

poslednji pravi selektor tj trener je bio Boby Robson


glen hodl i onaj pre njega bile komedije

pa onda dodje sven goran erikson i ujebe skolsa sa svojom glupom taktikom,ovaj popizdi i zavrsi sa reprezentacijom
a lik imao osim golmana koji je uvek bio hendikep na svakoj poziciji po 2 igraca...jedino golmani Dejvid Siman,David James,Nigel Martin bili nepouzdani

inace tim ludilo

LB Esli Kol
CB Sol Kembl
CB Rio Ferdinand
RB Gary Nevil
CM Skols
CM Gerard
CM Bekam
AM Lampard
F Owen
F Runi


a na klupi cekaju igraci tipa Hargrivs,Wes Brown,Jo Cole,Heski,Kiron Dajer,Dzon Teri,Wejn Bridz,Jermen Defoe itd itd


Doduse kasnije,Fabio Kapelo je imao tu nesrecu da im ne priznaju cist gol u Juznoj Africi na svetskom ako se dobro secam,ko zna sta bi bilo da su tada prosli cini mi se Nemce
 
na pesu u vreme vecine igraca Englska je bila jedna od jacih reprezentacija, ja ih nikad nisam voleo, vise sam preferirao Francusku zbog Anrija i Zidana, ili Brazil ili Argentinu ali ove dve smo cesto namerno zabranjivali
 
argentina je po meni bila ucenjena i skonjena sa svetske scene zbog one "bozje ruke"

mnogo bolji timovi,da ne pricamo o ovom poslednjem koji je osvojio sv. prvenstvo su ispadali bas onako realno glupo....ovo su morali osvojiti(kupljeno) za mesija jednostavno a tim realno ni 30% jacine tipa tima iz 2002 godine naprimer-Zaneti,Almeida,Samuel,Veron,Sorin,Batigol,Crespo,Diego Simeone,Ayala itd itd

pa i 2006 kada su dosle mlade snage Tevez,Mesi,Rikelme,Kambiaso,Maskerano i ostali,pa kad su nas roknuli 6-0 na svetskom

pitaju brazilce te godine ko osvaja prevnstvo? kazu Srbija(i Crna Gora),pitaju zbog cega,pa kazu imaju takav tim da im jedan Dejan Rambo Petkovic nije pozvan na prvenstvo :ROFLMAO:

kakvi sve ludaci treniraju reprezentacije i klubove,ja verujem da ima u selu bar 4-5 coveka koji znaju bolje sastavit ekipu :ROFLMAO:
 
Opet sudije rešavaju utakmicu,Na 49 sekundi do kraja ne gledaju do kraja kako je Panter izbacio loptu.Da na sam kraj nisu smeli da sviraju lakat Ledeja.tj. nesportski faul.Čak šta više nisu smeli ništa da sviraju iako je bilo rvanja.Imali ste pobedu u regularnom delu.Ovo baca senku na pobedu za razliku protiv PAO gde ste zasluženo dobili produžetak.
 
Nazad
Vrh