SPORT-Opšta tema

Smenili ste Sasu Obradovica a on je vase dete a covek se dokazao u Evropi mnogo puta i izgleda da je svugde ostavio zapazen trag osim u Zvezdi .Sto se tice navijanja nemoj da shvatis pogresno tesko je kontrolisati 25 000 ljudi i normalno je da na trazenje pregledavanja snimka u kljucnim momentima izleti po neka grupa iz sina ali sve to na kraju i bude po malo simpaticno a video si na kraju utakmice kako su se izgrlili i najsrdacnije ispricali sve sa velikim postovanjem jer drugacije nije moguce
U pravu si nije trebao biti smenjen ni jedan ni drugi trener ALI sa tim treba mi da se bavimo a ne ti.Imas sijaset primera kod vase kuce a ne pises.Glavno da ste sklonili Vucelu i sve je na svom mestu prvo mesto 13 vezanih bez poraza i to sa najeftinijim timom u istoriji.Jel da ??
 
topic je zagonetka jer ima puno informacija ovih i onih zasto ne igra sada u zvezdi
jedna o tih je da je milenko zabranio da igra,zbog tezis utakmica povreda i to zeli se na nba draft(naravno cak da ce biti drugi pik)

sto se tice barse njima je problem evroliga jer uvek ima jacih timova---gle samo koje timove je upravo zelimir trenirao i sa kojim budzetim tipa panatu i fener,pa je cska uvek bila jaka,olimpijakos se znao umesati i naravno real madrid
prvesntvo spanije je osvojila
kup spanije proslo je bilo neko iznendajnje a pre toga su osvajali 2 godine za redom

pa eto ti primer sto sam naveo za Tristana,zeljku treba instant rezultat i ne moze da ga trpi godinu,dve i zato dovodi uvek jos dodatnog centra sada Cabokla ili gura cak i Ledeya po kos samo da mu ovaj ne igra,smailagic i on se menjaju na 4-5 ponekad....pa tu jos i koprivica
 
Tristan kao da nema zelju kao da ga boli uvo, u fazonu ja cu da gadjam i pogodicu ali me za odbranu zabole, e to Zeljka izbaci iz takta i Aleksine ishitrene reakcije.
Secam se trifunovic prosle sezone nekog je bese cuvao, covek uradi sve po PSu i ovaj prosto uspe preko ruke da ubaci ali se trudi igra odbranu, Tristan gleda igracam Koprivica isto i zato ludi Zeljko.
 
Vidim po ovom postu on ne moze da istrpi greske ovih mladih domacih igraca a za strance tisina.Tu je razlika izmedju proslih klubova i sadasnje ekipa ovde nema neogranicen budzet ipak je ovo nesto drugo
 
Moze da istrpi i trpi, skoro sam negde gledao/slusao podkast gde neko ko poznaje Zeljkov rad kaze dobro je dok Zeljko prica sa igracem, savetuje ga, skrece mu paznju kada prestane to da radi to je to taj je zavrsio kod njega.
Eno Andjusicu je aplaudirao posle promasene trojke gde je Partizan mogao da ode na +11 protiv Monaka.
 
Svakom po zasluzi. Neko je imao tesko vece sinoc.

Pa ono sinoc i nije igrala zvezda nego klub malog komuniste. Onaj sto izjavi da je bolje casno izgubiti nego necasno pobediti, mislieci na nasu pobedu protiv Monaka. Koji se samo bavi nama, nasim porezima... Tako skrece paznju na stanje u njegovom klubu.

Bacio pogled pred kraj provog poluvremena oni jadni pojma nemaju. Pogledam posle rezlutat oni odvalili Valnesiju u trecoj, pogledam rezlutat na min pre kraja nereseno. Ajd reko da pogledam mozda pobede i olakasaju nam put za top8, Teodosic se napalio i omasi i tablu i obruc.


Nedovic je ribica kada se utakmica lomi, uvek se krije.Teodosic ovako spor i lenj moze da mu drzi casove kosrake.


Nemoj da se stresiras, Partizan ce biti uvek jak u kosarci. I uvek ce vrebati da ode na zavrsnicu. Mozda ne svake godine, bice tu pauza i po nekoliko godina najvise zbog para. Ali neka odu jednom u 7-8 godina na zavrsinicu ja cu biti zadovoljan.

Mislim da ce ovaj sa filingom da vas odvali 25 razlike.
Ne zaboravi da Rumenoglu ostaje još ovu sezonu i mnogo polemiše sa sudijama,Od sledeće sezone kada on ode,pokazaće se prava vrednost.
 
Mozda produzi ugovor ?

Pazi ti da ti sizoje ne odleprsa sa vlasti, onda ko zna sta ce biti sa vasim dugovima i muljanjima. Zato potrci sedamestog da zaokruzis sizoja.
 
Moguce je da ne trenira dovoljno a kod Duska Ivanovica su treninzi kao u legiji stranaca .Medjutim ono sto je posebno interesantno od ovih 7 vezanih pobeda Duska u Baskoniji 5 je dobijeno sa pola kosa u zadnjem napadu sto govori da ovaj iskusni Crnogorski strucnjak zna znanje ali da nije dobio adekvatnu podrsku ili je neko pomislio da lose utice na ekipu svojim treninzima i prevelikim ocekivanjima od igraca .
Kako god bilo Dusko nije trebalo da ode napravljena je velika greska nadamo se samo da ta greska ne poremeti celu sezonu i zacrtano jer ovaj tim ima veliki potencijal u to nema sumnje
Isto je to uradio sa Zvezdom pa si video epilog kada ti sreća okrene leđa a to se ove godine dešava Zvezdi.I Partizan je loše startovao pa se podigao ali tako neće biti ove godine.Nema u partizanu hemije kao prošle godine a i sastav je lošiji.
 
Vidim po ovom postu on ne moze da istrpi greske ovih mladih domacih igraca a za strance tisina.Tu je razlika izmedju proslih klubova i sadasnje ekipa ovde nema neogranicen budzet ipak je ovo nesto drugo
na tri igraca uvek ludi prvi je tristan,drugi smailagic,treci aleksa
na andjusic poenakad jer ipak zna zabiti 10p za ono sto je kratko na terenu

al da se dere na ove druge malo morgen

e sad zamisli kad se derao na slukasa naprimer sto je radio u feneru,slukas je sad drugi najplaceniji(sad ima 2.8 milina,razmisli koliko je tada mogao imati) igrac u evro ligi,prvi je larkin,treci panter

i onda slukas,datome,mahmatoglu,nikola meli,boby dixon rekli idi pa se deri nekom drugom,posle ga nisu ni slusali
Ne zaboravi da Rumenoglu ostaje još ovu sezonu i mnogo polemiše sa sudijama,Od sledeće sezone kada on ode,pokazaće se prava vrednost.
takav je plan
zbog toga je i Mirotic trebao doci ali bi onda imao skuplju ekipu od gotovo17klubova u evroligi a kako to onda pravdati u srbiji

da nisu pantera zadrzali dosao bi Mirotic sigurno,ovako su za 2 igraca morali dati skoro 6 miliona evra sto bi bilo previse(cak i vise zbog kompenzacije barsi koja je imala sukob sa mirotom a ovaj se nije hteo odreci love)
 
JEL IGRA ILI NE IGRA :sta: ⁉️ citiram NE ZABORAVITE ZVEZDA IGRA U KOSARCI I U FUDBALU DVA NAJACA TAKMICENJA NISAM ZADOVOLJAN ALI IGRA :haha::unsure:
Ovo vec izmacinje kontroli ove izjave me navode da priupitam da nemas visoku temperaturu jer se opet vraca korona pracena vrucicom i malaksaloscu a na kraju i organizam kolabrira .PA NIJE OVO FOLKLOR DA SKAKUCU I PARADIRAJU TJ DA UCESTVUJU KAO NA SLETU ZA DAN MLADOSTI pa kolega budi objektivan i reci dali kod Zeljka igraci daju 200 posto imam osecaj da bi ovako rastimovani dobili i tim iz NBA lige ovakva energija i ovako vracanje iz mrtvih ovo je fascinantno .Nemoj to vazno je ucestvovati i vec je napravljen uspeh izlaskom na Euro scenu jer ta fraza ne sluzi nicemu .Ako Zvezda igra pred punom arenom kao Partizan a igra ima da lete i da grizu a ne da gube od Milana sa 25 razlike :udri: pred 25 000 ljudi I TI ZAKLJUCUJES ISKUSNO NIJE DOBRO ALI IGRA ::pomoc:;kriterijumi pali srozali se da nema gde grdje a za fudbal da ne analiziram taman sam zaboravio sta je bilo sa najskupljim timom u istoriji Srbije :haha:::lose::
Ne izmisljaj zivota ti. Rekao sam da nisam zadovoljan rezultatima u evropi. Ali sam itekako zadovoljan sto imamo dva predstavnika u kosarci i jednog u fudbalu u najjacim takmicenjima. Imamo u evropi 3 predstavnika u grupi.
Pre samo 10 godina je ovo sto pisem bilo nezamislivo....
 

Mozda zbog ovog ?
moguce
Mozda produzi ugovor ?

Pazi ti da ti sizoje ne odleprsa sa vlasti, onda ko zna sta ce biti sa vasim dugovima i muljanjima. Zato potrci sedamestog da zaokruzis sizoja.
ako zvalavi odleprsa,covic ce se prikljuciti drugima kako to i uvek biva u 30godina njegovog bitisanja na sceni srbije pa i vise

a sta ce ostoja limar ako ovaj odleprsa,ne samo on vec citav upravni odbor u kk partizan u sns-u po nekim glavnim odborima,do prosle sezone kum bate andreja dejan kijanovic bio fiansijsksi direktor kluba.....o cemu vi polemisete

jedino mozda glumac Bogdan Diklic nije u sns-u u upravnom odboru je partizana
 
Од 30 минута имате причу о финансијама у Звезди.
Све ће то наша деца платити...

 
Koliko samo bolova izaziva ova recenica. Najtrofejniji trener u istoriji eurolige! :D

ke ke ke ke ke,popucacete od muke.
 
Од 30 минута имате причу о финансијама у Звезди.
Све ће то наша деца платити...

vrlo dobro pogledati i emsiju ranije u kojoj gostuju Jakaovljevic i Tegletija,a onda ovu Wuxsd sto si ti postavio.....Tegeltija melje li menje kao lik ispred drakstora....ja sam cuo da je ovo,ja sam cuo da je ono i ostale glupe fore.....evo upravo covic demantuje papirima kada je partizan navodno zakasnio da licencira igrace za kls ligu(bili u madridu) :ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:snimak tegeltije na 1:12:30 i covicev demant papirima 49:33
 
Nazad
Vrh