SPORT-Opšta tema

Ajmo ljudi da uzmemo novac . Kada od poljoprivrede ima golog k.rca a daju nam na izvolte . @mornar - sta mislis jel sam u pravu ?
Screenshot-2023-12-01-12-54-53-225-com-android-chrome.jpg
mislim i znam da je sve namešteno kao nikada do sada i te brojke koje su se pojavljivale zadnjih godina su nerealne .Mafija vlada državom a zapad drži ovog poslušnika koji radi dobar posao za njih a los za Srbiju .Opozicija razjedinjena i to je debakl u najavi plus podrška Amerike i zapada zvalavom parizeru i jedino neizvesno u zp Srbija je ko će zadnji da ugasi svetlo

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
 
Taj grk je poznat kao budaletina.Njima i Oly su uvek sudije krive.Nije im to grcka liga.
Zoki pravac za Atinu zagrli se sa ovom budalom i placite zajedno.
 
Nisu budale oni koji su gledali.Rumenoglu je bar 2 tehničke trebao dobiti.Pa on ulazi u teren kao 6 igrač.Ti treba da se zagrliš sa Efesovim turčinom pa i Fenerovim.
 
Ne možeš očekivati da nekoga prozivaš a da ti se to ne vrati.Tebe ja nisam pominjao.Komentarisao sam utakmice.Ne znam šta ti ovaj zadnji post znači a verujem da i ti ne znaš.
 
Ako se osvrnes malo na sve pređašnje postove moje i tvoje ni u jednom mom postu ne možeš da vidiš ni ružnu reč i veliko postovanje prema svakom članu a jedino šta možeš primetiti to je visoka kultura bonton i maniri. Međutim u tvojim postovima se može videti katastrofa a primetna je i velika doza netrpeljivosti verovatno zbog različitih pogleda iako to ni malo ne opravdava tvoje ponašanje.Iz ovih činjenica ti zaključi ko vuče na masu .Ima vas nekoliko ovde na forumu koji imate neke frustracije od ranije i normalno je da niko ne želi da rasplamsava već potrošene i razdrazene mentalne sklopove ali ne možete očekivati ni podršku .Svako iskakanje iz šina je pogubno za forum i osoba koja je iskočila mora da se vrati u kolosek i da nauči da poštuje tudja mišljenja.Pogotovo jer se u ovoj državi sve više zanemaruju mišljenja pravih stručnjaka zato smo i došli dovde gde jesmo.

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
Jesu ti i oni wc wc 🚾🚾🚾🚾🚾🚾 po bontonu maniri jednog gospodina. Blago tebi sa tobom....
 
Šta kažete za grupu imamo li šanse.
Baš gledam Arenu 1 , komentarišu žreb i kažu " BOLjE DA SMO IGRALI BARAZ , MOZDA BI SMO TAKO PALI U GRUPU E "
( Belgija , Rumunija ,Slovačka ) . Po njima u studiju Belgija je u nekoj tranziciji - smeni igrača a ove druge dve nisu na nivou našeg renomea )
Slatko sam se nasmejao ............
PozZz , cekam početak E.prvenstva pa ću biti češće prisutan na ovoj temi
 
Jesu ti i oni wc wc po bontonu maniri jednog gospodina. Blago tebi sa tobom....
pa ne mogu da se stave ljubičice ili orhideje kada Serif briše pod sa našim šampionom ili Makabi iz Haife ako ćemo da budemo realisti i iskreni prema sebi a ako si mislio da ću da proslavljavam pobedu protiv Surdulice sa vatrometom i da se radujem izmišljenom penalu tu onda mora da uleti klonjara jer ništa vernije ne odslikava trenutno stanje u našem fudbalu.Nego daj malo samo pozitive ovo je sportski forum koji služi za razbibrigu a ne za sirenje negativne energije ovde su mnogi navikli na analitičare sa hepy televizije pa se malo zbune na analize pravih fudbalskih Mahera ali sve je to zivot

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
 
Ne možeš očekivati da nekoga prozivaš a da ti se to ne vrati.Tebe ja nisam pominjao.Komentarisao sam utakmice.Ne znam šta ti ovaj zadnji post znači a verujem da i ti ne znaš.
Znas ti dobro.

Mora da nas 2 sezone svuda guraju sudije, toliki budzet imamo da potplacujemo sudije protiv Reala, barse, i ostalih bogatih klubova u EL. Dosadni ste vise sa tom kuknjavom sudije kme, kme, nije vam ovo srpska namestena liga, sa vasim savezom i sudijama.

Analizirate nase utakmice da li nekom igracu nedostaje dlaka sa glave.
 
Ne znam.Ceo dan si smišljao i šta si smislio .Nisam ja napisao da ste potplatili sudije ali kada jednoj ekipi neko svira 2 tehničke a suprotnoj ni jednu zar to nije navlačenje.Jel moguće da Rumenoglu nema tehničkih a skače i na sudije i na svoje igrače kako u EL tako i u ABA.I sada ti naravno to negiraš.Jesi li video faul Ledeja što sam napisao.Da nije bilo tih par momenata vi utakmicu ne bi dobili jer ne bi došli do produžetaka koji ste dobro odigrali.
 
Necu da komentarisem sudjenje partizanu u evroligi, ali ste svi gledali zvezdu protiv efesa pre neko vece. Ja sam izbrojao jedno pet puta gde su trebali i morali da sviraju zvezdi kos plus slobodno bacanje, onom crncu bolombaju samo sto mu oko nije iskopao nije ni pomislio sudija da svira kos faul. Onda sviraju tehnicku zvezdi cini mi se nedovicu. Probale su sudije u par navrata da ozive turke ali nisu uspeli da ih vrate u zivot....
 
Kako ste iskompleksirani pa ovo nije normalno. I opasno vas bole pobede Partizana u kosarci. Kada smo igrali protiv Olimpijakosa njima faul nije sviran 8 minuta...to vam tada nije zapalo za oko. Jadna zvezda svi je pokradose... da ne prcamo o cuvenom trokoraku Bilija Berona kojim je osvojila titulu itd itd...
Sto volim kad dobijete samare realnosti svi vi mrzitelji Partizana.
 
Zapitajte se samo koliko vi sami volite Partizan. Ako je samo kosrkaski klub Partizan onda ste u pravu jer ste fudbalskom klubu i ostalim sekcijama iz sportskog drustva odavno okrenuli ledja.
 
Ne znam dal još neko prati Premijer ligu ( ovde baš i nema nekih komentara ) al da se nešto pitam doneo BiH zakon da traje večito ( bez pauze , neprekidno )
Zbog ovoga se voli fudbal . . .
 
Kako ste iskompleksirani pa ovo nije normalno. I opasno vas bole pobede Partizana u kosarci. Kada smo igrali protiv Olimpijakosa njima faul nije sviran 8 minuta...to vam tada nije zapalo za oko. Jadna zvezda svi je pokradose... da ne prcamo o cuvenom trokoraku Bilija Berona kojim je osvojila titulu itd itd...
Sto volim kad dobijete samare realnosti svi vi mrzitelji Partizana.
Vecina vas partizanovaca je takva da vise voli da zvezda izgubi nego da partizan dobije, to vam u prirodi bica sta da vam radimo, jace to od vas.
Ja sam ti rekao da necu da vas komentarisem, ti se odmah hvatas i dajes sebi za pravo da sudis i jednima i drugima. Ne znam ko ovde ima kompleksa od covica i terzica samo o njima pisete pola postova...
 
Ček ček, mi imamo komplekse, mi čiji je Dule ugasio KK C.Z, mi kriminalce ne zovemo legendama.
Bratac naše legende su bivši igrači i treneri.
Ne sporim legende u fudbalu, u košarci takođe. Na žalost ako je Džaja stavrno mućkao u skladu spropisi i bio navatan trrbao je sada da se povuče, prizna krivicu i odsedi u kućnom pritvoru.
Iako sa Terzom na čelu saveza i njegovim vezama sa mafijom, političarima Vidić ne bi i da je pobedio mogao išta da promeni. Kao što ni pokojni Đinđić nije sam mogao.
Nadam se da Vidić neće odustati od saveza ali u sadašnjoj političkoj podeli i vezom fudbala sa mafijom mrka kapa

Mene bi bilo sramota da Čovića koji je drpao pare namenjene narodu Kosova zovem legendom, čoveku treba zabraniti da se bavi sportom.
Terzu u tvorza, oduzimanje imovine takođe i njegove pulene procesuirati.


Sent from my M2012K11AG using Tapatalk
 
Ček ček, mi imamo komplekse, mi čiji je Dule ugasio KK C.Z, mi kriminalce ne zovemo legendama.
Bratac naše legende su bivši igrači i treneri.
Ne sporim legende u fudbalu, u košarci takođe. Na žalost ako je Džaja stavrno mućkao u skladu spropisi i bio navatan trrbao je sada da se povuče, prizna krivicu i odsedi u kućnom pritvoru.
Iako sa Terzom na čelu saveza i njegovim vezama sa mafijom, političarima Vidić ne bi i da je pobedio mogao išta da promeni. Kao što ni pokojni Đinđić nije sam mogao.
Nadam se da Vidić neće odustati od saveza ali u sadašnjoj političkoj podeli i vezom fudbala sa mafijom mrka kapa

Mene bi bilo sramota da Čovića koji je drpao pare namenjene narodu Kosova zovem legendom, čoveku treba zabraniti da se bavi sportom.
Terzu u tvorza, oduzimanje imovine takođe i njegove pulene procesuirati.


Sent from my M2012K11AG using Tapatalk
Nije vujosevic nista ugasio ( nije ni vama oprostio pare nego vas tuzio za dugove od tolike ljubavi), nego vasi kriminalici-polticari na vlasti u to vreme. Jasno kao dan.
Samo cime se pametan stidi, ...... se ponosi.
A i priznaj da malo ostoju limara sns postenjacinu ipak volite, nema veze sto je krimos?
 
Vecina vas partizanovaca je takva da vise voli da zvezda izgubi nego da partizan dobije, to vam u prirodi bica sta da vam radimo, jace to od vas.
Ja sam ti rekao da necu da vas komentarisem, ti se odmah hvatas i dajes sebi za pravo da sudis i jednima i drugima. Ne znam ko ovde ima kompleksa od covica i terzica samo o njima pisete pola postova...
Mislim da je kontra, nijednu vasu utakmicu nisam pogledo celu. Mozda 15 min max, vi nase pratite i detaljnu analizu sudjenja radite. Ko da ste neka komisija.

Vase pravo lice se videlo protiv Reala.
Secam se kada smo igrali kvalifikacije za LS protiv Fenra svi romanjolici navijali za fener. Pogledaj komentare po sajtovima, drustvenim mrezama... Vise vasih na nasim vesitima, bolesna nacija.
 
Nazad
Vrh